Õpilasesinduse eestvedamisel tähistati koolis aprillikuu algust. Esimesel vahetunnil said õpilased kokku aulas, et koos tantsuvahetundi nautida. 1. aprill oli koolikotivaba päev. Õpilased lasid oma loovusel lennata ning kooliasjad võeti kooli kaasa erineval viisil. Aitäh idee eest tugispetsialistide ainekoondisele! Järgmistel vahetundidel sai kooli siseõues läbida lõbusat … Jätka Naljapäev, 1. aprill lugemist
Kopeeri see aadress enda saidile
Kopeeri see kood enda saidile