Facebook Tunniplaan Toidumenüü Stuudium Office 365 Outlook Õppematerjalid Moodle Sisene

Meie kooli õpilane on maastikuvibulaskmise maailmameister

18. august 2022 | Autor: Annika Šturmov

5.-13. augustini toimusid Pärnumaal Jõulumäel maastikuvibulaskmise maailmameistrivõistlused World Field Archery Championships 2022.

 

Võistlustel osales 420 vibulaskjat. Maailmameistritiitli saavutas Kagu Vibuklubi vibulaskja ja meie kooli õpilane Hanna-Marleen Oras.

 

Kagu Vibuklubi treener Aivar London: „Siinkohal hea meenutada, et oli väga põnev seis esimestel päevadel, kuna Hanna-Marleen ja Carmel London võistlesid esikoha peale lisaks ka omavahel. Kahjuks Carmelit vedas tervis alt ja ei saanud lõpuni pinget õhus hoida, kuid väga tublid mõlemad, jättes vastased ikka väga, väga kaugele maha.

 

Noortel on ülimalt tublid ja kannatlikud vanemad (see kehtib tegelikult kõigi trennis/võistlustel käivate noorte vanemate kohta), kes panustavad omalt poolt – noorte võistlustel osalemine on lisaks üsnagi kulukas, seda enam sellisel mastaapsel võistlusel.“

 

Palju õnne, Hanna-Marleen ja Kagu-Vibuklubi!