Tunniplaan Stuudium Postkast Toidumenüü Moodle Õppematerjalid Kunstinurgake Ajalooring IT-ring HM Sisene

Teated

 • taukar

  SPONSORID

  Alecoq-logoVarskaOriginaal_uus2014 (Custom)kalev_logo (Small)

  EPSA Räpina KultuurikapitalLogo1

  12647816_10153419970096545_1005881916_nemer-pen logo260pxProvintsi kohvik

  Rappin

  bonare

  205747

  Edu Bowling

  astel-logo3

  logo

  Räpina Raamatupood OÜ

  Räpina ÜG õpetajad

  Puuriida Pubi

  FIE Margarita Võsokovskaja

  Marika Parmsoo

  Pubi Turist


  Tundide ajad
  1. 8.00 – 8.45
  2. 8.55 – 9.40
  3. 10.00 – 10.45
  4. 11.05 – 11.50

   

  5. 12.10 – 12.55
  6. 13.05 – 13.50
  7. 13.55 – 14.40
  8. 14.45 – 15.30


  Hea kooli rajaleidja logo

   

Uudised

 • Räpina Ühisgümnaasium ETV-s

  Lisatud: 12. veebruar 2016 | Autor: Marika Ääremaa

 • Räpina Ühisgümnaasiumi ja Petseri 3. Keskkooli 15 sõprusaastat

  Lisatud: 11. veebruar 2016 | Autor: Marika Ääremaa

  Clipboard01Vaata Räpina Ühisgümnaasiumi ja Petseri 3. Keskkooli 15 sõprusaastat

 • Põlva maakonna 1.–3. klasside rahvastepallivõistlused

  Lisatud: 11. veebruar 2016 | Autor: Evaliis Seiler

  rahvastepallT8. veebruaril toimusid Põlvas 1.–3. klasside rahvastepallivõistlused. Meie kooli poisid saavutasid 1. koha ja tüdrukute I võistkond sai 2. koha.

  Poiste võistkonda kuulusid Marvin Poltan, Kermo Küttmann, Martin Konsap, Jaan Junson, Romio Tikka, Miko Kaarlõp, Karl Robert Härm, Rasmus Oijov, kehalise kasvatuse õpetaja Karin Junson.

   

  Tüdrukute I võistkonda kuulusid Katriin Punnek, Maia Mähar, Kirke Lukki-Lukin, Alisa Burdina, Meribel Toim, Aveli Virro, Carmen Mossin, kehalise kasvatuse õpetaja Evaliis Seiler.

   

  Nii poisid kui ka tüdrukud lähevad edasi vabariiklikule rahvastepallivõistlusele.

 • Põlva maakonna 6.–9. klasside võrkpallimeistrivõistlused ja võrkpalli kooliliiga võistlused

  Lisatud: 11. veebruar 2016 | Autor: Evaliis Seiler


  3. veebruaril toimusid Põlvas maakonna koolide 6.–9. klasside võrkpallimeistrivõistlused. Räpina ÜG poisid saavutasid 1. koha ja tüdrukud said võrkpalli kooliliiga Põlvamaa etapil 2. koha.

   

  Poiste võistkonda kuulusid järgmised õpilased: Peeter Samoldin, Stefan Leon Kaljuvee, Devin Põlluste, Marthin Vahtra, Mehis-Egert Üllim, Juri Kants, treener Heini Lumpre.

   

  Tüdrukute võistkonda kuulusid järgmised õpilased: Alina Poduškina, Mariliis Leppik, Melani Vosmi, Piret Puurmaa, Anette Gutjuma, Annaly Gutjuma, Deivi Pihlap, Diana Pihlap, kehalise kasvatuse õpetaja Evaliis Seiler.

 • Algas ahviaasta

  Lisatud: 9. veebruar 2016 | Autor: Marika Ääremaa

  Ahviaasta 011 (Large)Suur tänu kõikidele klassidele, kes osalesid ahvide valmistamise konkursil.

   

  Parimad tööd valmisid järgmiste klasside õpilastel:

  1.a, 4.b, 5.a, 5.b , 6.b, 7.b, 9.b.

   

  Samuti täname järgmisi klasse: 1.b, 2.a, 2.b, 3.b, 7.a.

 • Kohtumine kogemusnõustaja Immanuel Volkonskiga

  Lisatud: 9. veebruar 2016 | Autor: Kersti Sammelselg

  IMG_65344. veebruaril käis Räpina Ühisgümnaasiumis Politsei- ja Piirivalveameti projekti raames külas kogemusnõustaja Immanuel Volkonski. Loengud toimusid põhikooli 7.–8. klasside ja gümnaasiumiõpilastele. Immanuel rääkis oma lapsepõlvest, vanematest, eeskujudest, sõprusest, koolikiusamisest, meelemürkide tarbimisest ja selle tagajärgedest.

   

  Immanuel Volkonski on endine narkomaan, kes tänaseks (aastast 2009) on narkosõltuvusest, alkoholist ja suitsetamisest täielikult vabanenud. Ta on rõõmsameelne ja igati positiivne inimene, kes lõpetab sellel aastal Tartu Ülikooli, teeb koostööd PPA-ga ja on Tartu Vanglas vabatahtlikuks tugiisikuks vanglast vabanevatele sõltlastele.

   

  Õpilaste arvates oli loeng väga huvitav ja õpetlik ning köitis kõiki kuulajaid, pani mõtlema eeskujudele ja valikutele oma elus. Loengut kuulanud Räpina Ühisgümnaasiumi õpilased tänavad Katrin Satsit ja Immanuel Volkonskit.

  12.a klassi õpilased Vallo Vaherpuu ja Elsi Nemvalts.

 • Bioloogiaolümpiaad

  Lisatud: 8. veebruar 2016 | Autor: Karin Tuul

  6. veebruaril toimus koolinoorte bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor.

  Meie koolist saavutasid auhinnalisi kohti:
  Rasmus Freirich   – II koht – õpetaja Karin Tuul
  Hanna Mathiesen  – I koht  – õpetaja Valentina Narruskberg
  Kristo Kärtmann   – I koht  – õpetaja Valentina Narruskberg

 • Emakeeleolümpiaad

  Lisatud: 8. veebruar 2016 | Autor: Kersti Sammelselg

  29. jaanuaril toimus koolinoorte emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

  Meie koolist saavutasid auhinnalisi kohti:

  Rasmus Freirich – I koht             – õpetaja Reet Ladva

  Evelin Konsap   – III–IV koht       – õpetaja Maire Alver

  Kati Heering     – III koht           – õpetaja Reet Ladva

 • Räpinas tunnustati oma valla rahvast

  Lisatud: 5. veebruar 2016 | Autor: Anu-Cristine Tokko

  articleReedel, 29. jaanuaril leidis juba kümnendat korda aset Räpina valla kodanikualgatusel põhinev tunnustusüritus „Märka ja tunnusta“. Räpina Vallavalitsuse koordineerimisel seadsid tunnustust väärivaid isikuid, kollektiive ja tegusid üles need, kes on enda kõrval märganud teiste tublide inimeste saavutusi ja head igapäevast tööd.

   

  Hariduse valdkonnas pälvis laureaaditiitli Räpina Ühisgümnaasiumi inglise ja saksa keele õpetaja ning klassijuhataja Rita Kahu, kelle puhul väärib märkimist asjaolu, et tegemist on õpetajaga, kes teeb oma tööd südamega. Alati on tema silmis sära ning rõõm, mida ta oma tööst saab, nakatab ka õppureid.

   

  Räpina 2015. aasta üks tegija kultuuris on pikaajaline Räpina Ühisgümnaasiumi õpetaja ja rahvatantsujuhendaja Anu Nael, kes on juba aastaid tegutsenud Räpina valla rahvatantsurühmade juhendajana. Tema teadmised rahvariiete valmistamisest, kandmisest ja hoidmisest on ulatuslikud, tema teened tantsude loojana on aegumatud ja hindamatud.

   

  Spordi aasta tegija aunimetuse said sel korral Räpina Ühisgümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetaja ning Räpina Spordikooli direktor ja korvpallitreener Ants Järv ning pikaajaline Räpina Ühisgümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetaja, terviseedendaja ning naiste võimlemisrühma juhendaja Anu Tuvik. Ants Järve treeningutel ja koolitundides on alati tagatud distsipliin ja õige töössesuhtumine, seda kõike raamib sõbralikkus ja lahke huumor. Anu Tuvik kehastab põhimõtet „Tervis tuleb liikumisest“. Aastakümneid on ta seda mõtet lugematutele õpilastele edasi andnud.

   

  Räpina 2015. aasta nooreks tegijaks nimetati tänavu Räpina Ühisgümnaasiumi 12. klassi õpilane, õpilasesinduse asepresident ning Eesti Õpilasesinduste Liidu rahvusvaheliste suhete valdkonna juht Mikk Tarros. Alati aktiivne ning mitmekülgsete huvidega noormees on eeskujuks paljudele oma eakaaslastele.

 • Muinasjutuvestjate konkurss

  Lisatud: 5. veebruar 2016 | Autor: Maire Alver

  11. detsembril osalesid Põlva ÜG raamatukogu poolt korraldatud muinasjutuvestjate konkursil järgmised meie kooli õpilased: Krister Kusnets, Sandra Poltan ja Gerlin Reinson 6.b klassist ning Andry Must 7.a klassist. Andry Must pälvis raamatukogu eripreemia.

 • Tartu rahu aastapäev

  Lisatud: 4. veebruar 2016 | Autor: Tarmo Tammes

  IMG_0373 (Large)Räpina Ühisgümnaasiumis tähistati 2. veebruaril esmakordselt kooli ajaloos Tartu rahulepingu sõlmimise aastapäeva piduliku lipuheiskamise tseremooniaga. Pärast esimest tundi kogunes koolipere koolimaja õuele, kus 12. klassi õpilased Salme Ussanov ja Karoline Solovjev heiskasid riigihümni saatel riigilipu. Veel pilte.

   

  Seejärel esinesid pidulike kõnedega 9. klassi õpilane Hanna Mathiesen ja 12. klassi õpilane Mikk Tarros. Tseremoonia lõpetati ühise mälestusseisakuga, millega avaldati austust riigimees Jaan Poskale, Vabadussõjas langenuile ja kõigile teistele, kes on oma elu pühendanud või ohverdanud Eesti riigi ülesehitamise ja vabaduse nimel.

   

  Üritusel osalesid külalistena Põlva maavanem Ulla Preeden, Kaitseliidu noorteinstruktor Maive Tõemäe, Räpina Koduloo- ja Aiandusmuuseumi töötajad Kersti Murumets ja Toivo Lees, Räpina vallavolikogu liikmed Tiit Kala ning Artur Murumets. Uudistama olid kogunenud ka mõned linnaelanikud. Kõned: Hanna Mathiesen ja Mikk Tarros.

 • 30. jaanuaril toimus koolinoorte matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

  Lisatud: 3. veebruar 2016 | Autor: Kersti Sammelselg

  Meie koolist saavutasid auhinnalisi kohti järgnevad õpilased:

  Pilleriin Sillakivi    –   III  koht

  Harri Mähar          –   III  koht

  Andres Palusalu     –   I koht

  Janne Jaago          –   II koht

  Triin Nelk             –   II koht

  Kati Heering          –   III koht

  Kristo Kärtmann     –   II koht

   

  Õpilasi juhendasid Tiia Aasmaa, Külliki Arjokesse, Risto Asso ja Rein Raadla.

 • Teaduslahing 2016

  Lisatud: 3. veebruar 2016 | Autor: Eve Sibul

  25. jaanuaril toimus Põlvas Eesti Teaduslahingu 2016 maakondlik voor. Teaduslahing on reaal- ja loodusainete valdkonda kuuluv võistlus, kus osalevad 7.–9. klasside kolmeliikmelised võistkonnad. Igapäevaelus ette tulevatele probleemidele ja teaduslikele küsimustele pannakse käed külge ning leitakse katsetades lahendus.

   

  Räpina Ühisgümnaasiumist osales kaks võistkonda. 7.a klassi võistkond Tulnukad (Märten Kala, Oskar Johannes Laht ja Mikk Mälberg) saavutas 2. koha. Võistluse tulemused.