Tunniplaan Stuudium Postkast Toidumenüü Moodle Õppematerjalid Kunstinurgake Ajalooring IT-ring HM Sisene

Teated

 • Tundide ajad
  1. 8.00 – 8.45
  2. 8.55 – 9.40
  3. 10.00 – 10.45
  4. 11.05 – 11.50

   

  5. 12.10 – 12.55
  6. 13.05 – 13.50
  7. 13.55 – 14.40
  8. 14.45 – 15.30


  Hea kooli rajaleidja logo


  Clipboard01

   

   

   

   

   

Uudised

 • Nuti-Mati matemaatika

  Lisatud: 29. aprill 2016 | Autor: Sirje Ladev

  28. aprillil toimusid Vana-Võidus Eesti I meistri- ja karikavõistlused Nuti-Mati matemaatikas. Meie kooli 3.a klassi õpilane Romio Tikka saavutas 2.–3. klassi arvestuses 36 793 punktiga 3. koha.

 • Multimeedialaager

  Lisatud: 27. aprill 2016 | Autor: Brittany Tuul

  15.–17. aprillini toimus Rakvere Reaalgümnaasiumis Noorte Meediaklubi poolt korraldatud multimeedialaager, kus meie koolist osalesid Brittany Tuul ning Merily Pastak.

   

  Laagrisse olid oodatud 8.–12. klassi õpilased, kes olid Rakverre tulnud üle kogu Eesti. Õpetajateks olid Tartu Ülikooli ajakirjandusePilt ja kommunikatsiooni instituudi üliõpilased. Nagu tavaliselt, oli ka seekord laagris kaks kuulsat külalist: endine raadio- ja teleajakirjanik Heidy Purga ning „Seitsmeste uudiste“ reporter Keili Sükijainen. Nad mõlemad jagasid huvitavaid tarkuseterasid ja väärt nõuandeid selle kohta, mida eetris teha ja mida mitte. Lisaks rääkisid nad ka uudiste valmimisest ja toimetuste tööst.

   

  (Foto: Heidy Purga Instagram)

 • R. Rohu nimeline kirjanduskonkurss

  Lisatud: 21. aprill 2016 | Autor: Maie Oper

  7. Rohu nimelisel kirjanduskonkursil oli 7.–9. klassi arvestuses äramärgitud töö autoriks Anna-Leena Rämson 8.a klassist.

  Juhendas õpetaja Maie Oper.

 • Vene keele konkurss

  Lisatud: 21. aprill 2016 | Autor: Anne Seim

  20. aprillil toimus piirkondlik vene keele konkurss 6. ja 7. klasside õpilastele.

  Meie koolist osalesid Mariin Tikka ja Agnes Leek 7. klassist (õpetaja Galina Kvetkovskaja), Kärt Talumees ja Triinuliis Sillakivi 7. klassist (õpetaja Riina Kopli), Angelika Apuhtin ja Janika Rõbakova 6. klassist (õpetaja Anne Seim). Õpilased jaotati loosiga gruppidesse ja neil tuli teha erinevaid ülesandeid.

   

  I koha saavutanud grupis oli Agnes Leek, II koha grupis Angelika Apuhtin ning III koha grupis Kärt Talumees ja Janika Rõbakova.

   

  Õpilastega oli kaasas õpetaja Anne Seim.

 • Võistlus “Osavaim korvpallur”

  Lisatud: 20. aprill 2016 | Autor: Jaanus Meitus

  15. aprillil toimusid Põlvas Mesikäpa Hallis maakonna “Osavaima korvpalluri” võistlused. Võistlejad pidid sooritama kuus individuaalset harjutust. Head osavust näitasid meie kooli õpilased. Vaata tulemusi.

 • Läbirääkimised Poolas

  Lisatud: 19. aprill 2016 | Autor: Marika Ääremaa

  14.–16. aprill käisid Räpina Ühisgümnaasiumi õpetajad Aira Meitus, Tarmo Tammes, Karin Tuul, Maie Oper ja Marika Ääremaa Poolas Suwalki linnas kohtumas Suwalki vallavanema, vallavalitsuse liikmete ja valla kooli direktori ning õpetajatega.

   

  Läbirääkimiste käigus arutati ühiseid koostöövõimalusi nii õpetajate kui ka õpilastega. Vastuvõtt oli väga soe ja sõbralik ning nüüd ootame nende delegatsiooni Räpinasse.

  Clipboard01

  Clipboard013Clipboard012

   

   

   

   

   

   

   

 • 12.a ja 12.b klassi õppereis Kumusse

  Lisatud: 19. aprill 2016 | Autor: Anne Seim

  KUMU 2Reedel, 15. aprillil toimus 12.a ja 12.b klassi õppereis Tallinnasse Kumusse.

  KUMU 1

   

  Õpilased osalesid uues programmis „Nagu päris! Justkui foto! Nii hüper!“. Abituriendid jaotati gruppidesse ja neil tuli koostada jutustus ühe antud maali kohta. Hiljem said nad töötoas šablooni järgi joonistada. Õpilastega olid kaasas klassijuhatajad Riina Kopli ning Anne Seim.

 • Ajaloopäev

  Lisatud: 18. aprill 2016 | Autor: Tiiu Viljalo

  Clipboard0114. aprillil toimus Räpina Aianduskoolis Põlvamaa gümnaasiumiõpilaste ajaloopäev.

   

  4-liikmelised võistkonnad läbisid orienteerumismängu käigus kontrollpunktid (Miikaeli kirik, Sakariase ja Elisabeti kirik, paberivabrik, muuseum ja apteek), kus tuli lahendada ajaloost lähtuvad, kuid muude valdkondadega lõimitud ülesanded. Eesti vanimatest tulirelvadest rääkis Tartu Ülikooli ajaloo ja Clipboard012arheoloogia instituudi teadur Ain Mäesalu.

   

  Ajaloopäeva lõpetas Otepää püssi koopia demonstratsiooni käigus kõlanud vali pauk. Räpina Ühisgümnaasiumist osalesid ajaloopäeval Henri Kübe, Elise-Brigit Hüsson, Pille-Riin Konsap, Risto Narusk, Kristo Kärtmann, Oliver Kaldoja, Elisbet Pihlap ja Karoline Solovjev.

   

  Ürituse korraldas Räpina Aianduskool koostöös Räpina Ühisgümnaasiumiga.

 • „Laulukarusselli“ maakondlik eelvoor

  Lisatud: 18. aprill 2016 | Autor: Marika Aruküla

  17. Clipboard01aprillil toimus Põlvamaa „Laulukarusselli“ maakondlik eelvoor.

   

  Meie kooli esindas 2.a klassi õpilane Remon Ainson. 8–10-aastaste lauljate grupis esines seitse lauljat. Remon esindab meie maakonda „Laulukarusselli“ saates.

  Juhendaja õpetaja on Marika Aruküla.

 • Õppeprogramm „Sipelgas Ferda vähendab prügi“

  Lisatud: 18. aprill 2016 | Autor: Anneli Huuse

  Clipboard0112. aprillil käisid 2.a ja 2.b klassi õpilased keskkonnamajas ja osalesid õppeprogrammis „Sipelgas Ferda vähendab prügi“.

   

  Keskkonnamajas võttis meid vastu keskkonnahariduse spetsialist Mari Kala, kes tutvustas maja, rääkis õpilastele, kuidas prügi sorteerida, näitas õppefilme ja lõpuks täideti teadmiste kontrolliks tööleht.

   

  Õpilastega olid kaasas Marika Aruküla ja Anneli Huuse.

 • Eesti Põllumajandusmuuseumis

  Lisatud: 18. aprill 2016 | Autor: Evi Tamm

  IMGP0009 (Large)

   

  4.a ja 4.b klassi õpilased käisid 14. aprillil Eesti Põllumajandusmuuseumis, kus osaleti haridusprogrammis “Mesi–tervise hoidja”. Vaata pilte.

   

   

   

 • Heategevuskampaania “Anname au!”

  Lisatud: 14. aprill 2016 | Autor: Tiina Piho

  IMG_0631 (Large)Meie kooli gümnaasiumiosas on õppekavas sisekaitse suund, aga lisaks teoreetilisele ja praktilisele riigikaitseõppele on vaja ka reaalset suhtlemist kogenud kaitseväelastega.

  Kutsusime kooli kaitseväes ja Kaitseliidus reaalset elu kogenud veteran Aaro Hallapi, kes rääkis 12. aprillil väga värvikalt kõigile gümnaasiumiosa noortele oma elust ja valikutest, kuidas inimene suudab ning peab võtma ise vastuse oma elus toimuva üle. Pool oma elust on ta olnud Kaitseliidus, osalenud rahvusvahelistel sõjalistel operatsioonidel ning nüüd töötab ja panustab oma aega ja oskusi olles instruktor.

   

  Heategevuskampaania käigus toetatakse Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingut, mis omakorda toetab vigastatud veteranide ja nende lähedaste taastusravi ning spordi- ja õppetegevust. Naiskodukaitse aitab koguda toetust müües sinilille rinnamärke ja käepaelu.

  Äärmiselt oluline ongi elus märgata ja austada inimesi, kes elavad ja hoolivad perest, sõpradest, meie maast ning rahvast.

   

 • Räpina ÜG 103. sünnipäeval esines Grete Paia

  Lisatud: 13. aprill 2016 | Autor: Marika Ääremaa

  Clipboard01 (Large)