Facebook Stuudium Tunniplaan Toidumenüü Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

2017-2018

R. Rohu nimeline omaloomingukonkurss
Tambet Nurmetalo 4. kl autasustatud töö õpetaja Anneli Huuse
Romio Tikka 5. kl autasustatud töö õpetaja Maire Alver
Mirtel Must 4. kl äramärgitud töö õpetaja Anneli Huuse
Reijo Sõukand 9. kl äramärgitud töö õpetaja Marika Ääremaa
16. märtsil toimusid nutispordi Kagu-Eesti finaalvõistlused
Reno Lahtvee 3. kl 2.–3. kl tippspordis 5. koht õpetaja Kaja Runthal
Romio Tikka 5. kl 4.–5. kl tippspordis I koht õpetaja Anne-Liis Rämson
Kätryn Liblik 4. kl 4.–5. kl rahvaspordi B-alagrupis I koht õpetaja Marika Aruküla
Cordelia Liiv 4. kl 4.–5. kl tippspordis 4. koht õpetaja Marika Aruküla
Alisa Burdina 5. kl 4.–5. kl tippspordis 5. koht õpetaja Anne-Liis Rämson
Georg Neimann 4. kl 4.–5. kl tippspordis 9. koht õpetaja Marika Aruküla
Robert Rauba 7. kl 6.–7. kl rahvaspordi B-alagrupis III koht õpetaja Kätlin Neimann
Karina Kolosova 7. kl 6.–7. kl tippspordis 9. koht õpetaja Kätlin Neimann
Angelo Raoul Lombardo 8. kl 8.–9. kl rahvaspordi B-alagrupis II koht õpetaja Külliki Arjokesse
Harri Mähar 8. kl 8.–9. kl tippspordis 7. koht õpetaja Külliki Arjokesse
9. märtsil toimus 4.–6. klassi õpilaste matemaatikaolümpiaad
Meryl Talv 4. kl 6. koht õpetaja Anneli Huuse
Cordelia Liiv 4. kl 7.–8. koht õpetaja Marika Aruküla
Georg Neimann 4. kl 7.–8. koht õpetaja Marika Aruküla
Karoliis Rohtla 4. kl 9.–11. koht õpetaja Marika Aruküla
Regnar Preeden 5. kl III koht õpetaja Anne-Liis Rämson
Alisa Burdina 5. kl 4. koht õpetaja Anne-Liis Rämson
Robin Kolli 5. kl 6. koht õpetaja Anne-Liis Rämson
Erle-Mai Pabusk 6. kl II–III koht õpetaja Külliki Arjokesse
Heleri Kruusamägi 6. kl 4. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Aleksei Andrejev 6. kl 5.–7. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Kristjan Rannaste 6. kl 10.–13. koht õpetaja Külliki Arjokesse
9. märtsil toimus 7. klassi õpilaste inglise keele olümpiaad
Aleksandra Kukk 7. kl I koht õpetaja Anneli Rahasepp
Dimitri Krot 7. kl 10. koht õpetaja Anneli Rahasepp
Bianca Tuul 7. kl 13. koht õpetaja Anneli Rahasepp
Karoliina Raudberg 7. kl 15. koht õpetaja Anneli Rahasepp
Jacob Täht 7. kl 17. koht õpetaja Anneli Rahasepp
Lisett Koitsaar 7. kl 18. koht õpetaja Aira Meitus
Kelly Pindek 7. kl 19. koht õpetaja Aira Meitus
8. märtsil autasustati Ahja koolis Friedebert Tuglase omaloomingukonkursi parimaid
Miriam Metsanurm 3. kl I  koht õpetaja Kaja Runthal
Anna Zaharova 10. kl II koht õpetaja Reet Ladva
Keilit Adson 10. kl III koht õpetaja Reet Ladva
Emma-Eliise Talviste 6. kl eripreemia õpetaja Marika Ääremaa
10. veebruaril toimus piirkondlik ajaloo-olümpiaad
Erle-Mai Pabusk 6. kl 7. koht õpetaja Tarmo Tammes
Elise-Cristine Paabo 6. kl 8. koht õpetaja Tarmo Tammes
Erolyn Palu 6. kl 10. koht õpetaja Tarmo Tammes
Aleksandra Kukk 7. kl 4. koht õpetaja Tarmo Tammes
Karoliina Raudberg 7. kl 6. koht õpetaja Tarmo Tammes
Angelo Raoul Lombardo 8. kl II–III koht õpetaja Tiiu Viljalo
Uku Johannes Kiik 8. kl 5. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Kaarel Volk 8. kl 6. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Harri Mähar 8. kl 7. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Sirli Siret Sepping 8. kl 8. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Markus Kriiskütt 8. kl 9. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Märten Kala 9. kl II koht õpetaja Tarmo Tammes
Reno Kokmann 9. kl 4. koht õpetaja Tarmo Tammes
Triinuliis Sillakivi 9. kl 7. koht õpetaja Tarmo Tammes
Algmar Erik 11. kl 6. koht õpetaja Tarmo Tammes
Merilyn Idion 11. kl I koht õpetaja Tarmo Tammes
Egert Punnisk 12. kl I koht õpetaja Tiiu Viljalo
7. veebruaril toimus piirkondlik matemaatikaolümpiaad 7.–12. klassi õpilastele
Karina Kolosova 7. kl 12. koht õpetaja Kätlin Neimann
Kerttu Galka 7. kl 13. koht õpetaja Kätlin Neimann
Kaarel Volk 8. kl I koht õpetaja Külliki Arjokesse
Harri Mähar 8. kl 4. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Kevin Paul Talviste 9. kl II–III koht õpetaja Kätlin Neimann
Oskar Johannes Laht 9. kl 10. koht õpetaja Kätlin Neimann
Andres Palusalu 11. kl III koht õpetaja Anne-Liis Rämson
Triin Nelk 12. kl I–II koht õpetaja Egne Kindsigo
5. veebruaril toimus piirkondlik inglise keele olümpiaad 10.–12. klassi õpilastele
Brittany Tuul 12. kl I koht õpetaja Aira Meitus
Märten Liiske 12. kl II–III koht õpetaja Aira Meitus
Henri Kübe 12. kl 11.–12. koht õpetaja Aira Meitus
Renet Rämman 12. kl 11.–12. koht õpetaja Aira Meitus
3. veebruaril toimus piirkondlik bioloogiaolümpiaad
Bianca Tuul 7. kl III koht õpetaja Karin Tuul
Karoliina Raudberg 7. kl 5. koht õpetaja Karin Tuul
Sandra Poltan 8. kl 9.–10. koht õpetaja Karin Tuul
Harri Mähar 8. kl 11.–12. koht õpetaja Karin Tuul
Märten Kala 9. kl 2.–3. koht õpetaja Karin Tuul
Taimar Treier 9. kl 15. koht õpetaja Karin Tuul
Brittany Tuul 12. kl III koht õpetaja Karin Tuul
Pilleriin Jäämets 12. kl 4. koht õpetaja Karin Tuul
4. klassid
Räpina Ühisgümnaasiumi I võistkond koosseisus Cordelia Liiv, Georg Neimann, Karoliis Rohtla saavutas III koha, juhendaja õpetaja Marika Aruküla.
Räpina Ühisgümnaasiumi II võistkond koosseisus Meryl Talv, Jaan Junson, Ander Konsap saavutas 4. koha, juhendaja õpetaja Anneli Huuse.
5.–6. klassid
Räpina Ühisgümnaasiumi II võistkond koosseisus Romio Tikka, Alisa Burdina, Erle-Mai Pabusk, Erolyn Palu saavutas 4. koha, juhendajad õpetajad Anne-Liis Rämson ja Külliki Arjokesse.
Räpina Ühisgümnaasiumi I võistkond koosseisus Lenna-Emilie Võikar, Lisett Rämson, Robin Kolli, Regnar Preeden saavutas 6. koha, juhendajad õpetajad Anne-Liis Rämson ja Külliki Arjokesse.
7. klassid
Räpina Ühisgümnaasiumi II võistkond koosseisus Kerttu Galka, Karina Kolosova, Aleksandra Kukk saavutas II koha, juhendaja õpetaja Kätlin Neimann.
Räpina Ühisgümnaasiumi I võistkond koosseisus Karoliina Raudberg, Melystiin Hüsson, Dimitri Krot saavutas 4. koha, juhendaja õpetaja Kätlin Neimann.
1.  veebruaril toimus matemaatikavõistlus Nuputa peastarvutamine
Karoliis Rohtla 4. kl 5.–6. koht õpetaja Marika Aruküla
Georg Neimann 4. kl 7.–10. koht õpetaja Marika Aruküla
Meryl Talv 4. kl 11. koht õpetaja Anneli Huuse
Jaan Junson 4. kl 14.–16. koht õpetaja Anneli Huuse
Cordelia Liiv 4. kl 17.–18. koht õpetaja Marika Aruküla
Ander Konsap 4. kl 20.–24. koht õpetaja Anneli Huuse
27. jaanuaril toimus piirkondlik keemiaolümpiaad
Angelo Raoul Lombardo 8. kl 5.–6. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Harri Mähar 8. kl 5.–6. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Rasmus Freirich 8. kl 10. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Märten Kala 9. kl I koht õpetaja Kersti Sammelselg
Reno Kokmann 9. kl III koht õpetaja Kersti Sammelselg
Andres Palusalu 11. kl I koht õpetaja Kersti Sammelselg
Oliver Kruusamägi 11. kl 4. koht õpetaja Kersti Sammelselg
26.  jaanuaril toimus piirkondlik emakeeleolümpiaad
Romio Tikka 5. kl 4. koht õpetaja Maire Alver
Kaisa Mähar 5. kl 9. koht õpetaja Maire Alver
Agathe Erik 5. kl 10. koht õpetaja Maire Alver
Ragnar Preeden 5. kl 12. koht õpetaja Maire Alver
Erle-Mai Pabusk 6. kl II koht õpetaja Maire Alver
Adele Punnek 6. kl 6.–7. koht õpetaja Maire Alver
Pilleriin Sillakivi 6. kl 14. koht õpetaja Marika Ääremaa
Aleksandra Kukk 7. kl II koht õpetaja Maire Alver
Kerttu Galka 7. kl 9. koht õpetaja Maire Alver
Karoliina Raudberg 7. kl 10. koht õpetaja Reet Ladva
Rasmus Freirich 8. kl II koht õpetaja Reet Ladva
Uku Johannes Kiik 8. kl 10. koht õpetaja Reet Ladva
Triinuliis Sillakivi 9. kl II koht õpetaja Marika Ääremaa
Mariin Tikka 9. kl 7. koht õpetaja Maire Alver
Evelin Konsap 9. kl 8. koht õpetaja Maire Alver
Kärt Talumees 9. kl 12. koht õpetaja Marika Ääremaa
Keilit Adson 10. kl 4. koht õpetaja Reet Ladva
Märten Liiske 12. kl 4. koht õpetaja Reet Ladva
20. jaanuaril toimus füüsikaolümpiaadi piirkondlik voor
Oskar Johannes Laht 9. kl I koht õpetaja E. Sibul
Kevin Paul Talviste 9. kl II koht õpetaja E. Sibul
Angelo Raoul Lombardo 8. kl IV koht õpetaja E. Sibul
Triinuliis Sillakivi 9. kl 9. koht õpetaja E. Sibul
Uku Johannes Kiik 8. kl 12. koht õpetaja E. Sibul
Mart Lume 10. kl parim tulemus gümnaasiumiastmes õpetaja E. Sibul
19. jaanuaril toimus maakondlik 9. klassi inglise keele olümpiaad
Reno Kokmann 9. kl I–II koht õpetaja Marina Soidla
Eric Justin Jõks 9. kl 6. koht õpetaja Marina Soidla
Märten Kala 9. kl 9.–10. koht õpetaja Anneli Rahasepp
Andry Must 9. kl 16. koht õpetaja Anneli Rahasepp
9. detsembril toimus piirkondlik geograafiaolümpiaad
Aleksandra Kukk 7. kl III koht õpetaja K. Talvik
Jakob Täht 7. kl 14. koht õpetaja K. Talvik
Bianca Tuul 7. kl 15. koht õpetaja K. Talvik
Kaarel Volk 8. kl 4. koht õpetaja E. Järve
Rasmus Freirich 8. kl 10. koht õpetaja E. Järve
Harri Mähar 8. kl 11. koht õpetaja E. Järve
Märten Kala 9. kl III koht õpetaja E. Järve
Reno Kokmann 9. kl 8. koht õpetaja E. Järve
Oskar Johannes Laht 9. kl 9. koht õpetaja E. Järve
Andres Palusalu 11. kl 9. koht õpetaja E. Järve
Toomas Kilk 10. kl 15. koht õpetaja E. Järve
11. novembril toimus piirkondlik loodusteaduste olümpiaad
Rasmus Freirich 8. kl II koht õpetajad E. Sibul, K. Tuul, K. Sammelselg
Angelo Raoul Lombardo 8. kl III koht õpetajad E. Sibul, K. Tuul, K. Sammelselg
Harri Mähar 8. kl IV koht õpetajad E. Sibul, K. Tuul, K. Sammelselg
Kaarel Volk 8. kl 7. koht õpetajad E. Sibul, K. Tuul, K. Sammelselg