Facebook Tunniplaan Toidumenüü Stuudium Outlook Siseveeb Õppematerjalid Opiq Moodle Sisene

Spordinädal

20. oktoober 2022 | Autor: Margit Mathiesen

23. septembril algas spordinädal heategevusliku teatejooksuga. Osalesid kõik klassid 1.–12. klassini. Võistkond koosnes 16 õpilasest. Teatejooksuga läbisid õpilased kokku 10 kilomeetrit.

27. septembril toimus traditsiooniline sügisteatejooks. Esimest aastat võtsid osa meie esimese klassi õpilased, kes tänu vanemate abile läbisid raja edukalt ja kiiresti.

Kolmapäeval, 28. septembril toimusid 3.–5. klassi poiste ja tüdrukute rahvastepallivõistlused. Tüdrukud: I koht 5.a klass, II koht 5.b klass, III koht 3.a klass, IV koht 4.b klass.

Poisid: I koht 5.b klass, II koht 4.b klass, III koht 5.a klass, IV koht 3. klass.

29. septembril osalesid meie kooli tüdrukud ja poisid Põlva koolinoorte jalgpallivõistlustel. Räpina Ühisgümnaasiumi tüdrukute teine võistkond saavutas 4. koha, esimene võistkond saavutas 5. koha. 10.–12. klassi neiud Räpina 1 saavutas III koha ja Räpina 2 saavutas 4. koha, 6.–9. klassi poisid saavutasid 5. koha.

30. septembril panid ennast proovile 10.–12. klassi poisid ja tüdrukud sooritades NATO testi.

Test koosneb kolmest osast: kätekõverdused toenglamangus kahe minuti jooksul, istesse tõus selililamangust käed kukla taga sõrmseongus või käed risti rinnal kahe minuti jooksul ning vastupidavusjooks 3200 m.