Facebook Stuudium Tunniplaan Toidumenüü Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

2016-2017

17. detsembril toimus piirkondlik geograafiaolümpiaad
Rasmus Freirich 7. kl III koht õpetaja Ene Järve
Harri Mähar 7. kl 7. koht õpetaja Ene Järve
Kaarel Volk 7. kl 9. koht õpetaja Ene Järve
Märten Kala 8. kl I koht õpetaja Ene Järve
Reno Kokmann 8. kl III koht õpetaja Ene Järve
Oskar Johannes Laht 8. kl 6. koht õpetaja Ene Järve
Sander Liiske 9. kl 8. koht õpetaja Ene Järve
Toomas Kilk 9. kl 12. koht õpetaja Ene Järve
Andres Palusalu 10. kl III koht õpetaja Ene Järve
13. jaanuaril toimus piirkondlik inglise keele olümpiaad 9. klassi õpilastele
Tarvi Arbma 9. kl 4. koht õpetaja Anneli Rahasepp
Sander Liiske 9. kl 10. koht õpetaja Anneli Rahasepp
Anette Gutjuma 9. kl 15. – 16. koht õpetaja Rita Kahu
Remi- Andero Õunapuu 10. kl 17. koht õpetaja Rita Kahu
Ragnar Naruski 9. kl III koht õpetaja Rita Kahu
Toomas Kilk 9. kl 20. koht õpetaja Anneli Rahasepp
21. jaanuaril toimus 64. piirkondlik keemiaolümpiaad
Oskar Johannes Laht 8. kl II koht õpetaja Kersti Sammelselg
Märten Kala 8. kl III koht õpetaja Kersti Sammelselg
Reno Kokmann 8. Kl 7. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Liina Konsap 9. kl II koht õpetaja Kersti Sammelselg
Anna-Leena Rämson 9. kl III koht õpetaja Kersti Sammelselg
Jaanika Piho 9. kl 7. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Brigitta Uibo 9. kl 8. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Andres Palusalu 10. kl 5. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Oliver Kruusamägi 10. kl 7. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Henri Kübe 11. kl I koht õpetaja Kersti Sammelselg
Märten Liiske 11. kl II koht õpetaja Kersti Sammelselg
Rain Loodus 12. kl I koht õpetaja Kersti Sammelselg
Kati Heering 12. kl II koht õpetaja Kersti Sammelselg
27. jaanuaril toimus piirkondlik inglise keele olümpiaadgümnaasiumiõpilastele
Märten Liiske 11. kl  I koht õpetaja Aira Meitus
Brittany Tuul 11. kl III koht õpetaja Aira Meitus
28. jaanuaril toimus piirkondlik füüsikaolümpiaad
Kevin Paul Talviste 8. kl I koht õpetaja Eve Sibul
Remi-Andero Õunapuu9. kl II koht õpetaja Eve Sibul
Jaanika Piho 9. kl III-V koht õpetaja Eve Sibul
Andres Palusalu 10. kl I koht õpetaja Eve Sibul
15. aprillil esines edukalt üleriigilisel füüsikaolümpiaadil Kevin Paul Talviste.
30. jaanuaril toimus piirkondlik emakeeleolümpiaad
Erle-Mai Pabusk 5. kl II koht õpetaja Maire Alver
Adele Punnek 5. kl 5.-6. koht õpetaja Maire Alver
Pilleriin Sillakivi 5. kl 13. koht õpetaja Marika Ääremaa
Aleksandra Kukk 6. kl 8. koht õpetaja Maire Alver
Kerttu Galka 6. kl 12. koht õpetaja Maire Alver
Triinuliis Sillakivi 8. kl III koht õpetaja Marika Ääremaa
Evelin Konsap 8. kl 4. koht õpetaja Maire Alver
Kärt Talumees 8. kl 6.-7. koht õpetaja Marika Ääremaa
Alina Poduškina 10. kl 6. koht õpetaja Reet Ladva
Kati Heering 12. kl 4. koht õpetaja Reet Ladva
4. veebruaril toimus piirkondlik bioloogiaolümpiaad
Karina Kolosova 6. kl 7. koht õpetaja Karin Tuul
Bianca Tuul 6. kl 9. koht õpetaja Karin Tuul
Sandra Poltan 7. kl 7. koht õpetaja Karin Tuul
Angelo Raoul Lombardo 7. kl 15. koht õpetaja Karin Tuul
Märten Kala 8. kl II koht õpetaja Karin Tuul
Brittany Tuul 11. kl 5. koht õpetaja Karin Tuul
Kati Heering 12. kl III–IV koht õpetaja Valentina Narruskberg
Polina Kasyanova 12. kl 8. koht õpetaja Valentina Narruskberg
7. veebruaril toimus piirkondlik matemaatikaolümpiaad
Harri Mähar 7. kl 5. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Kaarel Volk 7. kl 8.–10.koht õpetaja Külliki Arjokesse
Rasmus Freirich 7. kl 11. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Ken-Marten Puussaar 7. kl 13.–14. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Eric-Justin Jõks 8. kl 4. – 5. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Kevin-Paul Talviste 8. kl 6. koht õpetaja Kätlin Neimann
Reno Kokmann 8. kl 7.-10. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Triinu-Liis Sillakivi 8. kl 14.–15. koht õpetaja Kätlin Neimann
Liina Konsap 9. kl 6.–7. koht õpetaja Kätlin Neimann
Anna-Leena Rämson 9. kl 9. koht õpetaja Kätlin Neimann
Janika Piho 9. kl 11. koht õpetaja Kätlin Neimann
Veronica Oidingu 9. kl 13. koht õpetaja Kätlin Neimann
Algmar Erik 10. kl 5. koht õpetaja Egne Kindsigo
Oliver Kruusamägi 10. kl 6. koht õpetaja Egne Kindsigo
Triin Nelk 11. kl 4.–6. koht õpetaja Egne Kindsigo
10. veebruaril toimus piirkondlik ühiskonnaõpetuse olümpiaad
Oskar Johannes Laht 8. kl III koht õpetaja Tarmo Tammes
Märten Kala 8. Kl I koht õpetaja Tarmo Tammes
16. veebruaril toimus piirkondlik venekeelsete luuletuste lugemise konkurss 8. klassi õpilastele.
Mariin Tikka 8. kl 7. koht õpetaja Anne Seim
Kärt Talumees 8. kl 9. koht õpetaja Riina Kopli
Vene keelt kodus kasutavad õpilased:
Agnes Leek 8. kl I koht õpetaja Riina Kopli
Stefan Parimski 8. kl II koht õpetaja Riina Kopli
Andry Must 8. kl III–IV koht õpetaja Riina Kopli
3. märtsil toimus piirkondlik vene keel võõrkeelena olümpiaad gümnaasiumiõpilastele („Merekultuur Eestis“)
Polina Kasyanova 12. kl I koht õpetaja Anne Seim
Oksana Lõssenko 11. kl II koht õpetaja Riina Kopli
Maria Razik 11. kl III koht õpetaja Riina Kopli
Dmitri Žarov 10. k 4. koht õpetaja Anne Seim
Friedebert Tuglase nimeline omaloominguvõistlus
Arabella Vahtramäe 1.b kl III koht õpetaja Tiia Aasmaa
Cordelia Liiv 3.a kl III koht õpetaja Marika Aruküla
Erolyn Palu 5.b kl II koht õpetaja Marika Ääremaa
Karoliina Raudberg 6.a kl I koht Reet Ladva
Heleri Kruusamägi 5.a kl III koht Maire Alver
Gerlin Reinson 7.b kl II koht õpetaja Reet Ladva
Ketlyn Idion 9.a kl III koht õpetaja Maie Oper
Inessa Kämbre 11. kl II koht õpetaja Reet Ladva
Brittany Tuul 11. kl eripreemia õpetaja Reet Ladva
Õpetaja Reet Ladva eripreemia
15. märtsil toimus piirkondlik käsitöö ja kodunduse olümpiaad
Brigitta Uibo 9. klass II koht õpetaja Merle Randla
15. märtsil toimus piirkondlik tehnoloogiaõpetuse olümpiaad
Reimo Mestiljainen 8. kl I koht
Kevin Paul Talviste 8. Kl 5. koht õpetaja Olav Pihlapuu
Loodusteadusteolümpiaadi I voorus sai Põlva maakonna parima tulemuse Märten Kala (8.a). Märten Kala oli kutsutud olümpiaadi II vooru Tartusse, kus tuli lahendada praktilisi ülesandeid keemia, bioloogia ja füüsika valdkonnas. Õpetajad: Kersti Sammelselg, Karin Tuul, Eve Sibul.
16. märtsil toimus piirkondlik inglise keele olümpiaad 7. klasside õpilastele
Rasmus Freirich 7. kl III-IV koht õpetaja Anneli Rahasepp
Angelo Raoul Lombardo 7. kl 14. koht õpetaja Anneli Rahasepp
28. märtsil toimus riiklik vene keele kui võõrkeele olümpiaad
Tallinna Ülikoolis. Olümpiaadist võtsid osa meie kooli gümnaasiumi õpilased Maria Razik ja Polina Kasyanova. Üldteemaks oli „Merekultuur Eestis“. Õpilased jaotati testi põhjal B1 ja B2 rühma. Polina Kasyanova saavutas B2 rühmas 9. koha ja Maria Razik B1 rühmas 8.koha. Õpilasi valmistasid
olümpiaadiks õpetajad Anne Seim ja Riina Kopli.