Facebook Tunniplaan Toidumenüü Stuudium Office 365 Outlook Õppematerjalid Moodle Sisene

Kalender

  •  

    tek_logo

    Hea kooli rajaleidja logo

    Clipboard01


    Tundide ajad

    1. 8.00 – 8.45
    2. 8.55 – 9.40

     

    3. 9.50 – 10.35 P/G
    3. 10.00 – 10.45 Alg
    4. 10.55 – 11.40

     

    5. 12.00 – 12.45
    6. 12.55 – 13.40
    7. 13.45 – 14.30
    8. 14.35 – 15.20

     

Uudised

  • 6. klasside loodusõpetuse tund keskkonnamajas

    Lisatud: 11. aprill 2022 | Autor: Kristi Talvik

    1. aprillil toimus loodusõpetuse tund 6.a ja 6.b klassi õpilastele Põlvamaa keskkonnamajas, tundi viis läbi keskkonnahariduse peaspetsialist Mari Kala.

     

    Tunnis käsitleti järgmisi teemasid: soode tekkimine, levik, taimestik, turba kasutamine, soo teenusepakkujana ja erinevad maavarad. Õpilased töötasid rühmades, otsisid infot, arutlesid,  täitsid töölehti ning esitlesid oma teemat kaasõpilastele.

     

    Suur tänu Mari Kalale huvitava tunni läbiviimise ja vastuvõtmise eest!

     

  • Teiste koolide üheksandikud meie koolis

    Lisatud: 7. aprill 2022 | Autor: Marika Ääremaa

    6. aprillil külastasid meie kooli Viluste ja Mehikoorma kooli 9. klassi õpilased.

    Direktor Meeri Ivanov tutvustas neile õppimistingimusi meie koolis ning õpilasesinduse liikmed Karina Kolosova ja Hardi Mathiesen rääkisid sellest, mille põnevaga gümnaasiumiõpilased veel tegelevad.

    Hanna-Marleen Oras, Agathe Erik ja Kermo Küüts tutvustasid külalistele koolimaja.

  • Külalistund kooli vilistlasega

    Lisatud: 7. aprill 2022 | Autor: Marika Ääremaa

    6. aprillil oli 12. klassi ühiskonnatunnis külas meie vilistlane Reijo Sõukand koos Elvis Värva ja Jass Rootsmaga Kuperjanovi jalaväepataljonist Bravo kompaniist.

    Nad tutvustasid ajateenistusse astumist, päevakorda, relvastust ja näitasid varustuse elemente. 12. klassi noormehed said varustust selga proovida ning Unimogi kastis sõita.

     

  • Sportland 3×3 korvpalli Põlva maakonna koolide meistrivõistlused

    Lisatud: 6. aprill 2022 | Autor: Maie Oper

    22. märtsil toimusid Põlva maakonna koolide korvpallimeistrivõistlused.

     

    Meie kooli õpilased saavutasid häid tulemusi:

     

    10.–12. kl noormeeste arvestuses III koht

    Harri Mähar, Matfei Razik, M-A.R.

     

    10.–12. kl neidude arvestuses II koht

    Karina Kolosova, Keidy-Kätriin Kink, Heleri Kruusamägi

     

    8.–9. kl poiste arvestuses I koht ja II koht

    I – Romio Tikka, O.H.K., M.P

    II – Romet Ula, Karl Robert Härm, Robin Kolli

     

    6.–7. kl poiste arvestuses VI koht

    Hannes Kerge, Gregor Mathias Rämson, Art Vizel

     

    1.–5. kl poiste arvestuses II ja III koht

    II – Marko Heering, Mark-Gregor Ladev, Martin Kants, Konrad Uibo

    III – Rasmus Rahasepp, Reimo Tarasov, Rasmus Hirmo

     

    Palju õnne korvpalluritele ja nende õpetajatele!

  • Põlva maakonna koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistluse

    Lisatud: 6. aprill 2022 | Autor: Maie Oper

    17. märtsil toimusid maakonna sisekergejõustiku meistrivõistlused. Meie koolist saavutasid häid tulemusi järgmised õpilased:

     

    T14

    Jaana Mari Kala saavutas I koha 60 m jooksus, kaugushüppes ja 600 m jooksus ning V koha kõrgushüppes.

    Laura Heering sai II koha kaugushüppes, III koha kõrgushüppes ja VI koha 60 m jooksus.

     

    T16

    Keidi Käär sai kaugushüppes VI koha.

     

    T18

    Heleri Kruusamägi saavutas II koha kuulitõukes, V koha kaugushüppes ning VI koha 60 m jooksus.

     

    T20

    Karina Kolosova sai I koha 60 m jooksus, kaugushüppes, kõrgushüppes, kuulitõukes ja 600 m jooksus.

     

    P14

    Lucas Paalman sai III koha kõrgushüppes.

    Henri Mertsina sai V koha kõrgushüppes.

     

    P16

    M.P. saavutas I koha 60 m jooksus ja 1000 m jooksus ning III koha kuulitõukes.

    Karl Robert Härm sai V koha 60 m jooksus, VI koha kaugushüppes.

    Jaan Junson saavutas kuulitõukes II koha ning kaugushüppes III koha.

    A.M. sai kaugushüppes IV koha.

    Alari Kõiv saavutas kõrgushüppes II koha.

    R.P. sai 1000 m jooksus III koha ning kuulitõukes IV koha

     

    P 18

    60 m

    T.O. sai kõrgushüppes II koha ja 60 m jooksus III koha.

    K.K. saavutas kuulitõukes I koha ja 60 m jooksus IV koha

     

    P20

    Harri Mähar saavutas 60 m I koha, kaugushüppes II koha ja kuulitõukes III koha.

    Hardi Mathiesen saavutas kuulitõukes II koha ning 60 m jooksus ja kaugushüppes III koha.

     

    Õnnitleme andekaid sportlasi ning nende õpetajaid ja treenereid!

  • Matemaatikavõistlus „Nuputa“

    Lisatud: 6. aprill 2022 | Autor: Maie Oper

    31. märtsil toimus Räpina Ühisgümnaasiumis matemaatikavõistluse “Nuputa” piirkonnavoor.

     

    Meie kooli parimad tulemused olid järgmised:

     

    III koht 4. klassi võistkond koosseisus Lucas Paalman, Harri Talvik ja S-K.V.

    III koht 5.–6. klassi võistkond koosseisus Jakob Raudberg, S.T., Keneth Jõks ja Laura Heering

    III koht 7. klassi võistkond koosseisus Miriam Metsanurm ja Karola Raudberg

     

    4.a klassi õpilane Harri Talvik sai peastarvutamises 6.–8. koha.

     

    Palju õnne õpilastele ja matemaatikaõpetajatele Marika Aruküla, Ene Hainsoo, Külliki Arjokesse ja Kätlin Neimann!

  • Räpina valla noorte osaluskohvik

    Lisatud: 4. aprill 2022 | Autor: Marika Ääremaa

    1. aprillil osalesid meie kooli õpilased osaluskohvikus, kus arutleti järgmiste teemade üle: kuidas luua oma unistuste karjäär, vaimse tervise vitamiinid, kuidas osaleda kohalike otsuste kujundamises, Räpina vald kümne aasta pärast, kuidas oma unistusi ellu viia ja kuidas kriisiolukorras hakkama saada.

     

    Iga osaleja sai arutleda kahes laudkonnas.

    Päev lõppes Märten ja Merit Männiste kontserdiga.

  • Näitering draamatunnis

    Lisatud: 4. aprill 2022 | Autor: Marika Ääremaa

    1.aprillil osalesid keskastme näiteringi õpilased Sadamateatris draamatunnis „Valmisolek on kõik”.

    Tundi viisid läbi Vanemuise teatri draamanäitlejad Maarja Johanna Mägi ja Ken Rüütel, kes jagasid nõuandeid, kuidas valmistuda rambivalgusesse minekuks.

     

  • Bioloogiaolümpiaad põhikooliõpilastele

    Lisatud: 1. aprill 2022 | Autor: Maie Oper

    25. märtsil toimus bioloogiaolümpiaadi Põlvamaa voor põhikooliõpilastele.

     

    Meie koolist saavutasid parima tulemuse:

    Heleriin Liiske 7.a – 3. koht

    Georg Neimann 8.a – 4. koht

    Hanna-Marleen Oras 9.b – 5. koht

     

    Palju õnne õpilastele ja õpetaja Karin Tuulele!

  • Võistlus „Tähelepanu, start!“

    Lisatud: 31. märts 2022 | Autor: Maie Oper

    Põlva maakonna koolide võistlus „Tähelepanu, start!“ toimus 30. märtsil Põlva Mesikäpa Hallis.

     

    Meie koolist osalesid Liisa Kirats, Aston Kõiv, Loore Haamer, Martin Kants, Triinu-Liis Kirats, Lucas Paalman, Kaspar Kolli ja Hanna-Mariin Hüdsi.

     

     

    Tänu suurepärasele sõprusele ja koostööle saavutati II koht.

    Palju õnne õpilastele ja nende juhendajale Margit Mathiesenile!