Facebook Tunniplaan Toidumenüü Stuudium Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

Üritused

RÄPINA ÜG ÜRITUSED 2019/2020. õppeaastal
I POOLAASTA
Kuupäev Üritus Vastutajad
SEPTEMBER
02.sept Esimese koolipäeva aktused Muusikaõp
10.00 – II ‒XII klass
12.00 – I klass ja KULDKELL 12. klass
sept -dets Jätkub rahvusvaheline koostöö Petseri 3. Keskkooliga M. Ääremaa
ja Poola Plociczno Tartak kooliga I. Nagelmaa
 3.-6. sept Vanavanemate päev algklassiõp
16.sept ÕE uute liikmete vastuvõtt ÕE, huvijuht
16.-18. sept Projekt “Peakokad kooli” M.Randla
18.sept 6.-9. kl ja 10.-12. kl Põlvamaa koolide jalgpall keh kasv õp
sep KIK-i õppeprogrammid I. Nagelmaa, klassijuh
16.-23.09 Näitus “Sügise sünnipäev” kunsti- ja tööõpetuseõp
23.-30. sept Euroopa spordinädal koolides keh kasv õp
23.sept Spordipäev 1.-4.kl ja 9.-12. kl keh kasv õp
25.sept Põlvamaa koolide maratonijooks keh kasv õp
25.sept Loeng “Haigustekitajad ja vaktsiinid” 11.-12. kl K. Tuul
26.sept 1.-3. kl Põlvamaa koolide jalgpallipäev keh kasv õp
26.sept Euroopa keeltepäeva viktoriin 9.-12. klass A. Meitus
sept Külas JJ-Streeet M. Mathiesen, M. Ääremaa
26.sept Teatejooks Räpina tänavatel kell 18.00 keh kasv õp, klassijuh
Rebaste ristimine 12. klass
27.sept Spordipäev 5.-8.kl keh kasv õp
sept-okt Pärandivaderite talgupäev ajalooõp
OKTOOBER
okt Rahvusvahelise muusikapäeva tähistamine muusikaõp
1.-11. okt Näitus “Putukad” kaminasaalis K. Tuul
01.okt Õpilasesinduse kohvik ÕE
okt Värvimise õpituba O. Pihlapuu
04.okt Õpetajate päev 12. kl
14.-18.okt Reaalainete nädal matemaatikaõp
okt KIK-i õppeprogrammid I. Nagelmaa, klassijuh
23.-25. okt Õpetajate õppereis Sankt-Peterburgi I. Nagelmaa
NOVEMBER
01.nov Hingedepäev algklassiõp
                       nov H. Raidla nimeline mänguasjakonkurss “Siil” M. Randla
4.-8.nov 1.-3. kl ja 4.-5. kl Räpina kooli rahvastepall keh kasv õp
07.nov 4.-5. kl Põlvamaa koolide rahvastepall keh kasv õp
07.nov Käsitööõpetajate õppekäik mardilaadale M. Randla
8.-9.nov Vabariiklikud matemaatikaõpetajate päevad matemaatikaõp
Kuressaares
4.-10. nov Võro keele nätal emakeeleõp
08.nov Ministaaride pidu huvijuht, ÕE
11.nov Sügiskontsert muusikaõp
13.nov Kodanikuhariduse programm Minu Riik huvijuht, ÕE
15.nov Kvark Show Saku Suurhallis huvijuht, ÕE
21.nov Noortekonverents Lahe Koolipäev Tallinnas ÕE, huvijuht
25.nov Kadripäeva tähistamine A. Silm, algklassiõp
26.nov Kodanikupäeva tähistamine ajalooõp
27.nov Põlvamaa koolide rahvastepall 1.-3. kl keh kasv õp
nov Põlva- ja Võrumaa matemaatikalaager 7.‒9. kl matemaatikaõp
nov Vabariiklik informaatikavõistlus Kobras 7.‒12. kl E. Kindsigo
DETSEMBER
2.-6. dets Advendinädal oskusainete õp
02.dets Projektipäev huvijuht, oskusainete õp
03.dets 6.-9. kl Põlvamaa koolide korvpall keh kasv õp
10.dets Jõululaat huvijuht
19.dets 2.‒4. kl jõulupidu E. Tamm, T. Aasmaa
19.dets Jõulupidu 5.‒12. klass 12. kl