Facebook Tunniplaan Toidumenüü Stuudium Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

Konsultatsioonid, järelevastamine, klassijuhataja vastuvõtt

Tunnivälised õppetegevused RÜG 2019/2020
Päev, kellaaeg
Õpetaja nimi Konsultatsioon Järelvastamine Klassijuhataja vastuvõtt Ruumi nr.
1 Tiia Aasmaa N 12.55-13.40  R 12.00-12.45  T 10.00-10.45  B 2-4
2
3 Hele Aia K 12.00 – 12.45 K 12.55- 13.40 N 10.00 – 10.45 B 2-6
4 Maire Alver T 14.35-15.30 N 13.00 – 15.20 või kokkuleppel õpetajaga E 8.00 – 8.45 B 3-5
5 Külliki Arjokesse T 13.45 – 15.20 N 13.45 – 15.20 K 8.00 – 8.45 ja/või R B 3-3
6 Marika Aruküla E  13.45 – 14.30 T 12.55-14.30 või kokkuleppel õpetajaga R 12.55- 13.40 B 2-2
7 Maris Aruküla E 13.45 – 15.20 N 13.45-15.20 või kokkuleppel R 8.55-9.40 B 1-6
8 Ene Hainsoo E 13.45 – 15.20 R 12.00-14.30 või kokkuleppel N 8.00-8.45 B 3-2
9 Anneli Huuse N 12.55-13.40 T 12.55-13.40 K 12.00-12.45 B 2-3
10 Yyhely Hälvin kokkuleppel õpetajaga T 13.45-13.40 kokkuleppel kunstiklass
11 Meeri Ivanov R 12.55-13.40 R 13.40-14.30 B 2-8
12 Ene Järve K 13.50-14.30 K 13.50-14.30 B 3.1
13 Toivo Kadarpik Kokkuleppel õpetajaga Kokkuleppel õpetajaga B 3-6
14 Rita Kahu E 13.00-14.30 T.14.00-15.00 Kokkuleppel A 3-5
15 Egne Kindsigo T 13.45 R 13.45 B3-3; B3-4; B 3-2
16 Merle Kingla E  13.45 – 14.30 R 12.55-13.40 K 12.00-12.45 B 2-7
17 Riina Kopli N 13.45 R 13.45 A 3-1
18 Airene Vaike Kumari Kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga psühholoogi kabinet
19 Reet Ladva Kokkuleppel õpetajaga Kokkuleppel õpetajaga B 3-6
20 Margit Mathiesen Kokkuleppel õpetajaga Kokkuleppel õpetajaga Kokkuleppel võimla, staadion
21 Aira Meitus Kokkuleppel õpetajaga N 14.35-16.00 T 15.20- A 3-4
22 Jaanus Meitus Kokkuleppel õpetajaga Võimla, staadion
23 Irmen Nagelmaa Kokkuleppel õpetajaga T 13.40 3.korruse töökabinet
24 Kätlin Neimann E, T ja N 13.45-15.30 E, T, N 13.45-15.30 T 8.00 B 3-4
25 Kaire Nurk T 13.45-14.30  T 14.35-15.20 B 4-4
26 Maie Oper kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga õppejuhi kabinet
27 Kristi Paulson vastavalt kokkuleppel B 1-9
28 Valve Peebu konsultatsiooniaega tunniplaan ei võimalda järelvastamist ei tule K 8.00-10.00 I korrus, eesti keel
29 Olav Pihlapuu kokkuleppel õpetajaga N 13.00-15.00 tööõpetuse klass
30 Anneli Rahasepp kokkuleppel õpetajaga T 13.45 T 8.55-9.40 A 4-2
31 Merle Randla kokkuleppel õpetajaga T 15.20 kokkuleppel õpetajaga T 15.20 käsitöö kabinet
32 Kaja Runthal N 12.55-13.40 E 12.00-12.45 K 10.00 B 2-5
33 Kersti Sammelselg K 12.00 õpilastega kokkuleppel T 14.30 Keemiakabinet
34 Anne Seim Kokkuleppel õpetajaga T 13.45 Kokkuleppel E 14.30 *3.2
35 Anu Silm Kokkuleppel õpetajaga  T 13:45-14:20 l B 1-8
36 Marina Soidla N- 13.45 T 13.45 E 14.35 A 4-1
37 Evi Tamm K 12.55-13.40 R 12.00-12.45 N-8.00 B 2-1
38 Riina Tamm T 14.35-15.30 N 14.35-15.20 R 13.45-14.30 Muusikaklass
39 Karin Tuul T 14.35-15.30 N 13.45-15.30 N 8.00 B 3-1
40 Marika Ääremaa N-13.45 E-14.35 E-15.20 B 3-7