Facebook Tunniplaan Stuudium Postkast Toidumenüü Õppematerjalid Moodle Ajalooring IT-ring HM EIS Sisene

Üldinfo

Ametinimetus Nimi E-mail Telefon Mobiil
Direktor Meeri Ivanov direktor@rapina.ee 796 1354
Sekretär Annika Šturmov kool@rapina.ee 796 1435 523 7157
Õppealajuhataja Maie Oper maie.oper@rapina.ee 796 1336
Õppealajuhataja Kersti Sammelselg kersti.sammelselg@rapina.ee 796 1180
Psühholoog Airene Vaike Kumari vaike.kumari@rapina.ee
Sotsiaalpedagoog Eva Leppik  eva.leppik@rapina.ee 56452000
Õpetajate tuba 796 1334
Med õde Maire Ring 5564 7601
Söökla Eve Heering koolisookla@pty.ee 5306 3667
Majandusjuhataja Tiiu Kõlli majandus@rapina.ee 5395 3009
Huvijuht Marika Ääremaa huvijuht@rapina.ee 5606 5683
Arvutispetsialist Ahti Vasser ahti.vasser@rapina.ee 5332 4687
Õppekirjanduse haldaja Küllike Otsa kyllike.otsa@rapina.ee