Facebook Tunniplaan Toidumenüü Stuudium Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

Uudised

 • Edulugude konkurss “Õppimine on põnev!”

  Lisatud: 6. aprill 2020 | Autor: Irmen Nagelmaa

  Haridusprogrammi Ettevõtlik Kool edulugude konkurss 2020 „Õppimine on põnev!“ on avatud!

  Selleks, et lood kõige ettevõtlikkumatest tundidest, projektidest, sündmustest, koolitustest, õppepäevadest või muudest tegevustest saaksid jutustatud suuremale hulgale huvilistele, oleme kuulutanud välja edulugude konkursi, millega soovime tunnustada inimesi, organisatsioone kui ka algatusi, mis väärtustavad ettevõtlikku hoiakut või on heaks näiteks ettevõtliku õppe metoodika rakendamisest.

   

  Edulugude konkursi kategooriad:

  * Parim koostöötegu – tunnustame partnerite vahelist koostööd, olgu selleks kogukonnad, õppeasutused, asutused, ettevõtted, lapsevanemad jne. Koostööst sündinud tegevus väärtustab ettevõtlikku hoiakut või on eeskujuks ettevõtliku õppe metoodika rakendamisel.

  * 2P (Parim Praktika) – tunnustame õpetajat, kes on välja töötanud ettevõtliku õppe rakendamiseks hea õppematerjali, -meetodi, -tegevuse, mis väärib laiemat tähelepanu.

  * Noorte algatus – tunnustatakse noort või noori, kes on algatanud ja ellu viinud koolis, kogukonnas vm silmapaistva teo.

  * Ettevõtlik haridustegu – tunnustatakse isikut, meeskonda või organisatsiooni, kes on algatanud tegevuse koolis, lasteaias, mis on panustanud noorte ettevõtliku eluhoiaku arendamisesse.

  Lisaks annavad maakondlike arenduskeskuste koordinaatorid välja ka “Ettevõtliku kooli” „Aasta üllataja“ auhinna, millega tunnustatakse piirkondlikke eestvedajaid, kes on õppeaasta jooksul rakendanud ettevõtliku õppe metoodikat, panustanud või olnud uuenduslikul moel eeskujuks ettevõtliku eluhoiaku kujundamisel.

   

  Edulugusid saavad esitada kõikidele kategooriatele Ettevõtliku Kooli võrgustikku kuuluvad koolid ja lasteaiad.

  Edulugusid ootame kuni 22. juunini, loe lähemalt esitamise kohta siit: https://evkool.ee/edulood/haridusprogrammi-ettevotlik-kool-edulugude-konkurss-2020/

   

  Palume teavitada kooli juhtkonda esitatud edulugudest.

 • Algab kevadine pokurahva loendus

  Lisatud: 6. aprill 2020 | Autor: Marika Ääremaa

  Tänasest kuni 17. maini toimub suur üle-eestiline pokurahva loendus. Teist aastat järjest kutsub Pokumaa üles looduses liikuvaid inimesi pilku teritama, pokusid otsima ning sellest teistelegi teada andma. Pokud saab kaardile kanda tänu Regio kaardimeistritele, alustamiseks tuleb minna veebilehele www.pokumaa.ee/pokuloendus ja järgida sealseid juhiseid.

 • Fotokonkurss

  Lisatud: 2. aprill 2020 | Autor: Marika Ääremaa

 • Veebipõhine häkaton

  Lisatud: 2. aprill 2020 | Autor: Marika Ääremaa

 • Nutispordi Kagu-Eesti finaalvõistlused

  Lisatud: 23. märts 2020 | Autor: Kätlin Neimann

  Reedel, 20. märtsil toimusid virtuaalselt matemaatikaprogrammi Nutisport Kagu-Eesti finaalvõistlused.

   

  Meie koolist saavutasid häid tulemusi järgmised õpilased:

  Harri Talvik 1. koht

  Romio Tikka 2. koht

  Lucas Paalman 3. koht

  Cordelia Liiv 3. koht

  Alisa Burdina 3. koht

  Casper Ranne 3. koht

 • 7. klassi õpilaste inglise keele olümpiaad

  Lisatud: 23. märts 2020 | Autor: Maie Oper

  12. märtsil toimus inglise keele olümpiaad 7. klasside õpilastele.

  Meie koolist saavutas I–II koha Alisa Burdina.

 • Õppe ümberkorraldamine

  Lisatud: 13. märts 2020 | Autor: Annika Šturmov

 • „Tähelepanu, start!“

  Lisatud: 12. märts 2020 | Autor: Margit Mathiesen

  „Tähelepanu, start!“ võistluste maakondlik etapp toimus 10. märtsil Põlvas.

   

  Räpina Ühisgümnaasiumi 2.–5. klassi õpilased osalesid võistlustel kahe võistkonnaga. Räpina I võistkond saavutas pingelistes võistlustes I koha. Võistkonda kuulusid Lucas Paalman, Joanna Kokmann, Kaspar Kolli, Hanna-Mariin Hüdsi, Jaana Mari Kala, David Apuhtin, Andre Mägi ja Heleriin Liiske.

  Räpina II võistkond saavutas 4. koha. Võistkonda kuulusid Rasmus Rahasepp, Grettel Karsna, Marten Must, Sofja Burlakova, Marili Hakmaa, Raido Lillemäe, Andreas-Sten Paabo ja Keidi Käär.

   

  20. märtsil osalevad tublid sportlased „Tähelepanu, start!“ võistluste poolfinaalis Viljandis.

 • Maakondlik sõbrapäev

  Lisatud: 11. märts 2020 | Autor: Marika Ääremaa

  Veebruarikuus toimunud maakondlik sõbrapäev tõi taas kokku sadu noori nii Põlva-, Võru- kui ka Tartumaalt. Etteastetega esinesid 10 ja 11. klassi noormehed. Peaasinejaks oli Raha. pesu. karud, kelle esinemisele igati kaasa elati ja samuti said fännid soetada endale nende logodega T-särke.

  Ürituse ajal toimus ka õnneloos ning avatud oli õpilasesinduse kohvik.

   

  Et üritus üldse teoks sai, soovivad õpilasesindus liikmed, kes on korraldajatena pildil, tänada kõiki toetajaid, kelle nimed on näha kooli kodulehel.

   

 • Keemia VI õpikoda

  Lisatud: 11. märts 2020 | Autor: Kersti Sammelselg

  10. märtsil toimus VI keemia õpikoda, mille teemaks oli anorgaaniline keemia. Õpikoja eesmärgiks oli uurida keemiliste reaktsioonide erinevaid tunnuseid, vaske sisaldava sulami katmist tsingiga ja vase – tsingi sulamiga, ammooniumsoolade lagunemist, koobalt(II)kloriidi kristallvee hulga muutumise visualiseerimist kuumutamisel, õiges vahekorras vesiniku ja hapniku gaasisegu valmistamist ja süütamist ning paukgaasi plahvatust, näidata, et erinevate aatomite ergastamisel tekkiv kiirgus omab erinevaid lainepikkusi.