Facebook Tunniplaan Toidumenüü Stuudium Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

Konsultatsioonid, järelevastamine, klassijuhataja vastuvõtt

Tunnivälised õppetegevused RÜG 2019/2020

  Õpetaja nimi Konsultatsioon Järelevastamine Klassijuhataja vastuvõtt Ruumi number
1. Tiia Aasmaa N 12.55-13.40  E 12.00-12.45 T 10.00-10.45 B 2-4
2. Hele Aia K 12.00 – 12.45 K 12.55- 13.40 N 10.00 – 10.45 B 2-6
3. Maire Alver T 14.35-15.30 N 13.00 – 15.20 või kokkuleppel õpetajaga E 8.00 – 8.45 B 3-5
4. Külliki Arjokesse T 13.45 – 15.20 N 13.45 – 15.20 K 8.00 – 8.45 ja/või R B 3-3
5. Marika Aruküla E  13.45 – 14.30 T 12.55-14.30 või kokkuleppel õpetajaga R 12.55- 13.40 B 2-2
6. Maris Aruküla E 13.45 – 15.20 N 13.45-15.20 või kokkuleppel R 8.55-9.40 B 1-6
7. Ene Hainsoo E 13.45 – 15.20 R 12.00-14.30 või kokkuleppel N 8.00-8.45 B 3-2
8. Anneli Huuse N12.55-13.40 T 12.55-13.40 K 12.00-12.45 B 2-3
9. Yyhely Hälvin kokkuleppel T 13.45-15.20 kokkuleppel   kunstiklass
10. Meeri Ivanov R 12.55-13.40 R 13.40-14.30   B 2-8
11. Ene Järve K 13.50-14.30 K 13.50-14.30   B 1-1
12. Toivo Kadarpik kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga   A 3-6
13. Rita Kahu E 13.00-14.30 T.14.00-15.00 kokkuleppel A 3-5
14. Egne Kindsigo T 13.45 R 13.45   B3-3; B3-4; B 3-2
15. Merle Kingla E  13.45 – 14.30 R 12.55-13.40 K 12.00-12.45 B 2-7
16. Riina Kopli N 13.45 R 13.45   A 3-1
17. A.V. Kumari kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga   psühholoogi kabinet
18. Reet Ladva kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga   B 3-6
19. Margit Mathiesen kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel võimla, staadion
20. Aira Meitus kokkuleppel õpetajaga N 14.35-16.00 T 15.20 A 3-4
21. Jaanus Meitus kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel K 10.00-10.45 võimla, staadion
22. Tiia Mäe kokkuleppel õpetajaga K, N kokkuleppel õpetajaga K, N   A 1-1
23. Urmas Nagel kokkuleppel kokkuleppel   A 4-4
24. Irmen Nagelmaa kokkuleppel õpetajaga T 13.40   3. korruse töökabinet
25. Kätlin Neimann E, T ja N 13.45-15.30 E, T, N 13.45-15.30 T 8.00 B 3-4
26. Kaire Nurk T 13.45-14.20  T 14.35-15.20   A 4-4
27. Maie Oper kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga   õppejuhi kabinet
28. Kristi Paulson     kokkuleppel B 1-9
29. Valve Peebu kokkuleppel kokkuleppel K 8.00-10.00 B 1-8
30. Olav Pihlapuu kokkuleppel õpetajaga N 13.00-15.00   tööõpetuse klass
31. Anneli Rahasepp kokkuleppel õpetajaga T 13.45 T 8.55-9.40 A 4-2
32. Kaja Runthal N 12.55-13.40 E 12.00-12.45 K 10.00 B 2-5
33. Kersti Sammelselg K 11.40, E 14.30, K 13.40 õpilastega kokkuleppel T 14.30   B 1-1
34. Anne Seim kokkuleppel õpetajaga T 13.45 kokkuleppel E 14.30   A 3-2
35. Anu Silm kokkuleppel õpetajaga T 13:45-14:20 l   muusika kabinet
36. Marina Soidla N- 13.45 T 13.45 E 14.35 A 4-1
37. Evi Tamm K 12.55-13.40 R 12.00-12.45 N 8.00 B 2-1
38. Karin Tuul T 14.35-15.30 N 13.45-15.30 N 8.00 B 3-1
39. Marika Ääremaa N-13.45 E 14.35 E 15.20 B 3-7