Facebook Stuudium Tunniplaan Toidumenüü Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

Euroopa keeltepäev meie koolis

5. oktoober 2018 | Autor: Aira Meitus

26. septembril tähistati Euroopa keeltepäeva ning sel puhul toimus Räpina Ühisgümnaasiumis viktoriin 9.–12. klasside õpilastele.

 

Esikoha saavutas 12. klassi võistkond, koosseisus Alina, Merilyn, Algmar ja Andres. Teisele kohale platseerus 10. klass, esindajateks Carmen, Reijo, Mikk ja Raian, kolmandat kohta jagasid võrdse punktisummaga 9.b (Angelo Raoul, Uku Johannes ja Kaarel) ja 11. klass (Keilit, Karen, Ketlyn ja Veronica).

 

Kiitus kõikidele osalejatele! Vikerraadio koostöös Euroopa Komisjoni Eesti esindusega korraldas sel päeval vahva raadiomängu, kust võtsid osa  ka meie õpilased. Nimelt laulsid Tallinna Euroopa Kooli õpilased 14-s Euroopa Liidu ametlikus keeles tuntud lugu “Sepapoisid”, Vikerraadio koduleheküljel tuli vastusevariantidest valida õige keel.