Facebook Tunniplaan Toidumenüü Stuudium Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

2020-2021

Nutimatemaatika Kagu-Eesti võistlused
Harri Talvik 3.a I koht õpetaja M. Aruküla
Lucas Paalmann 3.a 5. koht õpetaja M. Aruküla
Alisa Burdina 8.a III koht õpetaja E. Hainsoo
Romio Tikka 8.a 5. koht õpetaja E. Hainsoo
Nutimatemaatika Eesti meistrivõistlused
Harri Talvik 3.a II koht õpetaja M. Aruküla
Nutimatemaatika vabariiklik rahvaspordipäev
Robin Kolli 8.b I koht õpetaja E. Hainsoo
27.  jaanuaril toimus piirkondlik matemaatikaolümpiaad
Harri Mähar 11. kl I koht õpetaja K. Neimann
Uku Johannes Kiik 11. kl III koht õpetaja K. Neimann
Kevin Paul Talviste 12. kl III koht õpetaja K. Neimann
16.  märtsil toimus riikliku vene keele kui võõrkeele olümpiaadi lõppvoor
Amalia Belaš 11. kl 10.–11. koht õpetaja A. Seim
Janika Rõbakova 11. kl 19. koht õpetaja A. Seim
Agnes Leek 12. kl 22. koht õpetaja R. Kopli
9. veebruaril toimus piirkondlik geograafiaolümpiaad
Georg Neimann 7.a III–IV koht õpetaja K. Talvik
Alisa Burdina 8.a 6. koht õpetaja K. Talvik
Romio Tikka 8.a 9.–10. koht õpetaja K. Talvik
Kristjan Tagel 8.a 12.–13. koht õpetaja K. Talvik
Robin Kolli 8.b 14. koht õpetaja K. Talvik
Adele Punnek 9.a III koht õpetaja K. Talvik
Heleri Kruusamägi 9.a 10.–11. koht õpetaja K. Talvik
Lenna-Emilie Võikar 9.b 12. koht õpetaja K. Talvik
Erle-Mai Pabusk 9.a 15. koht õpetaja K. Talvik
Pilleriin Sillakivi 9.b 18.–19. koht õpetaja K. Talvik
30. jaanuaril toimus piirkondlik bioloogiaolümpiaad
Georg Neimann 7.a 3. koht õpetaja K. Tuul
Ander Konsap 7.b 6. koht õpetaja K. Tuul
Agathe Erik 8.b 14. koht õpetaja K. Tuul
Pilleriin Sillakivi 9.b 3. koht õpetaja K. Tuul
Heleri Kruusamägi 9.a 8. koht õpetaja K. Tuul
Adele Punnek 9.a 9. koht õpetaja K. Tuul
Emma-Eliise Talviste 9.b 15. koht õpetaja K. Tuul
Eric Justin Jõks 12. kl 1. koht õpetaja K. Tuul
Rasmus Mirma 12. kl 3.–4. koht õpetaja K. Tuul
23. jaanuaril toimus piirkondlik keemiaolümpiaad
Alisa Burdina 8.a III–IV koht õpetaja K. Sammelselg
Romio Tikka 8.a 9.–10. koht õpetaja K. Sammelselg
Heleri Kruusamägi 9.a 6.–7. koht õpetaja K. Sammelselg
Pilleriin Sillakivi 9.b 9. koht õpetaja K. Sammelselg
Mats Truija 9.a 10. koht õpetaja K. Sammelselg
Karina Kolosova 10. kl III koht õpetaja K. Sammelselg
Harri Mähar 11. kl I koht õpetaja K. Sammelselg
29. jaanuaril toimus piirkondlik inglise keele olümpiaad gümnaasiumiastmele
Eric Justin Jõks 12. kl 3. koht õpetaja A. Meitus
Janika Rõbakova 11. kl 11. koht õpetaja A. Meitus
Bianca Tuul 10. kl 18. koht õpetaja A. Meitus
Steven Beljajev 12. kl 19. koht õpetaja A. Meitus
Martin Silver Saaremäe 11. kl 25. koht õpetaja A. Meitus
Sander Kapsi 11. kl 27. koht õpetaja A. Meitus
Dimitri Krot 10. kl 28. koht õpetaja A. Meitus
Ken-Marten Puusaar 11. kl 30. koht õpetaja A. Meitus
Harri Mähar 11. kl 33. koht õpetaja A. Meitus
27. jaanuaril toimus piirkondlik matemaatikaolümpiaad
Meryl Talv 7.b 5.–6. koht õpetaja K. Arjokesse
Georg Neimann 7.a 7. koht õpetaja K. Arjokesse
Ander Konsap 7.b 9. koht õpetaja K. Arjokesse
Romio Tikka 8.a 6. koht õpetaja Ene Hainsoo
Robin Kolli 8.b 7.–8. koht õpetaja Ene Hainsoo
Regnar Preeden 8.b 12. koht õpetaja Ene Hainsoo
Alisa Burdina 8.a 14.–15. koht õpetaja Ene Hainsoo
Heleri Kruusamägi 9.a 4. koht õpetaja K. Arjokesse
Erle-Mai Pabusk 9.a 7. koht õpetaja K. Arjokesse
26. jaanuaril toimus piirkondlik emakeeleolümpiaad
Alisa Burdina 8.a 1. koht õpetaja M. Alver
Meryl Talv 7.b 2. koht õpetaja M. Ääremaa
Romio Tikka 8.a 6. koht õpetaja M. Alver
Georg Neimann 7.a 5. koht õpetaja M. Alver
Regnar Preeden 8.b 12. koht õpetaja M. Alver
Agathe Erik 8.b 13. koht õpetaja M. Alver
Adeele Punnek 9.a 1. koht õpetaja M. Alver
Erle-Mai Pabusk 9.a 7. koht õpetaja M. Alver
Karina Kolosova 10. kl 12. koht õpetaja R. Ladva
Emma-Eliise Talviste 9.b 13. koht õpetaja M. Ääremaa
Lemme Liin 12. kl 8. koht õpetaja R. Ladva
Ken-Marten Puusaar 11. kl 14. koht õpetaja R. Ladva
Gerlin Reinson 11. kl 15. koht õpetaja R. Ladva
28.  novembril toimus piirkondlik loodusteaduste olümpiaad
Romio Tikka 8. kl 3. koht õpetajad K. Sammelselg, K. Tuul, T. Kadarpik
Alisa Burdina 8. kl 5. koht õpetajad K. Sammelselg, K. Tuul, T. Kadarpik
Robin Kolli 8. kl 7. koht õpetajad K. Sammelselg, K. Tuul, T. Kadarpik