Facebook Stuudium Tunniplaan Toidumenüü Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

Tartu Poska Gümnaasiumis IV Poska Akadeemia

13. aprill 2017 | Autor: Karin Tuul

6.–7. aprillil 2017 toimus Tartu Poska Gümnaasiumis IV Poska Akadeemia, mis annab võimaluse gümnaasiumiõpilastele tutvustada oma uurimistöid. Konverents on rahvusvaheline, sest osalesid õpilased Lätist ja Rootsist.

 

Toimus kaks üldloengut: Anneli Saro rääkis humanitaarainete vajalikkusest ning Marko Mägi rääkis ornitoloogide tööst. Õpilased said osaleda õpitubade töös. Meie kooli õpilased valmistasid endale akupanga.

 

Räpina Ühisgümnaasiumist osalesid Märt Hüdsi, Brittany Tuul, Victoria Boisen ja Piirika Parmson.  Märt Hüdsi tegi ettekande „Räpina jahtkond“ ja Brittany Tuul „Minu vanaema Minna Hainsoo – Seto kultuuri hoidja ja edendaja“. Meie õpilased said žüriilt kiita huvitavate uurimistööde eest.