Facebook Tunniplaan Toidumenüü Stuudium Office 365 Outlook Õppematerjalid Moodle Sisene

Kalender

  •  

     

    tek_logo

    Hea kooli rajaleidja logo

    Clipboard01


    Tundide ajad

    1. 8.00 – 8.45
    2. 8.55 – 9.40

     

    3. 9.50 – 10.35 P/G
    3. 10.00 – 10.45 Alg
    4. 10.55 – 11.40

     

    5. 12.00 – 12.45
    6. 12.55 – 13.40
    7. 13.45 – 14.30
    8. 14.35 – 15.20

     

Uudised

  • Ungari Kultuuri Instituudi filmiseanss ja veebiviktoriin

    Lisatud: 8. aprill 2021 | Autor: Maire Alver

    Seoses Ungari rahvuspühaga 15. märtsil, millega meenutatakse 1848. aastal sel päeval alanud ülestõusu ja vabadusvõitlust, näitas Ungari Kultuuri Instituut veebivahendusel Oscariga pärjatud Zoltán Fábri filmi “Pál tänava poisid” (1968). Sellele järgnes viktoriin.

     

    Filmi juhatas sisse Eestis elav Ungari režissöör, soome-ugri festivali FUFF korraldaja Edina Csüllög. Film ja ka küsimustik osutusid väga populaarseks: vaatajaid oli üle 7000, vastajaid pea 3000. Meie koolist osalesid filmiseansil ja täitsid küsimustiku 7.a ja 7.b klassi õpilased.

     

    Kõiki vastanuid peab Ungari Kultuuri Instituut kevade jooksul meeles väikese üllatusega.

  • Metsapealinn Räpina

    Lisatud: 8. aprill 2021 | Autor: Kätlin Neimann

    22.–26. märtsini toimus 5.–12. klassi õpilastele matemaatika ja kehalise kasvatuse lõimingprojekt, mille käigus tutvuti Räpina valla olulisemate andmetega, otsitud andmeid rakendati matemaatiliste tehete tegemisel ja liikumisülesande sooritamisel.

     

    Viimase matemaatikaülesande vastuseks tuli Räpina kihelkonna vanus, seda sajaga jagades saadi liikumisülesande teepikkus.

     

    Kuna Räpina oli 2004. aastal esimene metsapealinn Eestis, siis õpilased pidid oma teekonnana kujutama puud.

     

    Projekt oli mõnus vaheldus tavapärasele õppetööle ning andis hulga teadmisi meie valla kohta. Vaata pilte.

  • Meeleolukad lihavõtted

    Lisatud: 7. aprill 2021 | Autor: Marika Ääremaa

    Loosiõnn naeratas järgmistele õpilastele ja õpetajatele:

     

    Romio Tikka 8.a

    Harri Talvik 3.a

    Georg Neimann 7.a

    Rauno Purdeots 8.a

    Kristjan Rannaste 9.a

    Lauri Lundve 3.a

    Grettel Karsna 3.b

    Mariin Tikka 12.kl

    Helerin Salve 8.a

    Aleksandra Boikova 2.b

    õp Irmen Nagelmaa

    õp Thea Ilusmets

     

    Peaauhinna võitsid Robin Sõukand 3.b ja Reijo Sõukand 12.kl

     

    Palju õnne!

     

    Võitjatega võetakse ühendust.

  • Eelkool ja vastuvõtt 1. klassi õppeaastaks 2021/2022

    Lisatud: 7. aprill 2021 | Autor: Annika Šturmov

     

    Eelkool alustab võimalusel 3. mail 2021. aastal.

     

    Selleks, et eelkooli tööd paremini organiseerida, ootame 1. klassi astumise avaldusi hiljemalt 30. aprilliks võimalusel digitaalselt allkirjastatuna e-posti teel: kool@rapina.ee või täita kohapeal kooli kantseleis.

     

    Kantselei (B-korpuse 2. korrusel) on kodanikele avatud E-R kella 9.00-13.00-ni. Fotod, koolivalmiduskaardi ja profülaktiliste kaitsesüstimiste kaardi võib kooli tuua hiljemalt augustis.

     

    Info:

    tel 523 7157; https://yg.rapina.ee/sisseastujale/1-klass/

  • Käsitöö ja kunsti ühisprojekti tulemused

    Lisatud: 6. aprill 2021 | Autor: Tiia Mäe

    Lihavõtte kompositsioonid.

  • Meeleolukad lihavõtted

    Lisatud: 3. aprill 2021 | Autor: Marika Ääremaa

  • Nutimatemaatika Kagu-Eesti võistlused

    Lisatud: 29. märts 2021 | Autor: Maie Oper

    Kagu-Eesti nutimatemaatika finaalvõistlustel saavutasid meie kooli õpilased järgmised tulemused:

     

    Harri Talvik 3.a – 1. koht
    Lucas Paalmann 3.a – 5. koht
    Alisa Burdina 8.a – 3. koht
    Romio Tikka 8.a – 5. koht

     

    Palju õnne õpilastele ja Marika Arukülale ning Ene Hainsoole!

  • Õpilasesindus

    Lisatud: 29. märts 2021 | Autor: Marika Ääremaa

  • Õpilasesindus

    Lisatud: 23. märts 2021 | Autor: Marika Ääremaa

  • Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

    Lisatud: 23. märts 2021 | Autor: Maie Oper

    27. jaanuaril toimunud matemaatikaolümpiaadi gümnaasiumiosa tulemused on järgmised:

     

    11. klass

     

    I koht Harri Mähar

    III koht Uku Johannes Kiik

     

    12. klass

    III koht Kevin Paul Talviste

     

    Palju õnne õpilastele ja õpetaja Kätlin Neimannile