Facebook Tunniplaan Toidumenüü Stuudium Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

Üritused

RÄPINA ÜG ÜRITUSED 2019/2020. õppeaastal
II POOLAASTA
Kuupäev Üritus Vastutajad
JAANUAR
9.‒12. jaan Reis Lapimaale K. Arjokesse, K.Tuul, M. Ääremaa
14.jaan Keemia õpikoda K. Sammelselg
16.jaan Esinemine lasteaed Vikerkaar sünnipäeval M. Ääremaa
Rahvatantsijate esinemine valla kuuskede põletamisel K. Arjokesse, M. Mathiesen
17.jaan  Maakondlik 9. kl inglise keele olümpiaaad inglise keele õp
22.jaan Loeng “Ära suitseta-tubakas tapab” 5.-8. kl huvijuht
24.jaan Maakondlik eesti keele olümpiaad eesti keele õp
28.‒29.jaan Matemaatika ainepäev algklassidele algklassiõp
24.‒31.jaan Rotiaasta näitus algklõp
30.jaan NUPUTA eelvoor matemaatikaõp
jaan KEAT koolitus 6. kl I. Nagelmaa
jaan-juuni Rahvusvaheline projekt Venemaaga
VEEBRUAR
05.veebr Olümpiaadi piirkonnavoor 7.-12. kl matemaatikaõp
06.veebr Karjääripäev 8., 9. kl M. Oper
08.veebr Ajaloo olümpiaadi piirkonnavoor 9., 11. kl K. Nurk
10.veebr 5.-6. kl klassidevaheline minivõrkpall keh kasv õp
veebr Taliõppepäev Kuutsemäel 10., 11. kl keh kas õp
13.veebr Maakondlik sõbrapäev ÕE
17.veebr Näitus “Eesti-minu kodu” algkl õp
19.veebr Põlvamaa koolinoorte võrkpalli miniliiga Põlvas keh kasv õp
veebr Tuglase omaloomingukonkurss eesti keele õp
20.veebr Gümnaasiumi näitetrupp Ruusa Põhikoolis huvijuht
21.veebr Vabariigi aastapäeva aktused huvijuht, algkl õp
21.veebr Vene keele olümpiaadi piirkonnavoor R. Kopli, A. Seim
veebr KEAT koolitus 6. kl I. Nagelmaa
MÄRTS
05.märts Põlva mk koolinoorte korvpall 3X3 Põlvas keh kasv õp
05.märts Põlvamaa gümnaasiumiõpilaste kokkusaamine Räpinas M. Ääremaa
06.märts 4.-6. kl matemaatikaolümpiaad matemaatikaõp
10.märts “Tähelepanu, start!” Põlvas keh kasv õp
12.märts Käekirjavõistlus “Parim käekiri” algkl õp
13.märts Emakeelepäev eesti keele õp
17.märts Põlva mk koolinoorte sisekergejõustiku MV Võrus keh kasv õp
17.märts Vene keele olümpiaadi lõppvoor R. Kopli, A. Seim
18.märts Osalemine kooliteatrite festivalil M. Ääremaa
märts R. Rohu omaloomingukonkurss eesti keele õp
19.märts Vanemuise draamatund M. Ääremaa
19.märts Rahvusvaheline matemaatika võistlusmäng “Känguru” matemaatikaõp
20.märts Projektipäev ainekoondiste esimehed
märts Venekeelsete laulude päev R. Kopli, A. Seim
märts KEAT koolitus I. Nagelmaa
24.märts Koolitus “Georgi ja Kaspari lugu” 9. kl M. Oper
25.-27.märts Räpina ja Petseri õpetajate õppepäevad Tallinnas I. Nagelmaa
27.märts Osalemine Viluste projektipäeval K. Arjokesse, T. Mäe
30.märts Gümnaasiumi karjääripäev M. Oper
APRILL
02.apr Põlvamaa algklasside minikorvpallipäev keh kasv õp
14.apr Põlva mk koolinoorte OK teine etapp keh kasv õp
Näitus “Vene keele õpikud läbi aastate” R. Kopli, A. Seim
30.apr Põlva mk koolide 1.-5. kl T ja P jalgpall Põlvas keh kasv õp
aprill Keelenädal võõrkeeleõp
30.apr Algklasside kevadkontsert algkl õp
aprill Õpilasesinduse õppepäevad Võrtsjärve ääres huvijuht, ÕE
MAI
07.mai Heategevuslik teatejooks, KN murdmaa MV Räpinas keh kasv õp
7.‒15.mai Näitus “Minu ema” II korrusel algkl õp
18.mai 12. klassi viimase koolikella ja hõbekella aktus 10. klass
18.-21.05 Noortevahetus koos leedukate ja poolakatega M. Ääremaa
22.mai Põlva mk koolinoorte kergejõustiku MV Tilsis keh kasv õp
27.mai Viktoriin “Rahvakalendri tähtpäevad” algkl õp
28.mai 9. kl tutipidu 8. kl
JUUNI
1.‒8. juuni Rahvusvaheline noortevahetus Saksamaal I. Nagelmaa
19.juuni Lõpupeod
9. klass kell 12.00 8. kl
12. klass kell 15.00 11. kl