Facebook Stuudium Tunniplaan Toidumenüü Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

2013-2014

NIMI KLASS KOHT ÕPETAJA
14. detsembril  toimus maakondlik  geograafiaolümpiaad
Andres Palusalu 7. kl 4. koht õpetaja Ene Järve
Janne Jaago 7. kl 8. koht õpetaja Ene Järve
Algmar Erik 7. kl 11. koht õpetaja Ene Järve
Merilyn Idion 7. kl 14. koht õpetaja Ene Järve
Märten Liiske 8. kl III koht õpetaja Ene Järve
Marike Peedosaar 8. kl 16.-17. koht õpetaja Ene Järve
Brittany Tuul 8. kl 16.-17. koht õpetaja Ene Järve
Kert Kask 9. kl II-III koht õpetaja Ene Järve
Elisabeth Muts 9. kl 9. koht õpetaja Ene Järve
Meelika Kustavus 9. kl 12. koht õpetaja Ene Järve
Kati Heering 9. kl 14. koht õpetaja Ene Järve
Kristiina Keiv 12. kl III koht õpetaja Ene Järve
17. jaanuaril  toimus maakondlik  inglise keele olümpiaad 9. kl
Elis Andra Jõks 9. kl 10.-11. koht õpetaja Marina Soidla
Elisabeth Muts 9. kl 21. koht õpetaja Marina Soidla
Kati Heering 9. kl 16. koht õpetaja Marina Soidla
Hedvig-Hanna Raud 9. kl 17.-18. koht õpetaja Rita Kahu
Kadi Kaldmäe 9. kl 8.-9. koht õpetaja Rita Kahu
Anita Härm 9. kl 25. koht õpetaja Rita Kahu
Meelika Kustavus 9. kl 4.-6. koht õpetaja Rita Kahu
18. jaanuaril  toimus maakondlik  emakeeleolümpiaad
Triinuliis Sillakivi 5. kl I koht õpetaja Marika Ääremaa
Eric Justin Jõks 5. kl 8. koht õpetaja Marika Ääremaa
Mariin Tikka 5. kl 14. koht õpetaja Maire Alver
Anna-Leena Rämson 6. kl 8. koht õpetaja Maie Oper
Mart Lume 6. kl 15. koht õpetaja Maire Alver
Daan Zekker 7. kl 7. koht õpetaja Marika Ääremaa
Andres Palusalu 7. kl 12. koht õpetaja Marika Ääremaa
Hanna Mathiesen 7. kl 14. koht õpetaja Maire Alver
Marike Peedosaar 8. kl II koht õpetaja Maire Alver
Kadi  Kaldmäe 9. kl I koht õpetaja Maire Alver
Meelika Kustavus 9. kl III koht õpetaja Maire Alver
Kati Heering 9. kl 5.-7. koht õpetaja Maie Oper
Mikk Tarros 10. kl 4. koht õpetaja Reet Ladva
Tatjana Kruglova 12. kl 9. koht õpetaja Reet Ladva
25. jaanuaril  toimus maakondlik  matemaatikaolümpiaad
Harri Mähar 4. kl II koht õpetaja Marika Aruküla
Mai Kirsing 4. kl III koht õpetaja Marika Aruküla
Kaarel Volk 4. kl 5. koht õpetaja Anneli Huuse
Rasmus Freirich 4. kl 19.-21. koht õpetaja Anneli Huuse
Eric Justin Jõks 5. kl 9.-11. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Andry Must 5. kl 9.-11. koht õpetaja Kätlin Neimann
Triinuliis Sillakivi 5. kl 13.-17. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Toomas Kirsing 5. kl 20. koht õpetaja Kätlin Neimann
Mart Lume 6. kl II koht õpetaja Kätlin Neimann
Anna-Leena Rämson 6. kl 9.-10. koht õpetaja Kristi Kurg
Melani Vosmi 6. kl 9.-10. koht õpetaja Kristi Kurg
Sander Liiske 6. kl 16. koht õpetaja Kätlin Neimann
Janne Jaago 7. kl I koht õpetaja Anne-Liis Rämson
Andres Palusalu 7. kl. 4.-5. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Hanna Mathiesen 7. kl 17.-19. koht õpetaja Anne-Liis Rämson
Helena Sokk 7. kl 20. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Laura Kolsar 7. kl 22. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Triin Nelk 8. kl 4.-5. koht õpetaja Kristi Kurg
Mariliis Vosmi 8. kl 12. koht õpetaja Kätlin Neimann
Kadi Kaldmäe 9. kl II koht õpetaja Külliki Arjokesse
Kert Kask 9. kl III koht õpetaja Külliki Arjokesse
Reio Härm 10.kl II koht õpetaja Anne-Liis Rämson
Kristo Kärtmann 10. kl III koht õpetaja Rein Raadla
Märt Konsap 11. kl III koht õpetaja Anne-Liis Rämson
31. jaanuaril  toimus maakondlik inglise keele olümpiaad gümnaasiumiõpilastele
Kristina Tammes 12. kl I  koht õpetaja Aira Meitus
Märt Konsap 11. kl 6. koht õpetaja Aira Meitus
Anett Saksing 12. kl 10. koht õpetaja Aira Meitus
Joosep Hollas 10. kl 9. koht õpetaja Aira Meitus
Tatjana Kruglova 12. kl 12. koht õpetaja Aira Meitus
Johannes Juhanson 10. kl 18. koht õpetaja Aira Meitus
Triinu Ruuspõld 12. kl 20. koht õpetaja Aira Meitus
Irmeli Kokmann 12. kl 21. koht õpetaja Aira Meitus
1.   veebruaril   toimus maakondlik  bioloogiaolümpiaad
Mart Lume 6. kl 4. koht õpetaja Karin Tuul
Triinuliis Sillakivi 6. kl 5. koht õpetaja Karin Tuul
Risto Nelk 6. kl 8. koht õpetaja Karin Tuul
Toomas Kirsing 6. kl 9. koht õpetaja Karin Tuul
Brigitta  Uibo 6. kl 10. koht õpetaja Karin Tuul
Mariin   Tikka 5. kl 11. koht õpetaja Karin Tuul
Agnes   Leek 5. kl 12. koht õpetaja Karin Tuul
Hanna Mathiesen 7. kl II koht õpetaja Valentina Narruskberg
Helena Sokk 7. kl 11. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Janne Jaago 7. kl 12.-13. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Merilyn Idion 7. kl 16. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Brittany Tuul 8. kl 9. koht õpetaja Karin Tuul
Renet Rämman 8. kl 12.-13. koht õpetaja Karin Tuul
Victoria Priimets 8. kl 15.-16. koht õpetaja Karin Tuul
Meelika Kustavus 9. kl 4. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Kert Kask 9. kl 5. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Kati Heering 9. kl 6.-8. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Elisabeth Muts 9. kl 11.-12. koht  õpetaja Valentina Narruskberg
Märt Konsap 11. kl I koht õpetaja Valentina Narruskberg
Kristina Tammes 12. kl II-III koht õpetaja Valentina Narruskberg
Koit Kõrvel 11. kl II koht õpetaja Valentina Narruskberg
Tatjana Kruglova 12. kl 4. koht  õpetaja Valentina Narruskberg
8. veebruaril toimus maakondlik keemiaolümpiaad
Märten Liiske 8. kl 4. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Pilleriin Jäämets 8. kl 6. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Marike Peedosaar 8. kl 5. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Kert Kask 9. kl I koht õpetaja Kersti Sammelselg
Kadi Kaldmäe 9. kl III koht õpetaja Kersti Sammelselg
Meelika Kustavus 9. kl 4. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Mairit Laine 9. kl 5.-6. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Kati Heering 9. kl 5.-6. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Kristo Kärtmann 10. kl I koht õpetaja Kersti Sammelselg
Vallo Vaherpuu 10. kl II koht õpetaja Kersti Sammelselg
Maksim Rjurikov 10. kl III koht õpetaja Kersti Sammelselg
Joel-Markus Noorem 11. kl I koht õpetaja Kersti Sammelselg
Märt Konsap 11. kl II koht õpetaja Kersti Sammelselg
Anett Saksing 12. kl II koht õpetaja Kersti Sammelselg
Tatjana Kruglova 12. kl I koht õpetaja Kersti Sammelselg
Keemiaolümpiaadi piirkonnavooru 9.-12. klasside parimate tööde läbivaatamisel ühtse hindamissüsteemi alusel kutsuti üle-eestilisele keemiaolümpiaadile 28.-29. märtsil 2014. a. Tartus ka meie kooli 9.a klassi õpilane Kert Kask.
Eesti koolinoorte vabariiklikul keemiaolümpiaadil saavutas 9.a klassi õpilane Kert Kask VI koha. (Teoreetilises voorus saavutas 10. koha ja praktilise töö voorus II koha)
12. veebruaril toimus Põlva maakonna „Nuputa“ võistlus
4. klassi võistkond saavutas II koha. Võistkonnas olid Harri Mähar, Mai Kirsing ja Kenomar Kustavus, õpilasi juhendas õpetaja Marika Aruküla.
4. klassi võistkond (Kaarel Volk, Ken-Marten Puusaar ja Sandra Poltan) saavutasid 5. koha (õp. Marika Aruküla ja Anneli Huuse).
5.-6. klassi võistkond koosseisus Andry Must, Toomas Kirsing, Mart Lume ja Sander Liiske saavutasid 5.-6. koha, juhendas õpetaja Kätlin Neimann.
7. klasside arvestuses saavutasid meie õpilased Janne Jaago, Piret Puurmaa ja Merilyn Idion 5. koha. Õpilasi juhendasid õpetajad Anne-Liis Rämson ja Külliki Arjokesse.
Peastarvutamisvõistlusel olid kooli parimad 4. klassist Harri Mähar ja Mai Kirsing (õp. Marika Aruküla), Reno Kokmann 5. klassist (õp. Külliki Arjokesse) ja Janne Jaago 7. klassist (õp. Anne-Liis Rämson).
15. veebruaril toimus maakondlik ajaloo-olümpiaad
Mailis-Heleen Maastik 6. kl 7.-9. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Ragnar Naruski 6. kl 15. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Tarvi Arbma 6. kl 16. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Peeter Samoldin 7. kl I koht õpetaja Tarmo Tammes
Indrek Arumets 7. kl 6. koht õpetaja Tarmo Tammes
Alina Poduškina 7. kl 8. koht õpetaja Tarmo Tammes
Taiger Kala 7. kl 9.-10. koht õpetaja Tarmo Tammes
Hanna Mathiesen 7. kl 11.-12. koht õpetaja Tarmo Tammes
Merilyn Idion 7. kl 13.-14. koht õpetaja Tarmo Tammes
Diana Pihlap 7. kl 13.-14. koht õpetaja Tarmo Tammes
Oliver Kruusamägi 7. kl 15. koht õpetaja Tarmo Tammes
Egert Aia 8. kl 7. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Märten Liiske 8. kl 8. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Annet-Kristin Palmar 8. kl 9. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Victoria Priimets 8. kl 10. koht õpetaja Tiiu Viljalo
Kert Kask 9. kl III koht õpetaja Tarmo Tammes
Kati Heering 9. kl 4. koht õpetaja Tarmo Tammes
Meelika Kustavus 9. kl 5. koht õpetaja Tarmo Tammes
Annali Kruusamägi 9. kl 6. koht õpetaja Tarmo Tammes
1. märtsil toimus maakondlik füüsikaolümpiaad
Märten Liiske 8. kl II koht õpetaja Eve Sibul
Henri Kübe 8. kl III koht õpetaja Eve Sibul
Anett-Kristin Palmar 8. kl 4.-6 koht õpetaja Eve Sibul
Kert Kask 9. kl I koht õpetaja Eve Sibul
Kadi Kaldmäe 9. kl II koht õpetaja Eve Sibul
Meelika Kustavus 9. kl III koht õpetaja Eve Sibul
Kristo Kärtmann 10. kl I koht õpetaja Eve Sibul
Salme Ussanov 10. kl II koht õpetaja Eve Sibul
Märt Konsap 11. kl I koht õpetaja Eve Sibul
Joel-Markus Noorem 11. kl III koht õpetaja Eve Sibul
Eesti koolinoorte vabariiklikul füüsikaolümpiaadil  saavutas Kert Kask 26. koha.
1. märtsil toimus maakondlik kunstiõpetuse olümpiaad
Hedvig-Hanna Raud 9. kl I koht õpetaja Jane Raud
Kristina Tammes 12. kl II koht õpetaja Jane Raud
Friedebert Tuglasele pühendatud omaloomingukonkurss
Keir Rämson eripreemia (luuletused) õpetaja Maire Alver
Hedvig-Hanna Raud eripreemia (proosa) õpetaja Maire Alver
Kristina Tammes I koht (proosa) õpetaja Reet Ladva
Markkos Ladev eripreemia (proosa) õpetaja Reet Ladva
6. märtsil toimus maakondlik  vene keele lugemispäev
Janne Jaago 7. kl 9. koht õpetaja Anne Seim
Oksana Lõssenko 8. kl II koht õpetaja Anne Seim
Ingrit Vainula 8. kl III koht õpetaja Anne Seim
Elina Nitkin 9. kl 4. koht õpetaja Riina Kopli
8. märtsil toimus piirkondlik loodusteaduste olümpiaad
Britanny Tuul 8. kl 58,25 punkti
Renet Rämman 8. kl 31,25 punkti
Janne Jaago 7. kl  29,5   punkti
Henri Kübe 8. kl 25,5   punkti
7. aprillil toimus piirkondlik inglise keele olümpiaad 7. klassile
Piret Puurmaa 7. kl III koht õpetaja Marina Soidla
Alina Poduškina 7. kl 15.-16. Koht õpetaja Marina Soidla