Facebook Stuudium Tunniplaan Toidumenüü Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

2015-2016

13. novembril Korp! Sakala seitsmendal abiturientidele suunatud esseekonkursil teemal “Kas massiimmigratsioon rikastab või ohustab Euroopat?”
Vallo Vaherpuu 12.kl III koht õpetaja Kadriliis Rämmann
11. detsembril toimus piirkondlik geograafiaolümpiaad 
Märten Kala 7. kl II koht õpetaja Ene Järve
Triinuliis Sillakivi 7. kl 4. koht õpetaja Ene Järve
Reno Kokmann 7. kl 10.koht õpetaja Ene Järve
Sander Liiske 8. kl 14. koht õpetaja Ene Järve
Toomas Kilk 8. kl 16.-17.koht õpetaja Ene Järve
Philip Hrabrov 8. kl 18. koht õpetaja Ene Järve
Andres Palusalu 9. kl 4. koht õpetaja Ene Järve
Janne Jaago 9. kl 5. koht õpetaja Ene Järve
Peeter Samoldin 9. kl 8. koht õpetaja Ene Järve
Anna Mathiesen 9. kl 12. koht õpetaja Ene Järve
Kristo Kärtmann 12.kl I koht õpetaja Ene Järve
18. detsembril toimus piirkondlik inglise keele olümpiaad 9. klassi õpilastele
Peeter Samoldin 9. kl 16. koht õpetaja Marina Soidla
Piret Puurmaa 9. kl 17. koht õpetaja Marina Soidla
23. jaanuaril toimus koolinoorte 63. keemiaolümpiaadi piirkonnavoor
Jaanika Piho 8. kl II koht õpetaja Kersti Sammelselg
Liina Konsap 8. kl 4. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Anna Zaharova 8. kll 8. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Hanna Mathiesen 9. kl I  koht õpetaja Kersti Sammelselg
Andres Palusalu 9. kl II koht õpetaja Kersti Sammelselg
Janne Jaago 9. kl III-IV koht õpetaja Kersti Sammelselg
Oliver Kruusamägi 9. kl 9. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Henri Kübe 10. kl I  koht õpetaja Kersti Sammelselg
Märten Liiske 10. kl II koht õpetaja Kersti Sammelselg
Egert Aia 10. kl III koht õpetaja Kersti Sammelselg
Kati Heering 11. kl I  koht õpetaja Kersti Sammelselg
Annali Kruusamägi 11. kl II  koht õpetaja Kersti Sammelselg
Kristo Kärtmann 12. kl I koht õpetaja Kersti Sammelselg
Vallo Vaherpuu 12. kl II koht õpetaja Kersti Sammelselg
25. jaanuaril toimus Põlvas Eesti Teaduslahingu 2016 piirkondlik voor.
7.a klassi võistkond Tulnukad (Märten Kala, Oskar Johannes Laht ja Mikk Mälberg) saavutas II koha. 9.a klassi võistkond saavutas 7. koha.
27. jaanuaril toimus  10.–12. klasside  inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor
Kristo Kärtmann 12. kl 8. koht õpetaja Aira Meitus
Kati Heering 11. kl 13. koht õpetaja Aira Meitus
Karoline Solovjev 12. kl 14. koht õpetaja Aira Meitus
Mikk Tarros 12. kl 16.–17. koht õpetaja Aira Meitus
Elis-Andra Jõks 11. kl 16.–17. koht õpetaja Aira Meitus
Kristin Poljakov 12. kl 19. koht õpetaja Aira Meitus
Pille-Riin Konsap 11. kl 21. koht õpetaja Aira Meitus
30. jaanuaril toimus  koolinoorte matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
Pilleriin Sillakivi 4. kl III koht õpetaja Tiia Aasmaa
Adele Punnek 4. kl 7. koht õpetaja Evi Tamm
Erle-Mai Pabusk 4. kl 9.–11. koht õpetaja Evi Tamm
Heleri Kruusamägi 4. kl 9.–11. koht õpetaja Evi Tamm
Lenna-Emilie Võikar 4. kl 17. koht õpetaja Tiia Aasmaa
Aleksei Andrejev 4. kl 18. koht õpetaja Tiia Aasmaa
Kerttu Galka 5. kl 9. koht õpetaja Kätlin Neimann
Merilin Arumets 5. kl 11. koht õpetaja Kätlin Neimann
Karoliina Raudberg 5. kl 23. koht õpetaja Kätlin Neimann
Harri Mähar 6. kl III koht õpetaja Külliki Arjokesse
Rasmus Freirich 6. kl 5.–6. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Kaarel  Volk 6. kl 5 –6. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Triinuliis Sillakivi 7. kl 7. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Rasmus Mirma 7. kl 9. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Melani Vosmi 8. kl 4. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Mart Lume 8. kl 5.–6. koht õpetaja Risto Asso
Anna-Leena Rämson 8. kl 12.–13. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Andres Palusalu 9. kl I koht õpetaja Külliki Arjokesse
Janne Jaago 9. kl II koht õpetaja Risto Asso
Hanna Mathiesen 9. kl 9. koht õpetaja Risto Asso
Triin Nelk 10. kl II koht õpetaja Risso Asso
Kaspar Salve 10. kl 7. koht õpetaja Risso Asso
Kati Heering 11. kl III koht õpetaja Risso Asso
Kristo Kärtmann 12. kl II koht õpetaja Rein Raadla
Mikk Tarros 12. Kl 4. koht õpetaja Risso Asso
29. jaanuaril toimus  koolinoorte emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor
Kerttu Galka 5. kl 11. koht õpetaja Maire Alver
Rasmus Freirich 6. kl I koht õpetaja Reet Ladva
Evelin Konsap 7. kl III–IV koht õpetaja Maire Alver
Kärt Talumees 7. kl 5. koht õpetaja Marika Ääremaa
Triinuliis Sillakivi 7. kl 6. koht õpetaja Marika Ääremaa
Hanna Mathiesen 9. kl 6. koht õpetaja Maire Alver
Kati Heering 11. kl III koht õpetaja Reet Ladva
6. veebruaril  toimus  koolinoorte bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor
Rasmus Freirich 6. kl II  koht õpetaja Karin Tuul
Harri Mähar 6. kl 4. koht õpetaja Karin Tuul
Angelika Apuhtin 6. kl 5. koht õpetaja Karin Tuul
Triinuliis Sillakivi 7. kl 4. koht õpetaja Karin Tuul
Märten Kala 7. kl 5. koht õpetaja Karin Tuul
Evelin Konsap 7. kl 12. koht õpetaja Karin Tuul
Kärt Talumees 7. kl 16. koht õpetaja Karin Tuul
Brigitta Uibo 8. kl 9. koht õpetaja Karin Tuul
Keilit Adson 8. kl 14.koht õpetaja Karin Tuul
Kirke Tammpere 8. kl 15.koht õpetaja Karin Tuul
Hanna Mathiesen 9. kl I  koht õpetaja Valentina Narruskberg
Andres Palusalu 9. kl 4. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Taiger Kala 9. kl 8. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Kati Heering 11. kl 5. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Polina Kasyanova 11. kl 6. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Kristo Kärtmann 12. kl I  koht õpetaja Valentina Narruskberg
17. veebruaril toimus „Nuputa“ piirkonnavoor
4. klassi õpilaste peastarvutamine
Adele Punnek 4. klass 4.–11. koht õpetaja Evi Tamm
Erle-Mai Pabusk 4. klass 4.–11. koht õpetaja Evi Tamm
Heleri Kruusamägi 4. klass 4.–11. koht õpetaja Evi Tamm
Pilleriin Sillakivi 4. klass 21.–27. koht õpetaja Tiia Aasmaa
Lenna- Emilie Võikar 4. klass 21.–27. koht õpetaja Tiia Aasmaa
Aleksei Andrejev 4. klass 21.–27. koht õpetaja Tiia Aasmaa
4. klassi arvestus
Räpina ÜG I võistkond (Adele Punnek, Erle-Mai Pabusk, Heleri Kruusamägi) II koht õpetaja Evi Tamm
Räpina ÜG II võistkond 4. Koht õpetaja Tiia Aasmaa
5.-6. klassi arvestus
Räpina ÜG II võistkond 8. koht
Räpina ÜG I võistkond 9. koht
7.  klassi arvestus
Räpina ÜG I võistkond (Triinuliis Sillakivi, Kärt Talumees, Reno Kokmann) II koht õpetaja Külliki Arjokesse
Räpina ÜG II võistkond 7.  Koht õpetaja Kätlin Neimann
13. veebruaril toimus ajaloo-olümpiaadi  piirkonnavoor
Kaarina-Johanna Saarekivi 6. kl 5. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Angelo Raoul Lombardo 6. kl 7. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Märten Kala 7. kl I koht õpetaja Tarmo Tammes
Reno Kokmann 7. kl III koht õpetaja Tarmo Tammes
Oskar Johannes Laht 7. kl 8. koht õpetaja Tarmo Tammes
Mikk Mälberg 7. kl 9. koht õpetaja Tarmo Tammes
Ragnar Naruski 8. kl 6. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Toomas Kilk 8. kl 9. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Peeter Samoldin 9. kl I koht õpetaja Tarmo Tammes
Hanna Mathiesen 9. kl 5. koht õpetaja Tarmo Tammes
Indrek Arumets 9. kl 6. koht õpetaja Tarmo Tammes
18. veebruaril toimus Eesti Koolispordi Liidu spordimälumängu „Bumerang“ XIII hooaja piirkondlik etapp
9. klassi võistkond
Peeter Samoldin, Indrek Arumets, Stefan Leon Kaljuvee, Taiger Kala II koht õpetaja Tarmo Tammes
õpetaja Tiiu Viljalo
12. klassi võistkond
Mikk Tarros, Karl Tereping, Reio Härm I koht õpetaja Tarmo Tammes
õpetaja Tiiu Viljalo
20. veebruaril toimus kunstiõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor
Helena Sokk 9. kl II koht õpetaja Jane Raud
27. veebruaril toimus koolinoorte füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor
Risto Nelk 8. kl II koht õpetaja Eve Sibul
Janne Jaago 9. kl I koht õpetaja Eve Sibul
Andres Palusalu 9. kl II koht õpetaja Eve Sibul
Hanna Mathiesen 9. kl III koht õpetaja Eve Sibul
Taiger Kala 9. kl 6. koht õpetaja Eve Sibul
Brittany Tuul 10. kl I koht õpetaja Eve Sibul
Egert Aia 10. kl III koht õpetaja Eve Sibul
Kristo Kärtmann 12. kl I koht õpetaja Eve Sibul

Janne Jaago kutsuti vabariiklikule olümpiaadile

4. märtsil  toimus piirkondlik  vene keel võõrkeelena olümpiaad gümnaasiumiõpilastele
Hristina Parimskaja 12. kl I koht õpetaja Anne Seim
Polina Kasyanova 11. kl II koht õpetaja Riina Kopli
Õpilased esindavad kooli ja maakonda ka vabariiklikul vene keel võõrkeelena  olümpiaadil 29. märtsil Tallinnas.
Vabariiklikul  vene keele kui võõrkeele olümpiaad vene keele tase B2 Saavutas Hristina Parimskaja 15. koha.
(Polina Kasyanova ei osalenud)
Võru keele ja kultuuri tundmise olümpiaadil saavutas 4. koha 8.a klassi õpilane Veronica Oidingu. Õpetaja Maie Oper
Friedebert Tuglase nimeline omaloomingukonkurss
Friedebert Tuglase nimelisel omaloomingukonkursil pälvisid eripreemia Melani Vosmi 8.a klassist ning Hanna Mathiesen 9.a klassist. Juhendasid Maie Oper ja Maire Alver.
4. aprillil toimus piirkondlik inglise keele olümpiaad 7. klassi õpilastele
Reno Kokmann 7. klass I koht õpetaja Marina Soidla
Märten Kala 7. klass 8.–9. koht õpetaja Anneli Rahasepp
Reijo Sõukand 7. klass 13.-14. koht õpetaja Marina Soidla
Andry Must 7. klass 17. koht õpetaja Anneli Rahasepp
R. Rohu nimelisel kirjandus-konkursil oli 7.–9. klassi arvestuses äramärgitud töö autoriks  Anna-Leena Rämson 8.a klassist. Juhendas õpetaja Maie Oper.
20. aprillil toimus piirkondlik vene keele konkurss  6. ja 7. klasside õpilastele.
Meie koolist osalesid  Mariin Tikka  ja  Agnes Leek 7. klassist (õpetaja Galina Kvetkovskaja)   Kärt Talumees ja Triinuliis Sillakivi 7. klassist  (õpetaja Riina Kopli), Angelika Apuhtin ja Janika Rõbakova  6. klassist (õpetaja Anne Seim). Õpilased jaotati  loosiga gruppidesse ja  neil tuli   teha erinevaid ülesandeid.
I koha saavutanud grupis oli  Agnes Leek, II koha grupis  Angelika Apuhtin ja III koha grupis Kärt Talumees ja Janika Rõbakova.
28. aprillil Vana-Võidus toimunud  Eesti I meistri- ja karikavõistlustel Nuti-Mati matemaatikas  saavutas meie kooli 3.a klassi õpilane Romio Tikka 2.–3. klassi arvestuses 36 793 punktiga III koha. Juhendas õpetaja Sirje Ladev.