Facebook Tunniplaan Toidumenüü Stuudium Outlook Siseveeb Õppematerjalid Opiq Moodle Sisene

Osalemine harival sündmusel Narvas

5. november 2021 | Autor: Marika Ääremaa

28.–29. oktoobrini osalesid meie kooli õpilased Narvas noorte kaasamise tegevuskava koostamisel.

 

Kaisa Mähar: „Koos teiste koolide õpilastega, kes osalesid Narvas Piirivere Liidri õppepäevadel, alustasime sõitu neljapäeva hommikul. Kuigi tee sinna oli pikk, möödus aeg kiiresti ning huvitavalt. Kohale jõudes sõime restoranis imemaitsvat sööki ning seejärel läksime Narva eesti keele majja seminarile. Seal pidime kohtuma Ida-Virumaa noortega, kuid koroona tõttu jäi see kahjuks ära. Pärast paaritunnist õppepäeva läksime uisutama, kus aeg lendas linnulennul, kuna oli vahva seltskond ning lõbus tuju. Ööbisime Narva-Jõesuu hotellis, mis oli võrratu. Seal juhtus nii mõndagi naljakat. Kuna tubadesse sai ainult kaartidega, siis nii mõnelgi kaart ei töötanud või juhtus nii, et mõlemad toakaaslased unustasid kaardid tuppa. Teine päev algas jälle seminariga Narva eesti keele majas.“

 

Maia Mähar: ,,Suhtlesime Zoomi teel Narva noortevolikogu esimehega, kes tutvustas meile pisut noortevolikogu ja nende tegemisi. Tegime palju rühmatööd ning arutasime olulistel teemadel. Viimasel seminaril arutasime juba järgmise kohtumise, mis peaks toimuma jaanuaris, tingimusi. Lahkusin ürituselt väga positiivse meelega ning paljude uute kogemustega.“

 

Helerin Salve: ,,Narvas oli huvitav, saime teada, mis on noortepass. Tore oli see, et kõik said väga hästi läbi ning aeg möödus väga lõbusalt.“

 

Meie koolist osalesid õppepäevadel ÕE liikmed Karina Kolosova, Romina Diana Jürgenson, Kaisa Mähar, Heleriin Salve, Daisy Treier, Bianca Tuul, Marvin Poltan, Kermo Küüts, Sandra Vizel, Maia Mähar ja Merili Tiigimäe ning  9. klassi õpilased Agathe Erik, Aveli Virro, Meribel Lill ja Mirel Rämson.