Facebook Tunniplaan Toidumenüü Stuudium Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

2012-2013

07. detsembril toimus maakondlik inglise keele olümpiaad (10.-12.kl)õpilastele
Märt Konsap 10. kl I koht õpetaja Aira Meitus
Ingo Ignašov 12. kl II koht õpetaja Aira Meitus
Kristina Tammes 11. kl 6. koht õpetaja Aira Meitus
Tatjana Kruglova 11. kl 9.-11. koht õpetaja Aira Meitus
Ilja Balanov 12. kl 16.-17. koht õpetaja Aira Meitus
Triinu Ruuspõld 11. kl 18. koht õpetaja Aira Meitus
Irmeli Kokmann 11. kl 21.-23. koht õpetaja Aira Meitus
08. detsembril toimus maakondlik geograafiaolümpiaad
Brittany Tuul 7. kl II koht õpetaja Ene Järve
Marike Peedosaar 7. kl 5. koht õpetaja Ene Järve
Märten Liiske 7. kl 6. koht õpetaja Ene Järve
Kaspar Salve 7. kl 10. koht õpetaja Ene Järve
Kert Kask 8. kl III- IV koht õpetaja Ene Järve
Elisabeth Muts 8. kl 8. koht õpetaja Ene Järve
Rain Loodus 8. kl 10. koht õpetaja Ene Järv
Kati Heering 8. kl. 11. koht õpetaja Ene Järve
Triin Junson 9. kl. I-II koht õpetaja Ene Järve
Deniss Semjonov 9. kl. III koht õpetaja Ene Järve
Kristo Kärtmann 9. kl. 4. koht õpetaja Ene Järve
Vallo Vaherpuu 9. kl 15. Koht õpetaja Ene Järve
Kristiina Keiv 11.kl III koht õpetaja Ene Järve
12. jaanuaril toimus maakondlik keemiaolümpiaad
Kert Kask 8. kl II koht õpetaja Kersti Sammelselg
Kati Heering 8. kl 4. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Lars Asi 8. kl 6. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Rain Loodus 8. kl 7. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Mairit Laine 8. kl 9. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Kristo Kärtmann 9. kl II koht õpetaja Kersti Sammelselg
Vallo Vaherpuu 9. kl 7. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Liis Konsap 9. kl 8. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Maksim Rjurikov 9. kl 11. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Kaarel Laar 10. kl I koht õpetaja Kersti Sammelselg
Märt Konsap 10. kl II koht õpetaja Kersti Sammelselg
Joel-Markus Noorem 10. kl III-IV koht õpetaja Kersti Sammelselg
Matthias Tuuling 10. kl III-IV koht õpetaja Kersti Sammelselg
Tatjana Kruglova 11. kl I koht õpetaja Kersti Sammelselg
Piret Jüriöö 11. kl II koht õpetaja Kersti Sammelselg
Anett Saksing 11. kl III koht õpetaja Kersti Sammelselg
Andreas Kirotar 12. kl I koht õpetaja Kersti Sammelselg
Kaspar Adam Laht 12. kl II koht õpetaja Kersti Sammelselg
Ingvar Ignašov 12. kl III koht õpetaja Kersti Sammelselg
19. jaanuaril toimus maakondlik matemaatikaolümpiaad
Triin Nelk 7. kl 7.-8. koht õpetaja Kristi Kurg
Märten Liiske 7. kl 10. koht õpetaja Kristi Kurg
Marike Peedosaar 7. kl 14.-15. koht õpetaja Kristi Kurg
Kadi Kaldmäe 8. kl II koht õpetaja Külliki Arjokesse
Meelika Kustavus 8. kl 6.-7. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Elis Andra Jõks 8. kl 8.-9. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Kati Heering 8. kl 11.-12. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Liis Konsap 9. Kl 3.-5. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Triin Junson 9. kl 6. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Kristo Kärtmann 9. kl 7.-8. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Salme Ussanov 9. kl 9. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Märt Konsap 10. kl 4. koht õpetaja Anne-Liis Rämson
Kati Justus 10. kl 5. koht õpetaja Anne-Liis Rämson
Matthias Tuuling 10. kl 8. koht õpetaja Anne-Liis Rämson
Tatjana Kruglova 11. kl II koht õpetaja Anne-Liis Rämson
Anti Samsonov 12. kl I koht õpetaja Rein Raadla
Kaspar Adam Laht 12. kl III koht õpetaja Rein Raadla
26. jaanuaril toimus maakondlik füüsikaolümpiaad
Kert Kask 8. kl II koht õpetaja Eve Sibul
Meelika Kustavus 8. kl 5-7. koht õpetaja Eve Sibul
Maksim Rjurikov 9. kl 5-7. koht õpetaja Eve Sibul
Liis Konsap 9. kl 9. koht õpetaja Eve Sibul
Kristo Kärtmann 9. kl 12.-13. koht õpetaja Eve Sibul
Elisabeth Muts 8. kl 14.-15. koht õpetaja Eve Sibul
Kaspar Adam Laht 12. kl II koht õpetaja Eve Sibul
Ingo Ignašov 12. kl III koht õpetaja Eve Sibul
Tatjana Kruglova 11. kl 4. koht õpetaja Eve Sibul
Anett Saksing 11. kl 5. koht õpetaja Eve Sibul
Anti Samsonov 12. kl 6. koht õpetaja Eve Sibul
Andreas Kirotar 12. kl 7. koht õpetaja Eve Sibul
Märt Konsap 10. kl 9. koht õpetaja Eve Sibul
Piret Jüriöö 11. kl 11.-13. koht õpetaja Eve Sibul
Kaarel Laar 10. kl 15.-16. koht õpetaja Eve Sibul
02. veebruaril toimus maakondlik bioloogiaolümpiaad
Hanna Mathiesen 6. kl I koht õpetaja Karin Tuul
Alina Poduškina 6. kl III koht õpetaja Karin Tuul
Merily Idion 6. kl 5. koht õpetaja Karin Tuul
Brittany Tuul 7. kl III koht õpetaja Karin Tuul
Marike Peedosaar 7. kl 9. koht õpetaja Karin Tuul
Victoria Priimets 7. kl 12. koht õpetaja Karin Tuul
Kert Kask 8. kl III koht õpetaja Valentina Narruskberg
Elisabeth Muts 8. kl 5. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Kati Heering 8. kl 9. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Kristo Kärtmann 9. kl III koht õpetaja Karin Tuul
Riina Gadjak 9. kl 4. koht õpetaja Karin Tuul
Maksim Rjurikov 9. kl 15. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Silver Varusk 9. kl 16. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Vallo Vaherpuu 9. kl 19.-20. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Reio Härm 9. kl 19.-20. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Anett Saksing 11. kl III koht õpetaja Valentina Narruskberg
Tatjana Kruglova 11. kl 4. koht õpetaja Valentina Narruskberg
Ingvar Ignašov 12. kl I-II koht õpetaja Valentina Narruskberg
Kristina Uljanova 12. kl III koht õpetaja Valentina Narruskberg
Ilja Balanov 12. kl 4. koht õpetaja Valentina Narruskberg
09. veebruaril toimus maakondlik eesti keele olümpiaad
Mailis-Heleen Maastik 5. kl 10. koht õpetaja Maire Alver
Anna-Leena Rämson 5. kl 11. koht õpetaja Maie Oper
Hanna Mathiesen 6. kl II koht õpetaja Maire Alver
Alina Poduškina 6. kl 10. koht õpetaja Maire Alver
Daan Zekker 6. kl 14. koht õpetaja Marika Ääremaa
Marike Peedosaar 7. kl 5.-6. koht õpetaja Maire Alver
Meelika Kustavus 8. kl III koht õpetaja Maire Alver
Kati Heering 8. kl 4. koht õpetaja Maie Oper
Riina Gadjak 9. kl 4. koht õpetaja Maie Oper
Kristina Tammes 11. kl 4. koht õpetaja Reet Ladva
Stella Sulaoja 12. kl I koht õpetaja Reet Ladva
01. veebruaril toimus maakondlik inglise keele olümpiaad 9. klassi õpilastele
Karoline Solovjev 9. kl 7. koht õpetaja Rita Kahu
Karl Tereping 9. kl 14.-15. koht õpetaja Marina Soidla
Kristin Poljakov 9. kl 22. koht õpetaja Rita Kahu
Triin Junson 9. kl 23.-25 koht õpetaja Marina Soidla
Kristo Kärtmann 9. kl 37.-38. koht õpetaja Rita Kahu
15. veebruaril toimus maakondlik vene keele olümpiaad
Anti Samsonov 12. kl I koht õpetaja Anne Seim
Julia Kljonskaja 12. kl II koht õpetaja Anne Seim
Olivia Tund 11. Kl II koht õpetaja Anne Seim
28. veebruaril toimus maakondlik 4.-6. klassi õpilaste matemaatikaolümpiaad
Eric Justin Jõks 4. kl III koht õpetaja Lilia Pillak
Reno Kokmann 4. kl 4.-5 koht õpetaja Lilia Pillak
Glenn Rahasepp 4. kl 7. koht õpetaja Lilia Pillak
Kärt Talumees 4. kl 8. koht õpetaja Lilia Pillak
Mart Lume 5. kl 4. koht õpetaja Kristi Kurg
Anna-Leena Rämson 5. kl 6. koht õpetaja Kristi Kurg
Melani Vosmi 5. kl 13. koht õpetaja Kristi Kurg
Tarvi Arbma 5. kl 18. koht õpetaja Kristi Kurg
Philip Hrabrov 5. kl 22. koht õpetaja Kristi Kurg
Magnar-Markus Lill 5. kl 23. koht õpetaja Kristi Kurg
Andres Palusalu 6. kl 17. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Oliver Kruusamägi 6. kl 18. koht õpetaja Külliki Arjokesse
06. märtsil toimus maakondlik töö- ja tehnoloogiaõpetuse olümpiaad
Maksim Rjurikov 9. kl I koht õpetaja Olav Pihlapuu
Oliver Kaldoja 9. kl 4. koht õpetaja Olav Pihlapuu
06. märtsil toimus maakondlik käsitöö- ja kodunduse olümpiaad
Kati Heering 8. kl 6. koht õpetaja Karin Otsus
Kristin Poljakov 9. kl 5. koht õpetaja Karin Otsus
Elina Kirjuškin 9. kl 8. koht õpetaja Karin Otsus
07. märtsil toimus maakondlik vene keele olümpiaad 6. klassi õpilastele
Janne Jaago 6. kl 8. koht õpetaja Anne Seim
Indrek Arumets 6. kl 9. koht õpetaja Anne Seim
09. märtsil toimus loodusteaduste olümpiaadi piirkondlik voor
Kert Kask 8. kl 41. koht Valentina Narruskberg,
Eve Sibul
Meelika Kustavus 8. kl 44. koht Kersti Sammelselg
Kutsuti piirkondliku vooru tulemuste põhjal vabariiki.
Eesti loodusteaduste olümpiaadi eksperimentaalses voorus saavutas Meelika Kustavus 11. koha ja Kert Kask 18. koha ning üldarvestuses saavutas Meelika 19. koha ja Kert 24. koha.
15. märtsil toimus maakondlik inglise keele olümpiaad 7. klassi õpilastele
Anett- Kristin Palmar 7. kl II koht õpetaja Anneli Rahasepp
Henri Kübe 7. kl III-IV koht õpetaja Marina Soidla
Märten Liiske 7. kl 6.-7. koht õpetaja Anneli Rahasepp
Renet Rämmann 7. kl 10. koht õpetaja Anneli Rahasepp
12. aprillil toimus R. Rohu nimelisel kirjanduskonkurss
Hedvig-Hanna Raud 8. kl autasustatud töö õpetaja Maire Alver
Kristin Poljakov 9. kl autasustatud töö õpetaja Maie Oper
13. aprillil toimus üleriigiline tööõpetuse olümpiaad
Maksim Rjurikov 9. kl 6. koht õpetaja Olav Pihlapuu