RÄPINA ÜG ÜRITUSED 2023/2024. õppeaastal
II POOLAASTA
Kuupäev | Üritus | Vastutajad |
JAANUAR | ||
17.jaan | Esinemine Valgusepeol | K. Arjokesse |
17.jaan | Bioloogia olümpiaadi piirkonnavoor gümnaasiumile | K. Tuul |
30.jaan | Kohtumine Briti suursaadikuga Eestis 10.-12. kl | T.Tamm |
31.jaan | Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 7.-12.kl | matemaatikaõp |
jaan-veebr | Nutispordi 2023/2024 võistlushooaja IV etapp | matemaatikaõp |
VEEBRUAR | ||
02.veebr | Võru Kannel XXVIII laulupidu | T. Kadarpik |
06.veebr | 4.-6.kl. tüdrukute MINILIIGA ja | keh kasv õp |
06.veebr | 7.-9.kl. tüdrukute KOOLILIIGA võrkpallis | keh kasv õp |
07.veebr | Koolikontsert „Motivatsioon & muusika koos räppar Agga” | huvijuht |
07.veebr | Keemiaolümpiaad | K. Sammelselg |
08.veebr | 4.-6.kl. poiste MINILIIGA ja | keh kasv õp |
08.veebr | ja 7.-9.kl. poiste KOOLILIIGA võrkpalli | keh kasv õp |
09.veebr | Füüsika piirkondlik olümpiaad | T. Kadarpik |
12.veebr | Kino ühiskülastus | algklassiõp |
13.veebr | Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor | K.Talvik |
14.veebr | 1.-3.kl. T&P ja 4.-6.kl. T&P saalijalgpall | keh kasv õp |
14.veebr | Sõbrapäeva postkast ja loterii | ÕE, huvijuh |
15.veebr | 19. maakondlik sõbrapäev | ÕE, huvijuht |
17.veebr | NUPUTA lõppvoor Tartumaal | matemaatikaõp |
19.-23.02 | Teemanädal “Eesti Vabariik” | algklassiõp |
21.veebr | Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 4.-6.kl | matemaatikaõp |
21.veebr | Loovtöö esitlemine | K. Tuul |
23.veebr | Vabariigi aastapäeva aktused | huvijuht, muusikaõp |
MÄRTS | ||
04.03-08.03 | Kosmosenädal | I. Nagelmaa, aineõp |
07.märts | Karjääripäev 8.-12. kl | M. Oper |
11.märts | Karjääripäev 8.-12. kl | M.Oper |
12.märts | Karjääripäev 8.-12. kl | M.Oper |
14.märts | Ilusa käekirja ja emakeelepäeva omaloomingu konkurss | algklassiõp |
14.märts | Emakeelepäev | emakeeleõp |
21.märts | Rahvusvaheline matemaatika võistlusmäng KÄNGURU 1.-12. kl | matemaatikaõp |
27.märts | Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor põhikool | K.Tuul |
märts | Korvpallivõistlus | keh kasv õp |
märts | Võistlus “Tähelepanu, start!” | keh kasv õp |
25.-28. märts | Teemanädal “Teater” | algklassiõp |
APRILL | ||
Nutisport, Kagu- Eesti piirkonnafinaal | matemaatikaõp | |
Nutisport, vabariiklik piirkonnafinaal | matemaatikaõp | |
8.-13. aprill | Kliimaprojekt Nordplus Norras 10.-11. klass | K.Tuul, A.Meitus |
14.-20.aprill | Erasmus+ projekt “Mets meie maailma peegel” Slovakkias 8. kl | I. Nagelmaa, K.Talvik |
19.apr | 12. klassi viimase koolikella ja hõbekella aktus | 10. klass |
22.apr | 12. klassi riigieksam eesti keeles | K. Karell-Narrusk |
apr | Korvpallivõistlus | keh kasv õp |
apr | Õuesõppekuu | algklassiõp |
MAI | ||
02.mai | Inglise keele riigieksam 12. kl | A. Meitus |
3-4.mai | Geograafiaolümpiaadi lõppvoor | K.Talvik |
08.mai | Uurimistöö kaitsmine | K. Tuul |
12.-18. mai | Erasmus+ projekt “Mets meie maailma peegel” Eestis | I. Nagelmaa, M. Ääremaa |
23.mai | Matemaatika riigieksam 12. kl | matemaatikaõp |
25.-26.mai | Matemaatikaolümpiaadi lõppvoor 7.-8.klassile | matemaatikaõp |
27.mai | Tutipäev 9. kl | 8. klass |
31.mai | 9. klassi eesti keele eksam | M.Oper, M. Alver, M. Ääremaa |
mai | Minikorvpall | keh kasv õp |
mai | Jalgpallivõistlused | keh kasv õp |
mai | Kergejõustikuvõistlused | keh kasv õp |
mai | Emadepäev | klassijuh |
mai | Ühine matkapäev | algklassiõp |
JUUNI | ||
01.juuni | Uma Pido Põlva Intsikurmu | T. Kadarpik |
06.juuni | Põhikooli lõpueksam matemaatikas | E. Hainsoo, K. Arjokesse |
10.juuni | Direktori vastuvõtt (tänuüritus) | Direktsioon, huvijuht |
12.juuni | Põhikooli valikeksam | aineõp |
21.juuni | Lõpuaktused | huvijuht |
kell 12.00 9.klass | 8. klass | |
kell 15.00 12. klass | 11. klass |