Facebook Tunniplaan Toidumenüü Stuudium Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

Õpetajad

Nr Nimi Õppeaine E-mail
1. Tiia Aasmaa algõpetus tiia.aasmaa@rapina.ee
2. Hele Aia algõpetus hele.aia@rapina.ee
3. Maire Alver eesti keel ja kirjandus maire.alver@rapina.ee
4. Külliki Arjokesse matemaatika kulliki.arjokesse@rapina.ee
5. Marika Aruküla algõpetus marika.arukula@rapina.ee
6. Maris Aruküla väikeklass maris.arukula@rapina.ee
7. Ene Hainsoo matemaatika ene.hainsoo@rapina.ee
8. Anneli Huuse algõpetus anneli.huuse@rapina.ee
9. Yyhely Hälvin kunst yyhely.halvin@rapina.ee
10. Meeri Ivanov eesti keel ja kirjandus meeri.ivanov@rapina.ee
11. Ene Järve geograafia ene.jarve@rapina.ee
12. Toivo Kadarpik füüsika, informaatika toivo.kadarpik@rapina.ee
13. Rita Kahu inglise keel, saksa keel rita.kahu@rapina.ee
14. Egne Kindsigo matemaatika, informaatika egne.kindsigo@rapina.ee
15. Merle Kingla algõpetus merle.kingla@rapina.ee
16. Riina Kopli vene keel riina.kopli@rapina.ee
17. Airene Vaike Kumari psühholoogia vaike.kumari@rapina.ee
18. Reet Ladva eesti keel ja kirjandus reet.ladva@rapina.ee
19. Margit Mathiesen kehaline kasvatus margit.mathiesen@rapina.ee
20. Aira Meitus inglise keel aira.meitus@rapina.ee
21. Jaanus Meitus kehaline kasvatus jaanus.meitus@rapina.ee
22. Urmas Nagel ajalugu, ühiskonnaõpetus urmas.nagel@rapina.ee
23. Irmen Nagelmaa inglise keel irmen.nagelmaa@rapina.ee
24. Kätlin Neimann matemaatika katlin.neimann@rapina.ee
25. Kaire Nurk ajalugu, ühiskonnaõpetus kaire.nurk@rapina.ee
26. Toomas Oja autoõpetus toomas.oja@aianduskool.ee
27. Maie Oper eesti keel ja kirjandus maie.oper@rapina.ee
28. Valve Peebu eripedagoogika valve.peebu@rapina.ee
29. Sirje Peterson kõneravi sirje.peterson@rapina.ee
30. Olav Pihlapuu tehnoloogiaõpetus olav.pihlapuu@rapina.ee
31. Anneli Rahasepp inglise keel anneli.rahasepp@rapina.ee
32. Merle Randla käsitöö ja kodundus merle.randla@rapina.ee
33. Kaja Runthal algõpetus kajarunthal@gmail.com
34. Kersti Sammelselg keemia, loodusõpetus kersti.sammelselg@rapina.ee
35. Anne Seim vene keel anne.seim@rapina.ee
36. Anu Silm muusika anu.silm@rapina.ee
37. Marina Soidla inglise keel, saksa keel marina.soidla@rapina.ee
38. Toomas Songi liiklus toomas.songi@rapina.ee
39. Evi Tamm algõpetus evi.tamm@rapina.ee
40. Riina Tamm muusika riina.tamm@rapina.ee
41. Karin Tuul bioloogia, inimeseõpetus karin.tuul@rapina.ee
42. Marika Ääremaa eesti keel ja kirjandus marika.aaremaa@rapina.ee