Facebook Tunniplaan Toidumenüü Stuudium Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

Ringid

RINGIDE TUNNIPLAAN 2020/2021

Ringide tunniplaan
Ringi nimetus Juhendaja Toimumise aeg Toimumise koht
Tantsuline liikumine 1.-3. kl Margit Mathiesen Neljapäeval kell 13.45-14.30 aula
Tantsuline liikumine 4.-5. kl Margit Mathiesen Neljapäeval kell 14.35-15.20 aula
Tantsuline liikumine 6.-7. kl Margit Mathiesen Teisipäev kell 14.35- 15.20 aula
Rahvatants gümnaasium Margit Mathiesen Teisipäev kell 16.00-17.00 aula
Talispordiring Margit Mathiesen,
Jaanus Meitus
Talvel jaan-märts suusamäel
Korvpall/jõusaal Jaanus Meitus Esmasp. kell 17.00-18.30 võimla/jõusaal
Korvpall/jõusaal Jaanus Meitus Kolmap. kell 17.00-18.30 Võimla/jõusaal
Robootika 1.kl Laura Tanilas Esmaspäev 11.50-13.20 robootikaklass
Robootika 2.kl Laura Tanilas Teisipäev 11.50-13.20 robootikaklass
Robootika 3.kl Laura Tanilas Esmaspäev 13.45-15.15 robootikaklass
Robootika 4.-6.kl Laura Tanilas Reede 12.55-14.20 robootikaklass
Rahvatants 2.kl Merle Kingla Esmasp  12.55-13.40 aula
Tehnoloogia-inseneeria Olav Pihlapuu Neljapäeval kell 13.45-14.30 tehnoloogiaklass
Robootika 7.-9.kl Toivo Kadarpik Teisipäev kell 14.35- 16.05 robootikaklass
Rahvatants 1. kl Külliki Arjokesse Esmaspäev 12.00 – 12.45 aula
 Rahvatants RÄPSUKAD Külliki Arjokesse Esmaspäeva 14.35 – 15.20 aula
Rahvatants ÜKSIK SOKK Külliki Arjokesse Kolmapäev 16.00 – 17.30 aula
Rahvatants ROSINAKE Külliki Arjokesse Neljapäev 15.30 – 17.00 aula
Rahvatants PATSIKUD Külliki Arjokesse Neljapäev 17.00 – 18.30 aula
Meediaring Ahti Vasser Neljapäev 15:20 – 16:50 Arvutiklass
Maailmaavastajate ring Marika Ääremaa kokkuleppel
Näitering
gümn/keskaste
Marika Ääremaa kokkuleppel aula
Lastekoor 5.-8. kl Krista Sildoja Kolmapäev 13:45-14:30 aula
Noortekoor 9.-12. kl Krista Sildoja Reedel 13:45-14:30 aula
Poistekoor 2.-4. klass Marika Aruküla neljapäev 12.55- 13.40 B 2-2
Poistekoor 5.- 6. klass Marika Aruküla Kolmapäev 13.45- 14.45 B 2-2
3. klassi ansambel Marika Aruküla Esmaspäev 12.55- 13.40 B 2-2
7. klassi neidude ansambel Marika Aruküla Neljapäev 13. 45- 14.30 B 2-2
1 klasside mudilaskoor Anu Silm Kolmapüev  12.00 B 2-8
Mudilaskoor 2-4 klass Anu Silm Neljapäev 12.55- 13.40 B 2-8
2. klassi ansambel Anu Silm Teisipäeval 12.00 Muusikaklass
4.klassi ansambel Anu Silm Esmaspäev  12.55 Muusikaklass