Facebook Tunniplaan Toidumenüü Stuudium Office 365 Outlook Õppematerjalid Moodle Sisene

2021-2022

31.  märtsil toimus piirkondlik matemaatikavõistlus „Nuputa“
III koht 4. klassi võistkond Lucas Paalman, Harri Talvik ja Salme-Katarina Veidner õpetaja Marika Aruküla
III koht 5.–6. klassi I võistkond Jakob Raudberg, Sven Tolsting, Keneth Jõks ja  Laura Heering õpetajad E. Hainsoo ja K. Arjokesse
III koht 7. klassi II võistkond Miriam Metsanurm ja Karola Raudberg õpetaja K. Neimann
VI koht 5.–6. klassi III võistkond Tarel Haamer, Kaspar Kolli, Kevin Möller ja Raido Lillemäe õpetajad E. Hainsoo ja K. Arjokesse
VIII koht 5.–6. klassi II võistkond Hanna Mariin Hüdsi, Marleen Punnisk, Keili Maran ja Jaana Mari Kala õpetajad E. Hainsoo ja K. Arjokesse
VI koht 7. klassi I võistkond Adeele Truija, Laura Rõbakova ja Merili Kirjuškin õpetaja K. Neimann
6.–8. koht 4. kl peastarvutamises Harri Talvik õpetaja Marika Aruküla
13.–14. koht 4. kl peastarvutamises Lucas Paalman õpetaja Marika Aruküla
17.–18. koht 4. kl peastarvutamises Salme-Katarina Veidner õpetaja Marika Aruküla
25.  märtsil toimus piirkondlik bioloogiaolümpiaad põhikooliõpilastele
Heleriin Liiske 7.a III koht õpetaja Karin Tuul
Hanna-Marleen Oras 9.b 5. koht õpetaja Karin Tuul
Maia Mähar 9.a 8. koht õpetaja Karin Tuul
Georg Neimann 8.b 4. koht õpetaja Karin Tuul
Kaisa Mähar 9.a 12. koht õpetaja Karin Tuul
Cordelia Liiv 8.a 8. koht õpetaja Karin Tuul
Meribel Lill 9.a 13. koht õpetaja Karin Tuul
15.  märtsil toimus vene keele kui võõrkeele olümpiaadi lõppvoor Tallinnas
Angelika Apuhtin 12. kl, vene keele oskus B2 4.–6. koht õpetaja A. Seim
Amalia Belaš 12. kl, vene keele oskus B2 13.–14. koht õpetaja A. Seim
Angelika Apuhtin üldpingerida 5.–7. koht õpetaja A. Seim
Amalia Belaš üldpingerida 16.–17. koht õpetaja A. Seim
11.  märtsil  toimus piirkondlik matemaatikaolümpiaad 4.6. klasside õpilastele
Harri Talvik 4.a III–IV  koht õpetaja M. Aruküla
Joanna Kokmann 4.b V koht õpetaja A. Huuse
Lucas Paalman 4.a VI  koht õpetaja M. Aruküla
Kaileen Koser 4.b 15.–19. koht õpetaja A. Huuse
Salme Katarina Veidner 4.a 20. koht õpetaja M. Aruküla
Marleen Punnisk 5. kl 11.–12. koht õpetaja E. Hainsoo
Kevin Möller 6.b V koht õpetaja K. Arjokesse
Keili Maran 6.a VI–VII  koht õpetaja K. Arjokesse
Keneth Jõks 6.b 11. koht õpetaja K. Arjokesse
Laura Heering 6.a 13.–15. koht õpetaja K. Arjokesse
Hando Märda 6.b 13.–15. koht õpetaja K. Arjokesse
17.  veebruaril toimus piirkondlik inglise keele olümpiaad 9. klasside õpilastele
Alisa Burdina 9.a III koht õpetaja A. Meitus
Kristel Koido 9.a IV–V koht õpetaja A. Meitus
Regnar Preeden 9.b 8. koht õpetaja A. Meitus
Robin Kolli 9.b 13.–14. koht õpetaja A. Meitus
Kristjan Tagel 9.a 15.–16. koht õpetaja A. Meitus
5. veebruaril toimus piirkondlik muusikaolümpiaad
Georg Neimann 8.a I koht õpetaja T. Kadarpik
29. jaanuaril toimus piirkondlik keemiaolümpiaad
Ander Konsap 8.b I–II koht õpetaja K. Sammelselg
Georg Neimann 8.a III  koht õpetaja K. Sammelselg
Oliver Hans Kaljuvee 8.a 10. koht õpetaja K. Sammelselg
Romio Tikka 9.a IV koht õpetaja K. Sammelselg
Robin Kolli 9.b V koht õpetaja K. Sammelselg
Regnar Preeden 9.b VI koht õpetaja K. Sammelselg
Alisa Burdina 9.a 7. koht õpetaja K. Sammelselg
Heleri Kruusamägi 10. kl I koht õpetaja K. Sammelselg
Kristiina Vares 10. kl III koht õpetaja K. Sammelselg
Karina Kolosova 11. kl II–III koht õpetaja K. Sammelselg
15.  veebruaril toimus piirkondlik geograafiaolümpiaad
Georg Neimann 8.a I koht õpetaja K. Talvik
Alisa Burdina 9.a I koht õpetaja K. Talvik
Ander Konsap 8.b 7. koht õpetaja K. Talvik
18.  veebruaril toimus piirkondlik vene keele kui võõrkeele olümpiaad gümnaasiumiõpilastele
Amalia Belaš 12. kl I koht õpetaja A. Seim
Angelika Apuhtin 12. kl II koht õpetaja A. Seim
Janika Rõbakova 12. kl III koht õpetaja A. Seim
1.  veebruaril toimus piirkondlik emakeeleolümpiaad
Alisa Burdina 9.a I koht õpetaja M. Alver
Heleri Kruusamägi 10. kl I koht õpetaja M. Alver
Georg Neimann 8.a IV  koht õpetaja M. Alver
Erle-Mai Pabusk 10. kl IV koht õpetaja M. Alver
Daniel Kolpakov 7.b 5.–6. koht õpetaja M. Oper
Meryl Talv 8.b 7. koht õpetaja M. Ääremaa
Merlin Tolmusk 11. kl 8. koht õpetaja T. Laar
Gerlin Reinson 12. kl 8. koht õpetaja T. Laar
Karoliis Rohtla 8.a 10. koht õpetaja M. Alver
Karola Raudberg 7.a 11. koht õpetaja M. Alver
Romio Tikka 9.a 11. koht õpetaja M. Alver
Robin Kolli 9.b 12. koht õpetaja M. Alver
Karina Kolosova 11. kl 12. koht õpetaja T. Laar
Regnar Preeden 9.b 14.–15. koht õpetaja M. Alver
2.  veebruaril toimus piirkondlik matemaatikaolümpiaad
Georg Neimann 8.a II koht õpetaja K. Arjokesse
Romio Tikka 9.a III koht õpetaja E. Hainsoo
Meryl Talv 8.b III–IV  koht õpetaja K. Arjokesse
Robin Kolli 9.b 4.–5. koht õpetaja E. Hainsoo
Alisa Burdina 9.a 6. koht õpetaja E. Hainsoo
Ander Konsap 8.b 6.–8. koht õpetaja K. Arjokesse
Karola Raudberg 7.a 9.–12. koht õpetaja K. Neimann
Heleri Kruusamägi 10. kl I koht õpetaja K. Arjokesse
Harri Mähar 12. kl II koht õpetaja K. Neimann
21.  jaanuaril toimus piirkondlik bioloogiaolümpiaad gümnaasiumiõpilastele
Bianca Tuul 11. kl 3.–4. koht õpetaja K. Tuul
Romina Diana Jürgenson 11. kl 5.–6. koht õpetaja K. Tuul
Karina Kolosova 12. kl 5.–6. koht õpetaja K. Tuul
19.  jaanuaril toimus piirkondlik ajaloo-olümpiaad
Karola Raudberg 7.a 7. koht õpetaja T. Tamm
Georg Neimann 8.a I koht õpetaja T. Tamm
Kristjan Tagel 9.a IV koht õpetaja T. Tamm
Kristel Koido 9.a 8. koht õpetaja T. Tamm
Richard Jürgenson 9.a 11. koht õpetaja T. Tamm
26.  novembril toimus piirkondlik loodusteaduste olümpiaad
Oliver Hans Kaljuvee 8. kl 14. koht õpetajad K. Sammelselg, K. Tuul, T. Kadarpik