Facebook Tunniplaan Toidumenüü Stuudium Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

Üldinfo

Ametinimetus Nimi E-mail Telefon Mobiil
Direktor Meeri Ivanov direktor@rapina.ee 796 1354
Sekretär Annika Šturmov kool@rapina.ee 796 1435 523 7157
Õppejuht Maie Oper maie.oper@rapina.ee 796 1336
Õppekvaliteedi juht Irmen Nagelmaa irmen.nagelmaa@rapina.ee 529 2478
Psühholoog Airene Vaike Kumari vaike.kumari@rapina.ee
Sotsiaalpedagoog Kädi Aldošin kadi.aldosin@rapina.ee 5645 2000
Med õde Maire Ring 5564 7601
Söökla Jekaterina Valtseva rapina@dussmann.ee 5668 4112
Majandusjuhataja Tiiu Kõlli tiiu.kolli@rapina.ee 5395 3009
Huvijuht Marika Ääremaa huvijuht@rapina.ee 5596 1714
IT-juht Ahti Vasser ahti.vasser@rapina.ee 5332 4687
Õppekirjanduse haldaja Küllike Otsa kyllike.otsa@rapina.ee