Facebook Stuudium Tunniplaan Postkast (vana) Office 365 Õppematerjalid Toidumenüü Moodle Töökavad Sisene

Üldinfo

Ametinimetus Nimi E-mail Telefon Mobiil
Direktor Meeri Ivanov direktor@rapina.ee 796 1354
Sekretär Annika Šturmov kool@rapina.ee 796 1435 523 7157
Õppejuht Maie Oper maie.oper@rapina.ee 796 1336
Õppekvaliteedi juht Irmen Nagelmaa irmen.nagelmaa@rapina.ee 529 2478
Psühholoog Airene Vaike Kumari vaike.kumari@rapina.ee 796 1180
Sotsiaalpedagoog Kristi Paulson kristi.paulson@rapina.ee 5645 2000
Med õde Maire Ring 5564 7601
Söökla Eve Heering koolisookla@pty.ee 5306 3667
Majandusjuhataja Tiiu Kõlli tiiu.kolli@rapina.ee 5395 3009
Huvijuht Marika Ääremaa huvijuht@rapina.ee 5606 5683
Arvutispetsialist Ahti Vasser ahti.vasser@rapina.ee 5332 4687
Õppekirjanduse haldaja Küllike Otsa kyllike.otsa@rapina.ee