Facebook Tunniplaan Toidumenüü Stuudium Office 365 Outlook Õppematerjalid Opiq Moodle Sisene

Maakonna sisekergejõustiku meistrivõistlused

23. november 2022 | Autor: Kurmet Karsna

Teisipäeval, 22. novembril osalesid Räpina Ühisgümnaasiumi õpilased Põlva maakonna koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlustel Võru Spordihoones.

 

Räpina Ühisgümnaasiumi õpilastest olid edukamaid:

Marko Heering PU 12 vanuseklassis kaugushüppes I koht tulemusega 3.98, kõrgushüppes I koht tulemusega 1.15, 1000 meetri jooksus II koht tulemusega 3.57,93, 60 meetri jooksus III koht tulemusega 10,11 sekundit, kuulitõukes III koht tulemusega 6.64.

 

Jaana Mari Kala TU 16 vanuseklassis kõrgushüppes I koht tulemusega 1.35, 60 meetri jooksus II koht tulemusega 8,88 sekundit, 600 meetri jooksus II koht ajaga 2.11,36 sekundit, kuulitõukes III koht tulemusega 7.20, kaugushüppes 6. koht tulemusega 3.80.

 

Laura Heering TU 16 vanuseklassis kaugushüppes I koht tulemusega 4.34, kõrgushüppes II koht tulemusega 1.35, kuulitõukes II koht tulemusega 7.50.

 

Kärt Eliise Sing TU 12 vanuseklassis 60 meetri jooksus III koht tulemusega 10,29 sekundit, 600 meetri jooksus II koht tulemusega 2.18,68, kõrgushüppes III koht tulemusega 1.00, kaugushüppes 6. koht tulemusega 2.96.

 

Martin Kants PU 12 vanuseklassis 60 meetri jooksus I koht tulemusega 9,71 sekundit, kõrgushüppes II koht tulemusega 1.05.

 

Lucas Paalman PU 14 vanuseklassis kõrgushüppes I koht tulemusega 1.30, 60 meetri jooksus III koht tulemusega 9,50 sekundit, kaugushüppes 4. koht tulemusega 4.07.

 

Mark Gregor Ladev PU 12 vanuseklassis kuulitõukes II koht tulemusega 6.78.

 

Annegreth Hirmo TU 14 vanuseklassis kaugushüppes 4. koht tulemusega 3.70, kõrgushüppes 4. koht tulemusega 1.20.

 

Joel Varik PU 12 vanuseklassis kaugushüppes 4. koht tulemusega 3.39, 60 meetri jooksus 6. koht tulemusega 10,54.

 

Marleen Punnisk TU 14 vanuseklassis kuulitõukes 4. koht tulemusega 8.05.

 

Lauri Lundve PU 14 vanuseklassis kuulitõukes 4. koht tulemusega 6.57.

 

Grettel Karsna TU 14 vanuseklassis 60 meetri jooksus 5. koht tulemusega 9,98.

 

 

Noorte treenerid Räpina Spordikoolis Kurmet Karsna ja Vendu Suurmann.