Facebook Stuudium Tunniplaan Toidumenüü Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

2011-2012

08. detsembril  toimus maakondlik  geograafiaolümpiaad
Brittany Tuul 7. kl II koht õpetaja Ene Järve
Marike Peedosaar 7. kl 5. koht õpetaja Ene Järve
Märten Liiske 7. kl 6. koht õpetaja Ene Järve
Kaspar Salve 7. kl 10. koht õpetaja Ene Järve
Kert Kask 8. kl III- IV koht õpetaja Ene Järve
Elisabeth Muts 8. kl 8. koht õpetaja Ene Järve
Rain Loodus 8. kl 10. koht õpetaja Ene Järve
Kati Heering 8. kl 11. koht õpetaja Ene Järve
Triin Junson 9. kl. I-II koht õpetaja Ene Järve
Deniss Semjonov 9. kl. III koht õpetaja Ene Järve
Kristo Kärtmann 9. kl. 4. koht õpetaja Ene Järve
Vallo Vaherpuu 9. kl. 15. Koht õpetaja Ene Järve
Kristiina Keiv 11.kl III koht õpetaja Ene Järve
07. detsembril toimus maakondlik inglise keele olümpiaad (10.-12.kl)õpilastele
Märt Konsap 10. kl I koht õpetaja Aira Meitus
Ingo Ignašov 12. kl II koht õpetaja Aira Meitus
Kristina Tammes 11. kl 6. koht õpetaja Aira Meitus
Tatjana Kruglova 11. kl 9.-11. koht õpetaja Aira Meitus
Ilja Balanov 12. kl 16.-17. koht õpetaja Aira Meitus
Triinu Ruuspõld 11. kl 18. koht õpetaja Aira Meitus
Irmeli Kokmann 11. kl 21.-23. koht õpetaja Aira Meitus

12. aprillil toimus 7. klasside inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor

Kadi Kaldmäe 7. kl. 5. koht õpetaja Rita Kahu
Meelika Kustavus 7. kl. 10. koht õpetaja Rita Kahu
Kati Heering 7. kl. 11. koht õpetaja Marina Soidla
Hedvig-Hanna Raud 7. kl. 12. koht õpetaja Rita Kahu
Elis Andra Jõks 7. kl. 16. koht õpetaja Marina Soidla
Elisabeth Muts 7. kl. 23. koht õpetaja Marina Soidla

21. märtsil toimus Tartus vabariiklik ajaloo – olümpiaad

Mirell Prosa 12. kl. 10. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Meelis Kerge 12. kl. 17. koht õpetaja Tiiu Viljalo

Vabariiklik keemiaolümpiaadi lõppvoor

Silver Kirotar 9. kl. 17. koht õpetaja Kersti Sammelselg

Vabariiklik loodusteaduste olümpiaad

Kristo Kärtmann
Joonatan Samuel
Liis Konsap
Vallo Vaherpuu
Karl Tereping
8. kl. 33. koht
69. koht
101-270
101-270
101-270
õpetajad:
Eve Sibul,
Valentina Narruskberg,
Kersti Sammelselg,
Karin Tuul

12. – 13. märtsil toimus Tallinnas vabariiklik vene keele olümpiaad

Anti Samsonov 11. kl. 6.-7. koht õpetaja Anne Seim
Julia Kljonskaja 11. kl. 13. koht õpetaja Anne Seim
Kristina Gladarenko 11. kl. 17. koht õpetaja Anne Seim

12. märtsil toimus 4. -6. klasside matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

Anna-Leena Rämson 4. kl. II koht õpetaja Evi Tamm
Mart Lume 4. kl. 5. koht õpetaja Tiia Aasmaa
Alina Poduškina 5. kl. 19. koht õpetaja Anne-Liis Rämson
Andres Palusalu 5. kl. I koht õpetaja Kätlin Neimann
Triin Nelk 6. kl. 10. koht õpetaja Kristi Kurg
Brittany Tuul 6. kl. 20. koht õpetaja Kätlin Neimann

Tartus toimunud vabariiklik bioloogiaolümpiaad

Mirell Prosa 12. kl. 25. koht õpetaja Valentina Narruskberg

Võrus toimunud olümpiaadil „Ütski tark ei sata taivast” (vabariiklik)

Riina Gadjak 8. kl. 6. koht õpetaja Maie Oper

Fr Tuglase nimeline omaloomingukonkurss

Helena Sokk 5. kl. II koht õpetaja Marika Ääremaa
Merily Pastak 5. kl. III koht õpetaja Marika Ääremaa
Karoline Solovjev 8. kl. II koht õpetaja Maie Oper
Maarja-Ly Maastik 9. kl. III koht õpetaja Maire Alver

18. veebruaril toimus vene keele olümpiaadi piirkonnavoor

Julia Kljonskaja 11. kl. I koht õpetaja Anne Seim
Kristina Gladarenko 11. kl. II koht õpetaja Anne Seim
Anti Samsonov 11. kl. III koht õpetaja Anne Seim

16. veebruaril toimus NUPUTA võistkondlik piirkonnavoor

Egle Ivanova,
Tarvo Laane,
Alina Poduškina,
Pille-Riin Jäämets
5.-6. kl. 9. koht õpetajad:
Anne-Liis Rämson,
Kristi Kurg,
Kätlin Neimann
Kadi Kaldmäe,
Meelika Kustavus,
Kert Kask
7. kl. II koht õpetaja Külliki Arjokesse

11. veebruaril toimus ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor

Meriliis Varbola 6. kl. 6. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Märten Liiske 6. kl. 7.-8. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Victoria Priimets 6. kl. 11.-12. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Egert Punnisk 6. kl. 11.-12. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Egert Aia 6. kl. 13. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Meelika Kustavus 7. kl. I koht õpetaja Tiiu Viljalo
Kert Kask 7. kl. 7. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Kati Heering 7. kl. 10. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Joonatan Samuel 8. kl. 10. koht õpetaja Tarmo Tammes
Piret Jüriöö 10. kl. 4. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Sixtyn-Gloria Toomas 11. kl. III koht õpetaja Aarne Ibrus
Margus Toots 11. kl. 5. koht õpetaja Aarne Ibrus
Kert Preeden 11. kl. 8. koht õpetaja Aarne Ibrus
Meelis Kerge 12. kl. I koht õpetaja Tiiu Viljalo
Mirell Prosa 12. kl. I koht õpetaja Tiiu Viljalo

03. veebruaril toimus keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

Kristo Kärtmann 8. kl. I-II koht õpetaja Kersti Sammelselg
Liis Konsap 8. kl. III koht õpetaja Kersti Sammelselg
Triin Junson 8. kl. 4. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Salme Ussanov 8. kl. 8. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Silver Kirotar 9. kl. I koht õpetaja Kersti Sammelselg
Kaarel Laar 9. kl. II koht õpetaja Kersti Sammelselg
Eleri Galka 9. kl. 5. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Märt Konsap 9. kl. 8. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Tatjana Kruglova 10. kl. I koht õpetaja Kersti Sammelselg
Kadi Torila 10. kl. II koht õpetaja Kersti Sammelselg
Andreas Kirotar 11. kl. I koht õpetaja Kersti Sammelselg
Ingvar Ignašov 11. kl. II-III koht õpetaja Kersti Sammelselg
Kaspar Adam Laht 11. kl. II-III koht õpetaja Kersti Sammelselg
Ingo Ignašov 11. kl. 5. koht õpetaja Kersti Sammelselg

27. jaanuaril toimus inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor 9. klasside õpilastele

Märt Konsap 9. kl. I koht õpetaja Rita Kahu
Eleri Galka 9. kl. 4.-5. koht õpetaja Rita Kahu
Evelin Kriggul 9. kl. 10. koht õpetaja Rita Kahu
Morten Geherman 9. kl. 20.-21. koht õpetaja Marina Soidla
Rasmus Tagel 9. kl. 22. koht õpetaja Rita Kahu
Karl Pargas 9. kl. 28.-29. koht õpetaja Rita Kahu
Ehtel Hainsoo 9. kl. 34.-36. koht õpetaja Marina Soidla
Aleks Mõttus 9. kl. 37. koht õpetaja Marina Soidla

27. jaanuaril toimus matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

Kert Kask 7. kl. III koht õpetaja Külliki Arjokesse
Meelika Kustavus 7. kl. 5.-6. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Elis Andra Jõks 7. kl. 12. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Triin Junson 8. kl. II koht õpetaja Külliki Arjokesse
Kristo Kärtmann 8. kl. 5.-7. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Liis Konsap 8. kl. 11. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Silver Kirotar 9. kl. 5. koht õpetaja Kätlin Neimann
Tatjana Kruglova 10. kl. 4.-5. koht õpetaja Anne-Liis Rämson
Julia Kljonskaja 11. kl. II-III koht õpetaja Rein Raadla
Anti Samsonov 11. kl. II-III koht õpetaja Rein Raadla
Vello Vaherpuu 12. kl. II koht õpetaja Anne-Liis Rämson

21. jaanuaril toimus bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

Brittany Tuul 6. kl. 4. koht õpetaja Karin Tuul
Kati Heering 7. kl. III-IV koht õpetaja Karin Tuul
Kert Kask 7. kl. 5. koht õpetaja Karin Tuul
Mairit Laine 7. kl. 7. koht õpetaja Karin Tuul
Kristo Kärtmann 8. kl. III koht õpetaja Karin Tuul
Veronika Balanova 8. kl. 5. koht õpetaja Karin Tuul
Riina Gadjak 8. kl. 6. koht õpetaja Karin Tuul
Kristin Poljakov 8. kl. 9.-11. koht õpetaja Karin Tuul
Eleri Galka 9. kl. 8. koht õpetaja Karin Tuul
Koit Kõrvel 9. kl. 10. koht õpetaja Karin Tuul
Matthias Tuuling 9. kl. 11. koht õpetaja Karin Tuul
Silver Kirotar 9. kl. 12. koht õpetaja Karin Tuul
Rivo Avarmaa 9. kl. 14. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Sirli Aia 11. kl. II koht õpetaja Valentina Narruskberg
Grete Rõžova 11. kl. III koht õpetaja Valentina Narruskberg
Ilja Balanov 11. kl. 4.-5. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Kaspar Adam Laht 11. kl. 4.-5. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Kristina Uljanova 11. kl. 7. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Mirell Prosa 12. kl. I koht õpetaja Valentina Narruskberg
Helen Uibokand 12. kl. III koht õpetaja Valentina Narruskberg
Meelis Kerge 12. kl. 5.-6. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Marili Poolak 12. kl. 7. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Anni Noorem 12. kl. 9. koht õpetaja Valentina Narruskberg

20. jaanuaril toimus emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

Daan Zekker 5. kl. II-III koht õpetaja Marika Ääremaa
Helena Sokk 5. kl. 4. koht õpetaja Marika Ääremaa
Janne Jaago 5. kl. 8. koht õpetaja Maire Alver
Märten Liiske 6. kl. 6.-7. koht õpetaja Maire Alver
Marike Peedosaar 6. kl. 6.-7. koht õpetaja Maire Alver
Kadi Kaldmäe 7. kl. II koht õpetaja Maire Alver
Meelika Kustavus 7. kl. 4. koht õpetaja Maire Alver
Kati Heering 7. kl. 5.-7. koht õpetaja Maie Oper
Riina Gadjak 8. kl. I koht õpetaja Maie Oper
Karoline Solovjev 8. kl. 6.-7. koht õpetaja Maie Oper
Triin Junson 8. kl. 9. koht õpetaja Marika Ääremaa
Karl Tereping 8. kl. 12. koht õpetaja Marika Ääremaa
Eleri Galka 9. kl. I koht õpetaja Maire Alver
Stefanie Hallik 9. kl. 9. koht õpetaja Maire Alver
Irmeli Kokmann 10. kl. III koht õpetaja Reet Ladva
Kristina Tammes 10. kl. 7. koht õpetaja Reet Ladva
Markkos Ladev 10. kl. 11. koht õpetaja Reet Ladva
Maarja-Liisa Rämson 11. kl. III koht õpetaja Aime Raadla
Stella Sulaoja 11. kl. 4. koht õpetaja Aime Raadla
Liina Kuusik 11. kl. 9. koht õpetaja Aime Raadla
Raiko Kokmann 12. kl. 4. koht õpetaja Reet Ladva
Mihkel Peterson 12. kl. 7. koht õpetaja Reet Ladva
Vello Vaherpuu 12. kl. 8. koht õpetaja Reet Ladva
Mirell Prosa 12. kl. 9. koht õpetaja Reet Ladva

14. jaanuaril 2012 toimus füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor

Maksim Rjurikov 8. kl. III koht õpetaja Eve Sibul
Vallo Vaherpuu 8. kl. 7. koht õpetaja Eve Sibul
Märt Konsap 9. kl. I koht õpetaja Eve Sibul
Silver Kirotar 9. kl. II koht õpetaja Eve Sibul
Kaarel Laar 9. kl. 10. koht õpetaja Eve Sibul
Ingo Ignašov 11. kl. I koht õpetaja Eve Sibul
Julia Kljonskaja 11. kl. III koht õpetaja Eve Sibul
Anti Samsonov 11. kl. 4. koht õpetaja Eve Sibul
Ingvar Ignašov 11. kl. 6. koht õpetaja Eve Sibul
Vello Vaherpuu 12. kl. III koht õpetaja Eve Sibul
Raiko Kokmann 12. kl. 4. koht õpetaja Eve Sibul

10. detsembril 2011 toimus geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

Kert Kask 7. kl. 6. koht õpetaja Anna Palusalu / Ene Järve
Kati Heering 7. kl. 12. koht õpetaja Anna Palusalu / Ene Järve
Hedvig-Hanna Raud 7. kl. 13. koht õpetaja Anna Palusalu / Ene Järve
Meelika Kustavus 7. kl. 14. koht õpetaja Anna Palusalu / Ene Järve
Annali Kruusamägi 7. kl. 17. koht õpetaja Anna Palusalu / Ene Järve
Kristo Kärtmann 8. kl. 4. koht õpetaja Ene Järve
Triin Junson 8. kl. 5. koht õpetaja Ene Järve
Deniss Semjonov 8. kl. 7. koht õpetaja Ene Järve
Eleri Galka 9. kl. II koht õpetaja Ene Järve
Kaarel Laar 9. kl. III koht õpetaja Ene Järve
Sanna Vako 11. kl. 4. koht õpetaja Ene Järve
Anti Samsonov 11. kl. 5. koht õpetaja Ene Järve