Facebook Tunniplaan Toidumenüü Stuudium Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

Õppenõustamine

RÜG 2021-2022 õppenõustamine
jrk. nr. Õpetaja nimi Konsultatsioon Järelvastamine Toetav õpe Klassijuhataja vastuvõtt Ruumi nr.
1 Tiia Aasmaa R 12.55-13.40 N12.55-13.40 T12.55-13.40 kokkuleppel B 2-4
2 Hele Aia E 12.00-12.45 T 12.00-12.45 N 12.00-12.45 KOKKULEPPEL B 2-6
3 Maire Alver N 13.45-14.30 T 14.35-15.20 kokkuleppel B 3-5
4 Külliki Arjokesse E 13.45-15.20 N 13.45-15.20 T 14.35-15.20 K 12.55 – 13.40 B 3 – 3
5 Marika Aruküla T 12.55- 13.40 N 13.45- 14.30 E 12.55 -13.40 kokkuleppel B 2-2
6 Maris Aruküla T 13.40 – 14.30 E 12.00-12.45 R 12.55-13.40 kokkuleppel B1-6
7 Ene Hainsoo K; R kokkuleppel N 13.40- 14.25 R 8.00- 8.45 kokkuleppel B 3-2
8 Anneli Huuse E 13.45-14.30 T 12.55 – 13.40 E 12.55 -13.40 kokkuleppel B 2-3
9 Thea Ilusmets K kokkuleppel K kokkuleppel K kokkuleppel kunstiklass
10 Meeri Ivanov T 14.00.14.30 T 14.30-15.15 B2-8
11 Tiina Kadarpik K.N.R.kokkuleppel K.N.R.kokkuleppel K.N.R.kokkuleppel muusikaklass
12 Toivo Kadarpik T. K. 13.45 -15.20 T. K. 13.45 -15.20 T. K. 13.45 -15.20 B 3-6
13 Kai Karell Narrusk E 12.55-13.40 N 13.45-14.30 T 12.00-12.45 Kokkuleppel B 2-1
14 Egne Kindsigo  E 14.35-15.20  T 14.35-15.20 N 13.40-14.30 E 11.40-12.00 B 1-4
15 Merle Kingla  E 12.50-13.30  R 12.50-13.40  E 12.00-12.45 kokkuleppel B 2-7
16 Riina Kopli R 13.45-14.30 E 13.45-14.30 T 14.35-15.20 A 3.1
17 Mairi Laanetu R 14.30-15.00 N 16.00-16.30 K 13.40-14.00 kokkuleppel A 4-4
18 Margit Mathiesen Kokkuleppel Kokkuleppel Kokkuleppel Kokkuleppel keh.kasv,. kabinet
19 Aira Meitus E 15.20-16.00 T,R kokkuleppel N 13.45-15.20 kokkuleppel A 3-4
20 Jaanus Meitus N 14.00-15.00 K, kokkuleppel R 14.35-15.20 kokkuleppel keh. kasv.kab.
21 Tiia Mäe K; N kokkuleppel K;N kokkuleppel K;N kokkuleppel kokkuleppel A1-1
22 Irmen Nagelmaa T14.30-15.15 N14.30-15.15 R12.45-13.30 I.N. tööruum 3.korrusel
23 Kätlin Neimann E,T,N 13.50-15.30 E,T,N 13.50- 15.30 Kokkuleppel Kokkuleppel B3-4
24 Maie Oper E, T kokkuleppel E, T kokkuleppel R 8.00- 8.45 õppejuhi tööruum
25 Sirje Peterson E 13.45-14.30 tunniplaani alusel iga päev B1-7
26 Olav Pihlapuu N 13.45-15.20 N 13.45-15.20 N 14.35-15.20 A 1-2
27 Anneli Rahasepp E 13.45-14.30 T 14.35-15.20 N 14.35-15.20 Kokkuleppel A 4-2
28 Kaja Runthal R 12.55-13.40 N 13.45-14.30 K 12.55-13.40 kokkuleppel B 2-5
29 Kersti Sammelselg Kokkuleppel K 13.40 Kokkuleppel T 15.00 T 14.30-15.00 B1.1
30 Anne Seim E 14.35- 15.20 T 14.35-15.20 T 13.45-14.30 A 3.2
31 Anu Silm E 13.45-14.30 T kokkuleppel T 12.45-13.40
32 Marina Soidla E 13.45-14.30 N12.55- 14.30 T14.30-15.15 Kokkuleppel A 4.1
33 Kristi Talvik R 13.45-14.30 E 14.35- 16.00 N 14.35-15.20 A 3.5 (E) ja B1.1(N,R)
34 Toni Tamm E 13.45-14.30 K 13.45-15.15 T 13.45-14.30 A 4.4
35 Karin Tuul T 14.35-15.20 N 14.35-16.00 E 14.35-15.20 Kokkuleppel B 3-1
36 Marika Ääremaa R 12.55-13.40 R 13.45-14.30 N 13.45-14.30 B 3-7