Facebook Tunniplaan Toidumenüü Stuudium Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

2018-2019

R. Rohu nimeline kirjanduskonkurss
Marili Hakmaa 3. kl autasustatud töö õpetaja T. Aasmaa
Hando Märda 3. kl äramärgitud töö õpetaja T. Aasmaa
Friedebert Tuglase nimeline loomekonkurss
Alina Poduškina 12. kl 2. koht õpetaja R. Ladva
Keneth Jõks 3. kl 3. koht õpetaja T. Aasmaa
Ketlyn Idion  11. kl 3. koht õpetaja R. Ladva
22. märtsil toimus piirkondlik tehnoloogiaõpetuse olümpiaad 
Kaarel Volk 9. kl 2. koht õpetaja O. Pihlapuu
12. märtsil toimus maakondlik inglise keele olümpiaad 7. klasside õpilastele 
Heleri Kruusamägi 7. kl 5.–6. koht õpetaja R. Kahu
Elise-Cristine Paabo 7. kl 10. koht õpetaja R. Kahu
Casper Ranne 7. kl 17. koht õpetaja R. Kahu
8. märtsil toimus piirkondlik 4.–6. klassi õpilaste matemaatikaolümpiaad
Miriam Metsanurm 4. kl 10.–15. koht õpetaja K. Runthal
Meryl Talv 5. kl 2. koht õpetaja K. Neimann
Cordelia Liiv 5. kl 3. koht õpetaja K. Neimann
Georg Neimann 5. kl 5.–7. koht õpetaja K. Neimann
Romio Tikka 6. kl 2. koht õpetaja A.-L. Rämson
Robin Kolli 6. kl 4. koht õpetaja A.-L. Rämson
Alisa Burdina 6. kl 7. koht õpetaja A.-L. Rämson
Regnar Preeden 6. kl 10.–11. koht õpetaja A.-L. Rämson
12. veebruaril toimus piirkondlik geograafiaolümpiaad
Heleri Kruusamägi 7. kl 7.–8. koht õpetaja E. Järve
Erle-Mai Pabusk 7. kl 10. koht õpetaja E. Järve
Aleksandra Kukk 8. kl 8. koht õpetaja E. Järve
Kerttu Galka 8. kl 10. koht õpetaja E. Järve
Bianca Tuul 8. kl 13. koht õpetaja E. Järve
Jakob Täht 8. kl 14. koht õpetaja E. Järve
Rasmus Freirich 9. kl 2. koht õpetaja E. Järve
Angelo Raoul Lombardo 9. kl 3. koht õpetaja E. Järve
Kaarel Volk 9. kl 12. koht õpetaja E. Järve
Harri Mähar 9. kl 13. koht õpetaja E. Järve
Andres Palusalu 12. kl 3. koht õpetaja E. Järve
Oskar Johannes Laht 10. kl 6. koht õpetaja E. Järve
Toomas Kilk 11. kl 10. koht õpetaja E. Järve
8.  veebruaril toimus piirkondlik ühiskonnaõpetuse olümpiaad
Alisa Burdina 6. kl 4. koht õpetaja T. Viljalo
Romio Tikka 6. kl 6. koht õpetaja T. Viljalo
Kristjan Tagel 6. kl 11. koht õpetaja T. Viljalo
Kristel Koido 6. kl 12. koht õpetaja T. Viljalo
Rasmus Freirich 9. kl 1. koht õpetaja T. Tammes
Kaarel Volk 9. kl 5. koht õpetaja T. Tammes
Harri Mähar 9. kl 6.–7. koht õpetaja T. Tammes
Angelo Raoul Lombardo 9. kl 6.–7. koht õpetaja T. Tammes
Amalia Belaš 9. kl 12.–13. koht õpetaja T. Tammes
Karike Ea 9. kl 15. koht õpetaja T. Tammes
Gerlin Reinson 9. kl 19. koht õpetaja T. Tammes
Raul Randma 9. kl 25. koht õpetaja T. Tammes
Uku Johannes Kiik 9. kl 27. koht õpetaja T. Tammes
6. veebruaril toimus piirkondlik matemaatikaolümpiaad 7.–12. klasside õpilastele
Heleri Kruusamägi 7. kl 2. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Casper Ranne 7. kl 4. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Erle-Mai Pabusk 7. kl 6. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Kerttu Galka 8. kl 9.–10. koht õpetaja Kätlin Neimann
Karina Kolosova 8. kl 14.–15. koht õpetaja Kätlin Neimann
Jakob Täht 8. kl 14.–15. koht õpetaja Kätlin Neimann
Karoliina Raudberg 8. kl 17. koht õpetaja Kätlin Neimann
Denis Rõžov 9. kl 3. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Ken-Marten Puusaar 9. kl 9. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Rasmus Freirich 9. kl 10.–11. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Harri Mähar 9. kl 12. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Kevin Paul Talviste 10. kl 2. koht õpetaja Anne-Liis Rämson
Oskar Johannes Laht 10. kl 7.–9. koht õpetaja Anne-Liis Rämson
2. veebruaril toimus piirkondlik bioloogiaolümpiaad 
Karina Kolosova 8. kl 7. koht õpetaja Karin Tuul
Karoliina Raudberg 8. kl 9. koht õpetaja Karin Tuul
Kerttu Galka 8. kl 10. koht õpetaja Karin Tuul
Bianca Tuul 8. kl 12. koht õpetaja Karin Tuul
Aleksandra Kukk 8. kl 13. koht õpetaja Karin Tuul
Rasmus Freirich 9. kl 6. koht õpetaja Karin Tuul
Angelo Raoul Lombardo 9. kl 12. koht õpetaja Karin Tuul
Sandra Poltan 9. kl 16. koht õpetaja Karin Tuul
Kaarel Volk 9. kl 17. koht õpetaja Karin Tuul
Anna Zaharova 11. kl 2.–4. koht õpetaja Karin Tuul
Martiina Raamets 11. kl 5. koht õpetaja Karin Tuul
1.  veebruaril toimus Nuputa võistluse raames 4. klasside õpilaste individuaalne peastarvutamine
Taavi Puurmaa 4. kl 9. koht õpetaja K. Runthal
Miriam Metsanurm 4. kl 12. koht õpetaja K. Runthal
Heleriin Liiske 4. kl 13.–18. koht õpetaja K. Runthal
Laura Rõbakova 4. kl 22. koht õpetaja M. Kingla
Andre Mägi 4. kl 23.–25. koht õpetaja M. Kingla
Julianna Kuusmaa 4. kl 30. koht õpetaja M. Kingla
4. klasside võistkondlik paremusjärjestus:
4. koht 4.a klassi võistkond koosseisus Miriam Metsanurm, Heleriin Liiske, Taavi Puurmaa
11. koht 4.b klassi võistkond koosseisus Andre Mägi, Julianna Kuusmaa, Laura Rõbakova
5.–6. klasside võistkondlik paremusjärjestus:
4. koht RÜG  I võistkond koosseisus Meryl Talv, Mirtel Must, Robin Kolli ja Romio Tikka
5. koht RÜG II võistkond koosseisus Cordelia Liiv, Georg Neimann, Alisa Burdina, Regnar Preeden
7. klasside võistkondlik paremusjärjestus:
1. koht RÜG II võistkond, kuhu kuulusid Erle-Mai Pabusk, Heleri Kruusamägi ja Aleksei Andrejev.
3. koht RÜG I võistkond, kuhu kuulusid Casper Ranne, Kristjan Rannaste ja Mats Truija.
31. jaanuaril toimus piirkondlik emakeeleolümpiaad
Georg Neimann 5. kl 5.–6. koht õpetaja Marika Aruküla
Cordelia Liiv 5. kl 9. koht õpetaja Marika Aruküla
Romio Tikka 6. kl 4. koht õpetaja Maire Alver
Robin Kolli 6. kl 8. koht õpetaja Maire Alver
Erle-Mai Pabusk 7. kl 11. koht õpetaja Maire Alver
Lenna-Emilie Võikar 7. kl 13. koht õpetaja Marika Ääremaa
Adele Punnek 7. kl 14. koht õpetaja Maire Alver
Pilleriin Sillakivi 7. kl 15. koht õpetaja Marika Ääremaa
Aleksandra Kukk 8. kl 9. koht õpetaja Maire Alver
Rasmus Freirich 9. kl 3. koht õpetaja Reet Ladva
Denis Rõžov 9. kl 5.–6. koht õpetaja Reet Ladva
Gerlin Reinson 9. kl 9. koht õpetaja Reet Ladva
Uku Johannes Kiik 9. kl 11. koht õpetaja Reet Ladva
Janne Haavistu 10. kl 10. koht õpetaja Reet Ladva
Andry Must 10. kl 11. koht õpetaja Reet Ladva
Veronica Oidingu 11. kl 6.–7. koht õpetaja Reet Ladva
Algmar Erik 12. kl 12. koht õpetaja Reet Ladva
26. jaanuaril toimus piirkondlik keemiaolümpiaad
Dimitri Krot 8. kl 2.–3. koht õpetaja K. Sammelselg
Kerttu Galka 8. kl 5.–6. koht õpetaja K. Sammelselg
Aleksandra Kukk 8. kl 5.–6. koht õpetaja K. Sammelselg
Karina Kolosova 8. kl 8. koht õpetaja K. Sammelselg
Angelo Raoul Lombardo 9. kl 1. koht õpetaja K. Sammelselg
Rasmus Freirich 9. kl 3. koht õpetaja K. Sammelselg
Kaarel Volk 9. kl 4. koht õpetaja K. Sammelselg
Harri Mähar 9. kl 7. koht õpetaja K. Sammelselg
Reno Palmik 10. kl 6. koht õpetaja K. Sammelselg
Andres Palusalu 12. kl 2. koht õpetaja K. Sammelselg
Oliver Kruusamägi 12. kl 5. koht õpetaja K. Sammelselg
25.  jaanuaril toimus gümnaasiumiõpilaste piirkondlik inglise keele olümpiaad
Ragnar Naruski 11. kl 2. koht õpetaja A. Meitus
Eric Justin Jõks 10. kl 5.–8. koht õpetaja A. Meitus
Andres Palusalu 12. kl 9. koht õpetaja A. Meitus
Tarvi Arbma 11. kl 14.–16. koht õpetaja A. Meitus
Daan Zekker 12. kl 14.–16. koht õpetaja A. Meitus
Reimo Rämman 11. kl 17.–18. koht õpetaja A. Meitus
Oliver Kruusamägi 12. kl 19. koht õpetaja A. Meitus
Rasmus Mirma 10. kl 22.–23. koht õpetaja A. Meitus
19.  jaanuaril toimus piirkondlik füüsikaolümpiaad
 Aleksandra Kukk 8. kl 5.–6. koht õpetaja E. Sibul
 Kaarel Volk 9. kl 1. koht õpetaja E. Sibul
 Denis Rõžov 9. kl 2. koht õpetaja E. Sibul
Rasmus Freirich 9. kl 3. koht õpetaja E. Sibul
 Angelo Raoul Lombardo 9. kl 4.–5. koht õpetaja E. Sibul
Uku Johannes Kiik 9. kl 8. koht õpetaja E. Sibul
Kevin Paul Talviste 10. kl 1. koht õpetaja E. Sibul
18.  jaanuaril toimus maakondlik 9. klasside õpilaste inglise keele olümpiaad
 Rasmus Freirich 9. kl 2. koht õpetaja A. Rahasepp
 Denis Rõžov 9. kl 6. koht õpetaja A. Rahasepp
 Angelo Raoul Lombardo 9. kl 12. koht õpetaja A. Rahasepp
Maria Sokk 9. kl 15. koht õpetaja A. Rahasepp
Robin Marten Toomemägi 9. kl 18. koht õpetaja A. Rahasepp
Iiris Raud 9. kl 19. koht õpetaja A. Rahasepp
Krister Kusnets 9. kl 20. koht õpetaja A. Rahasepp
10.  novembril toimus piirkondlik loodusteaduste olümpiaad
Aleksandra Kukk 8. kl 4. koht õpetajad K. Tuul, E. Sibul, K. Sammelselg
Karina Kolosova 8. kl 5. koht õpetajad K. Tuul, E. Sibul, K. Sammelselg
Kerttu Galka 8. kl 11. koht õpetajad K. Tuul, E. Sibul, K. Sammelselg
Bianca Tuul 8. kl 12. koht õpetajad K. Tuul, E. Sibul, K. Sammelselg
Dimitri Krot 8. kl 14. koht õpetajad K. Tuul, E. Sibul, K. Sammelselg