Facebook Stuudium Tunniplaan Toidumenüü Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

Murdmaajooks ja heategevuslik teatejooks

15. mai 2018 | Autor: Margit Mathiesen

Põlva maakonna koolide õppursportlased selgitasid neljapäeval, 10. mail murdmaajooksu meistreid. Kokku startis 147 noort maakonna kaheksast koolist. Võisteldi kümnes vanuseklassis.

Räpina Ühisgümnaasiumist osales 29 õpilast. Nendest 11 õpilast saavutasid märkimisväärseid tulemusi. 1.–3. klassi tüdrukutest saavutasid II koha Heleriin Liiske ja III koha Keidi Käär. 4.–5. klassi poistest saavutas Jaan Junson II koha. 6.–7. klassi arvestuses saavutasid 7. klassi tüdrukud kolmikvõidu: Janely Belausev I koht, Merlin Tolmusk II koht,  Karina Kolosova III koht. 7. klassi poistest saavutas Hardi Mathiesen III koha. 8.–9. klassi poistest saavutas pika edumaaga I koha Märten Kala, II koha sai Reimo Mestiljainen. 8.–9. klassi tüdrukutest saavutas III koha Sandra Poltan. 10.–12. klassi poistest saavutas II koha Philip Hrabrov.

Samal päeval toimus heategevuslik teatejooks, millel osalemisega kutsusid lapsed üles toetama Haapsallu ratastoolikasutajatele kohandatud mängu- ja treeningpargi rajamist. Räpina Ühisgümnaasium osales kahe võistkonnaga. Kokku osales 61 võistkonda maakonna üheksast koolist. Veel pilte.