Facebook Tunniplaan Toidumenüü Stuudium Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

Vilistlaskogu

Mittetulundusühing Räpina Ühisgümnaasiumi Vilistlaskogu asutati 6.jaanuaril 2012.aastal. Vilistlaskogu on registreeritud 12.jaanuaril 2012.aastal Äriregistris, registrikood on 80336599

Vilistlaskogu asutajaliikmed:
Liina-Mai Tooding
Meelis Mälberg
Uno Kaldmäe
Rein Raadla

Vilistlaskogu liikmete nimekiri

Vilistlaskogu eesmärgiks on Räpina Ühisgümnaasiumi vilistlaste koondamine, kooli arengu ja oluliste tegevuste toetamine, gümnaasiumi traditsioonide ja vaimsuse kandmine ning propageerimine. Vilistlaskogu eesmärgiks on ka kaasa aidata kooli strateegilise rolli esiletoomisele, tugevdamisele ja realiseerimisele, edendamaks Räpina piirkonda.

Vilistlaskogu kõrgeim juhtorgan on vilistlaskogu üldkogu. Vilistlaskogu esimene üldkogu toimus reedel, 13. aprillil 2012.

Vilistlaskogu liikmeks võib astuda iga Eesti Vabariigi kodanik, kes on lõpetanud Räpina Ühisgümnaasiumi või kooli, mille järjepidevust kannab Räpina Ühisgümnaasium. Vilistlaskogu liikmeks võib astuda ka isik, kes on kooli tegevusele tõhusalt kaasa aidanud või kooliga lähedalt seotud.

Ootame Räpina KK ja Räpina ÜG vilistlasi liituma vilistlaskoguga. Vilistlaskoguga liitumiseks tuleb esitada avaldus vilistlaskogu juhatusele.

Mittetulundusühingu Räpina Ühisgümnaasiumi Vilistlaskogu juhatuse liikmed:

Ulla Preeden – esimees
Toomas Heering – aseesimees
Meelis Mälberg
Katrin Viilu
Toomas Heering
Meeri Ivanov
Uno Kaldmäe

Vilistlaskogu kontakt
Kooli 5 Räpina Põlvamaa 64504
Telefon 796 1435
E-post yg.vilistlaskogu@gmail.com

MTÜ Räpina Ühisgümnaasiumi Vilistlaskogu tegevust saab rahaliselt toetada ja liikmemaksu maksta Swedbank arvele nr EE322200221054598350