Facebook Stuudium Tunniplaan Toidumenüü Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

2014-2015

5. detsembril toimus piirkondlik inglise keele olümpiaad 10. –12. klassi õpilastele
Kristo Kärtmann 11. kl I-II koht õpetaja Aira Meitus
Karoline Solovjev 11. kl I-II koht õpetaja Aira Meitus
Karl Tereping 11. kl 4. koht õpetaja Aira Meitus
Johannes Juhanson 11. kl 5.-6. koht õpetaja Aira Meitus
Joosep Hollas 11. kl 7. koht õpetaja Aira Meitus
Kristin Poljakov 11. kl 9. koht õpetaja Aira Meitus
Märt Konsap 12. kl II koht õpetaja Aira Meitus
13. detsembril toimus piirkondlik geograafiaolümpiaad 
Anna Zaharova 7. kl 17. koht õpetaja Ene Järve
Melani Vosmi 7. kl 18. koht õpetaja Ene Järve
Andres Palusalu 8. kl 4. koht õpetaja Ene Järve
Janne Jaago 8. kl 6. koht õpetaja Ene Järve
Peeter Samoldin 8. kl 9. koht õpetaja Ene Järve
Märten Liiske 9. kl 9. koht õpetaja Ene Järve
Marike Peedosaar 9. kl 11. koht õpetaja Ene Järve
Märt Konsap 12.kl 4. koht õpetaja Ene Järve
24. jaanuaril toimus koolinoorte 62. keemiaolümpiaadi piirkonnavoor
Andres Palusalu 8. kl I koht õpetaja Kersti Sammelselg
Janne Jaago 8. kl II koht õpetaja Kersti Sammelselg
Hanna Mathiesen 8. kl 5. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Oliver Kruusamägi 8. kl 11. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Märten Liiske 9. kl III-IV koht õpetaja Kersti Sammelselg
Anett-Kristin Palmar 9. kl 5. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Rain Loodus 10. kl II koht õpetaja Kersti Sammelselg
Kati Heering 10. kl III koht õpetaja Kersti Sammelselg
Maris Neeno 10. kl 4. koht õpetaja Kersti Sammelselg
Kristo Kärtmann 11. kl I koht õpetaja Kersti Sammelselg
Vallo Vaherpuu 11. kl II koht õpetaja Kersti Sammelselg
Maksim Rjurikov 11. kl III koht õpetaja Kersti Sammelselg
Märt Konsap 12. kl I koht õpetaja Kersti Sammelselg
Joel-Markus Noorem 12. kl II koht õpetaja Kersti Sammelselg
Matthias Tuuling 12. kl III koht õpetaja Kersti Sammelselg
30. jaanuaril toimus 9. klasside inglise keele piirkonnavoor
Anett-Kristin Palmar 9. kl I-II koht õpetaja Rita Kahu
Henri Kübe 9. kl 5. koht õpetaja Marina Soidla
Märten Liiske 9. kl 6. koht õpetaja Rita Kahu
Renet Rämman 9. kl 12.-13. koht õpetaja Rita Kahu
Egert Punnisk 9. kl 22. koht õpetaja Marina Soidla
31. jaanuaril toimus koolinoorte bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor
Triinuliis Sillakivi 6. klass I koht õpetaja Karin Tuul
Evelin Konsap 6. klass III koht õpetaja Karin Tuul
Mariin Tikka 6. klass 4. koht õpetaja Karin Tuul
Toomas Kirsing 6. klass 8. koht õpetaja Karin Tuul
Kärt Talumees 6. klass 10. koht õpetaja Karin Tuul
Brigitta Uibo 7. klass 10.-12. koht õpetaja Karin Tuul
Melani Vosmi 7. klass 14. koht õpetaja Karin Tuul
Hanna Mathiesen 8. klass II koht Õpetaja Valentina Narruskberg
Andres Palusalu 8. klass III koht Õpetaja Valentina Narruskberg
Daan Zekker 8. klass 12.-13. koht Õpetaja Valentina Narruskberg
Janne Jaago 8. klass 16. koht Õpetaja Valentina Narruskberg
Algmar Erik 8. klass 19. koht Õpetaja Valentina Narruskberg
Märten Liiske 9. klass II koht õpetaja Karin Tuul
Brittany Tuul 9. klass 5.-7. koht õpetaja Karin Tuul
Marike Peedosaar 9. klass 8. koht õpetaja Karin Tuul
Pilleriin Jäämets 9. klass 10. koht õpetaja Karin Tuul
Mari-Liis Vosmi 9. klass 15. koht Õpetaja Valentina Narruskberg
Kristo Kärtman 11. klass I koht Õpetaja Valentina Narruskberg
Karoline Solovjev 11. klass 4. koht Õpetaja Valentina Narruskberg
Salme Ussanov 11. klass 5. koht Õpetaja Valentina Narruskberg
Märt Konsap 12. klass II-III koht Õpetaja Valentina Narruskberg
Matthias Tuuling 12. klass 6. koht Õpetaja Valentina Narruskberg
Koit Kõrvel 12. klass 7. koht Õpetaja Valentina Narruskberg
6. veebruaril toimus  koolinoorte emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor
Mai Kirsing 5. klass 5.koht õpetaja Maie Oper
Harri Mähar 5. klass 6.-7. koht õpetaja Maie Oper
Maria Sokk 5. klass 10. koht õpetaja Marika Ääremaa
Rasmus Freirich 5. klass 14.-15. koht õpetaja Marika Ääremaa
Evelin Konsap 6. klass III koht õpetaja Maire Alver
Mariin Tikka 6. klass 5. koht õpetaja Maire Alver
Triinuliis Sillakivi 6. klass 8.-9. koht õpetaja Marika Ääremaa
Kärt Talumees 6. klass 10.-12. koht õpetaja Marika Ääremaa
Keilit Adson 7. klass 8.-9. koht õpetaja Maire Alver
Hanna Mathiesen 8. klass 7. koht õpetaja Maire Alver
Merily Pastak 8. klass 8.-9. koht õpetaja Reet Ladva
Peeter Samoldin 8. klass 10.-11. koht õpetaja Maire Alver
Deivi Pihlap 8. klass 12. koht õpetaja Reet Ladva
Marike Peedosaar 9. klass 4. koht õpetaja Maire Alver
Pilleriin Jäämets 9. klass 10. koht õpetaja Maire Alver
Kati Heering 10. klass 4. koht õpetaja Reet Ladva
Kristin Poljakov 11. klass 8. koht õpetaja Reet Ladva
Kati Justus 12. klass 8. koht õpetaja Kadriliis Rämmann
7. veebruaril toimus koolinoorte matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
Mart Lume 7. klass III-V koht õpetaja Kätlin Neimann
Tarvi Arbma 7. klass 10. koht õpetaja Kätlin Neimann
Melani Vosmi 7. klass 18. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Brigitta Uibo 7. klass 20. koht õpetaja Kätlin Neimann
Andres Palusalu 8. klass III koht õpetaja Külliki Arjokesse
Hanna Mathiesen 8. klass 5.-6. koht õpetaja Anne-Liis Rämson
Janne Jaago 8. klass 7.-10. koht õpetaja Anne-Liis Rämson
Algmar Erik 8. klass 16.-20. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Oliver Kruusamägi 8. klass 21. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Mihkel Sillakivi 8. klass 24.-25. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Anett-Kristin Palmar 9. klass 7.-8. koht õpetaja Kätlin Neimann
Marike Peedosaar 9. klass 9. koht õpetaja Kätlin Neimann
Kati Heering 10. klass II koht õpetaja Anu Nael
Kristo Kärtmann 11. klass 4. koht õpetaja Rein Raadla
Karl Tereping 11. klass 5. koht õpetaja Anne-Liis Rämson
Reio Härm 11. klass 7. koht õpetaja Anne-Liis Rämson
Märt Konsap 12. klass 6. koht õpetaja Anne-Liis Rämson
13. veebruaril toimus koolinoorte vene keele olümpiaadi piirkonnavoor gümnaasiumiastmele
Hristina Parimskaja 11. klass I koht õpetaja Anne Seim
18. veebruaril toimus „Nuputa“ piirkonnavoor
4. klassi õpilaste peastarvutamine
Merilin Arumets 4. klass 4.-10. koht õpetaja Kaja Runthal
Bianca Tuul 4. klass 4.-10. koht õpetaja Kaja Runthal
Robert Rauba 4. klass 4.-10. koht õpetaja Merle Kingla
Aleksandra Kukk 4. klass 11.-22. koht õpetaja Kaja Runthal
Jakob Täht 4. klass 11.-22. koht õpetaja Merle Kingla
Kerttu Galka 4. klass 11.-22. koht õpetaja Merle Kingla
4. klassi arvestus
Räpina ÜG II võistkond 6.-7. koht
Räpina ÜG I võistkond 9. koht
5.-6. klassi arvestus
Räpina ÜG I võistkond 4. koht
Räpina ÜG II võistkond 7. koht
Räpina ÜG III võistkond 10. koht
7.  klassi arvestus
Räpina ÜG II võistkond 4. koht
Räpina ÜG I võistkond 6.-8. koht
Räpina ÜG III võistkond 9. koht
28. veebruaril toimus  koolinoorte  füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor 
Andres Palusalu 8. klass I koht õpetaja Eve Sibul
Janne Jaago 8. klass III koht õpetaja Eve Sibul
Peeter Samoldin 8. Klass 5. koht õpetaja Eve Sibul
Brittany Tuul 9. klass III koht õpetaja Eve Sibul
Märten Liiske 9. klass 4. koht õpetaja Eve Sibul
Kristo Kärtmann 11. klass I koht õpetaja Eve Sibul
Diana Heering 11. klass II-III koht õpetaja Eve Sibul
Karoline Solovjev 11. klass II-III koht õpetaja Eve Sibul
Märt Konsap 12. klass I-II koht õpetaja Eve Sibul
Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavooru 11.-12. klasside parimate tööde läbivaatamisel ühtse hindamissüsteemi alusel kutsuti üle-eestilisele bioloogiaolümpiaadile 7.-8. märtsil 2015. a. Tartus ka meie kooli 11.a klassi õpilane Kristo Kärtmann.
5. märtsil toimus koolinoorte kodundusolümpiaadi piirkonnavoor 
Adriana Konsing 9. klass 6. koht õpetaja Merle Randla
5. märtsil  toimus  koolinoorte  käsitööolümpiaadi piirkonnavoor 
Triin Nelk 9. klass 9. koht õpetaja Merle Randla
5. märtsil  toimus  9. klassi õpilaste  vene keele olümpiaadi piirkonnavoor
Kodune keele eesti keel
Piirika Parmson 9. klass 8. koht õpetaja Riina Kopli
Mari-Liis Vosmi 9. klass 9. koht õpetaja Riina Kopli
Kodune keel vene keel
Oksana Lõssenko 9. klass I koht õpetaja Anne Seim
Ingrit Vainula 9. klass III koht õpetaja Anne Seim
Maria Razik 9. klass 4. koht õpetaja Anne Seim
Friedebert Tuglasele pühendatud omaloomingukonkurss
Eigo Ivanov 5. klass III koht õpetaja Maie Oper
Marike Peedosaar 9. klass I koht õpetaja Maire Alver
6. märtsil toimus 4.-6. klassi õpilaste matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 
Harri Mähar 5. klass I-II koht õpetaja Külliki Arjokesse
Mai Kirsing 5. klass 7.-8. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Kaarel Volk 5. klass 9.-10. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Raul Randma 5. klass 17.-18. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Triinuliis Sillakivi 6. klass 5. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Reno Kokmann 6. klass 9.-10. koht õpetaja Külliki Arjokesse
Kevin Paul Talviste 6. klass 14. koht õpetaja Kätlin Neimann
Evelin Konsap 6. klass 18.-19. koht õpetaja Kätlin Neimann
9.-10. märtsil toimus vabariiklik vene keele olümpiaad eesti õppekeelega koolidele. Rühmas, kus õpilased ei suhtle kodus vene keeles saavutas Hristina Parimskaja 6. koha. õpetaja Anne Seim
14. veebruaril  toimus  koolinoorte  loodusteaduste olümpiaadi  piirkonnavoor ning piirkonnavooru tulemuste põhjal kutsuti üle-eestilisele olümpiaadile 8.a klassi õpilane Hanna Mathiesen.
15. aprillil toimus 6. klassi õpilaste vene keele olümpiaadi piirkonnavoor
Kodune keel eesti keel
Evelin Konsap ja Kevin Paul Talviste 6. klass 6. koht õpetaja Anne Seim
Mikk Mälberg ja Kärt Talumees 6. klass 8. koht õpetaja Riina Kopli
Kodune keel vene keel
Agnes Leek ja Mariin Tikka 6. klass I koht õpetaja Galina Kvetkovskaja
10. aprillil toimus 7. klassi õpilaste inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor
Tarvi Arbma 7. klass 11. koht õpetaja Anneli Rahasepp
Anette Gutjuma 7. klass 12. koht õpetaja Rita Kahu
Jaanika Piho 7. klass 19.-20. koht õpetaja Rita Kahu
Toomas Kilk 7. klass 25. koht õpetaja Anneli Rahasepp