Facebook Tunniplaan Toidumenüü Stuudium Office 365 Outlook Õppematerjalid Moodle Sisene

Õpiränne Itaalias

31. oktoober 2017 | Autor: Kätlin Neimann

8.–20.10.2017 osalesin Erasmus+ õpirändeprojektis „2 Week ICT Course: How to use Tablets, Educational Apps and Social Media in your Classroom“ Itaalias Firenzes. Kursus oli väga huvitav ja intensiivne. Kahe nädala jooksul tuli teadmisi omandada, suhelda ja töid teha ning esitleda inglise keeles.

 

Antud kursusel oli kaks erinevat õpetajat:

emotsionaalne meesõpetaja Bülent Türgist ja väga positiivne naisõpetaja Ilaria Itaaliast. Õpetajad hiilgasid metoodiliste teadmiste, praktiliste kogemuste ning uudsete meetoditega. Ka kursusel osalejad olid väga erinevatest Euroopa riikidest: Inglismaalt, Hispaaniast, Horvaatiast, Ungarist, Poolast, Saksamaalt, Soomest ja Eestist.

 

Esimesel päeval pidi iga osaleja tegema ettekande oma koolist. Iga õppepäev oli jagatud kolmeks 1,5-tunniseks õppetunniks, kus käsitleti erinevaid arvutiprogramme ja äppe. Pärast programmi tutvustust tuli kohe valmistada töö õpitud programmiga.

Kahel päeval korraldati linnaekskursioon Firenze linnas, nädalavahetusel oli kursusel osalejatele ekskursioon kaunis Toscana piirkonnas. Külastasin väga kena San Gimignano väikelinna, Monteriggioni kindlust ja UNESCO maailmapärandi nimekirja kantud ülikoolilinna Sienat.

 

 

Vabal ajal külastastasin Firenzes asuvaid muuseume, katedraale ja erinevaid vaatamisväärsusi ning nautisin sügispäikest Arno jõe ääres.