Facebook Tunniplaan Toidumenüü Stuudium Office 365 Õppematerjalid Moodle Sisene

2019-2020

R. Rohu nimeline kirjanduskonkurss
Laura Rõbakova 5.b autasustatud töö õpetaja M. Oper
20. märtsil toimusid Nutispordi Kagu-Eesti finaalvõistlused
Harri Talvik 2.a 1. koht õpetaja M. Aruküla
Lucas Paalman 2.a 3. koht õpetaja M. Aruküla
Ainar Kusnets 2.a 4. koht õpetaja M. Aruküla
Cordelia Liiv 6.a 3. koht õpetaja K. Arjokesse
Romio Tikka 7.a 2. koht õpetaja E. Hainsoo
Alisa Burdina 7.a 3. koht õpetaja E. Hainsoo
Casper Ranne 8.b 3. koht õpetaja K. Arjokesse
12. märtsil toimus inglise keele olümpiaad 7. klasside õpilastele
Alisa Burdina 7.a 1.–2. koht õpetaja A. Meitus
Kristel Koido 7.a 4.–5. koht õpetaja A. Meitus
Regnar Preeden 7.b 4.–5. koht õpetaja A. Meitus
Kristjan Tagel 7.a 6.–7. koht õpetaja A. Meitus
6. märtsil toimus piirkondlik matemaatikaolümpiaad 4.–6. klasside õpilastele
Kevin Möller 4.b 1. koht õpetaja T. Aasmaa
Jaana Mari Kala 4.a 4.–6. koht õpetaja E. Tamm
Nikita Põkka 4.a 7.–8. koht õpetaja E. Tamm
Gregor Mathias Rämson 4.b 9.–11. koht õpetaja T. Aasmaa
Miriam Metsanurm 5.a 4.–6. koht õpetaja K. Neimann
Karola Raudberg 5.a 12.–14. koht õpetaja K. Neimann
Georg Neimann 6.a 1. koht õpetaja K. Arjokesse
Meryl Talv 6.b 7. koht õpetaja K. Arjokesse
Cordelia Liiv 6.a 8. koht õpetaja K. Arjokesse
Ander Konsap 6.b 10.–12. koht õpetaja K. Arjokesse
5. veebruaril toimus piirkondlik matemaatikaolümpiaad 7.12. klasside õpilastele
Romio Tikka 7.a 3. koht õpetaja E. Hainsoo
Regnar Preeden 7.b 6. koht õpetaja E. Hainsoo
Heleri Kruusamägi 8.a 2. koht õpetaja K. Arjokesse
Casper Ranne 8.b 6.–7. koht õpetaja K. Arjokesse
Pilleriin Sillakivi 8.b 8. koht õpetaja K. Arjokesse
Kerttu Galka 9. kl 11.–14. koht õpetaja K. Neimann
Harri Mähar 10. kl 6. koht õpetaja K. Arjokesse
Ken-Marten Puusaar 10. kl 7.–8. koht õpetaja K. Arjokesse
Kevin Paul Talviste 11. kl 2.–3. koht õpetaja K. Neimann
Oskar Johannes Laht 11. kl 7. koht õpetaja K. Neimann
21. veebruaril toimus piirkondlik 9. klasside õpilaste ja gümnaasiumiastme vene keele olümpiaad
Anna Zaharova 12. kl 1. koht Riina Kopli, Anne Seim
Amalia Belaš 10. kl 2. koht Anne Seim
Janika Rõbakova 10. kl 3. koht Anne Seim
Agnes Leek 11. kl 4. koht Riina Kopli
Angelika Apuhtin 10. kl 5. koht Anne Seim
Tairi Tolmik 11. kl 6. koht Riina Kopli
15. veebruaril toimus piirkondlik muusikaõpetuse olümpiaad 
Georg Neimann 6. kl 2. koht õpetaja A. Silm
11.  veebruaril toimus piirkondlik geograafiaolümpiaad
Romio Tikka 7.a 4. koht õpetaja E. Järve
Alisa Burdina 7.a 12. koht õpetaja E. Järve
Agathe Erik 7.b 22. koht õpetaja E. Järve
Heleri Kruusamägi 8.a 5. koht õpetaja E. Järve
Reio Tootsman 8.a 10. koht õpetaja E. Järve
Erle-Mai Pabusk 8.a 12. koht õpetaja E. Järve
Lenna-Emilie Võikar 8.a 13. koht õpetaja E. Järve
Mats Truija 8.a 15. koht õpetaja E. Järve
Pilleriin Sillakivi 8.b 16. koht õpetaja E. Järve
Karoliina Raudberg 9. kl 6. koht õpetaja E. Järve
Robert Rauba 9. kl 8. koht õpetaja E. Järve
Bianca Tuul 9. kl 10. koht õpetaja E. Järve
Jakob Täht 9. kl 15. koht õpetaja E. Järve
Janely Belausev 9. kl 18. koht õpetaja E. Järve
Karina Kolosova 9. kl 19. koht õpetaja E. Järve
Oskar Johannes Laht 11. kl 4. koht õpetaja E. Järve
Harri Mähar 10. kl 9.–10. koht õpetaja E. Järve
Toomas Kilk 12. kl 17. koht õpetaja E. Järve
8.  veebruaril toimus piirkondlik ajaloo-olümpiaad
Aleksandra Kukk 9. kl 7. koht õpetaja K. Nurk
Karoliina Raudberg 9. kl 8. koht õpetaja K. Nurk
Janely Belausev 9. kl 9. koht õpetaja K. Nurk
Victoria Jürgenson 11. kl 2. koht õpetaja K. Nurk
1.  veebruaril toimus piirkondlik bioloogiaolümpiaad
Helerin Salve 7.a 4.–5. koht õpetaja K. Tuul
Agathe Erik 7.b 8. koht õpetaja K. Tuul
Alisa Burdina 7.a 9. koht õpetaja K. Tuul
Maia Mähar 7.a 10.–11. koht õpetaja K. Tuul
Kristjan Tagel 7.a 12.–13. koht õpetaja K. Tuul
Carmen Mossin 7.b 14. koht õpetaja K. Tuul
Heleri Kruusamägi 8.a 3. koht õpetaja K. Tuul
Pilleriin Sillakivi 8.b 4.–5. koht õpetaja K. Tuul
Karina Kolosova 9. kl 12. koht õpetaja K. Tuul
Merlin Tolmusk 9. kl 15. koht õpetaja K. Tuul
Agnessa Tund 9. kl 16. koht õpetaja K. Tuul
Kerttu Galka 9. kl 17. koht õpetaja K. Tuul
Bianca Tuul 9. kl 19. koht õpetaja K. Tuul
Martiina Raamets 11. kl 7. koht õpetaja K. Tuul
30.  jaanuaril toimus Nuputa võistluse piirkonnavoor
4. klassi õpilaste peastarvutamine
Jaana Mari Kala 4. kl 1. koht õpetaja E. Tamm
Nikita Põkka 4. kl 3. koht õpetaja E. Tamm
Kevin Möller 4. kl 4. koht õpetaja T. Aasmaa
Keneth Jõks 4. kl 7.–12. koht õpetaja T. Aasmaa
Gregor Mathias Rämson 4. kl 7.–12. koht õpetaja T. Aasmaa
David Apuhtin 4. kl 17.–19. koht õpetaja T. Aasmaa
Laura Heering 4. kl 17.–19. koht õpetaja E. Tamm
Keili Maran 4. kl 22.–24. koht õpetaja E. Tamm
Kennet Rosenberg 4. kl 25.–27. koht õpetaja E. Tamm
4. klasside võistkondlik paremusjärjestus:
3. koht RÜG III koosseisus Keneth Jõks, Kevin Möller ja Gregor Mathias Rämson, õpetaja Tiia Aasmaa
4. koht RÜG I koosseisus Jaana Mari Kala, Nikita Põkka, Laura Heering, õpetaja Evi Tamm
7.–8. koht RÜG II koosseisus David Apuhtin, Kenneth Rosenberg, Keili Maran , õpetajad Tiia Aasmaa ja Evi Tamm
5.–6. klasside võistkondlik paremusjärjestus:
2. koht RÜG  I võistkond koosseisus Miriam Metsanurm, Karola Raudberg, Cordelia Liiv ja Meryl Talv, õpetajad Kätlin Neimann ja Külliki Arjokesse
3. koht RÜG II võistkond koosseisus Jaanus Ilves, Reno Lahtvee, Ander Konsap ja Georg Neimann, õpetajad Kätlin Neimann ja Külliki Arjokesse
7. klasside võistkondlik paremusjärjestus:
1. koht RÜG I võistkond koosseisus Romio Tikka, Regnar Preeden ja Robin Kolli, õpetaja Ene Hainsoo
24.  jaanuaril toimus piirkondlik eesti keele olümpiaad
Georg Neimann 6.a 4. koht õpetaja M. Alver
Cordelia Liiv 6.a 9. koht õpetaja M. Alver
Regnar Preeden 7.b 5. koht õpetaja M. Alver
Robin Kolli 7.b 10. koht õpetaja M. Alver
Adele Punnek 8.a 9. koht õpetaja M. Alver
Erle-Mai Pabusk 8.a 10. koht õpetaja M. Alver
Aleksandra Kukk 9. kl 6. koht õpetaja M. Alver
Robert Rauba 9. kl 10. koht õpetaja M. Alver
Gerlin Reinson 10. kl 12. koht õpetaja R. Ladva
Rasmus Mirma 11. kl 7.–8. koht õpetaja R. Ladva
Ragnar Naruski 12. kl 3. koht õpetaja R. Ladva
17.  jaanuaril toimus 9. klassi õpilaste inglise keele olümpiaad
Aleksandra Kukk 9. kl 1.–2. koht õpetaja A. Meitus
Dimitri Krot 9. kl 8.–9. koht õpetaja A. Rahasepp
Bianca Tuul 9. kl 8.–9. koht õpetaja A. Meitus
Thomas John Gray 9. kl 12. koht õpetaja A. Rahasepp
Karoliina Raudberg 9. kl 14. koht õpetaja A. Meitus
Hardi Mathiesen 9. kl 15.–17. koht õpetaja A. Rahasepp
Melystiin Hüsson 9. kl 20. koht õpetaja A. Rahasepp
Kerttu Galka 9. kl 27. koht õpetaja A. Meitus
Agnessa Tund 9. kl 29. koht õpetaja A. Meitus
25.  jaanuaril toimus piirkondlik keemiaolümpiaad
Heleri Kruusamägi 8. kl 8.–9. koht õpetaja K. Sammelselg
Casper Ranne 8. kl 4. koht õpetaja K. Sammelselg
Mats Truija 8. kl 5.–6. koht õpetaja K. Sammelselg
Kerttu Galka 9. kl 10. koht õpetaja K. Sammelselg
Karina Kolosova 9. kl 9. koht õpetaja K. Sammelselg
Dimitri Krot 9. kl 11. koht õpetaja K. Sammelselg
Aleksandra Kukk 9. kl 5.–6. koht õpetaja K. Sammelselg
Uku Johannes Kiik 10. kl 7. koht õpetaja K. Sammelselg
Harri Mähar 10. kl 1. koht õpetaja K. Sammelselg
Eric Justin Jõks 11. kl 4. koht õpetaja K. Sammelselg
Oskar Johannes Laht 11. kl 6. koht õpetaja K. Sammelselg
18.  jaanuaril toimus piirkondlik füüsikaolümpiaad
Karoliina Raudberg 9. kl 7. koht õpetaja T. Kadarpik
Harri Mähar 10. kl 1. koht õpetaja T. Kadarpik
Kevin Paul Talviste 11. kl 1. koht õpetaja T. Kadarpik
1.  detsembril toimus piirkondlik loodusteaduste olümpiaad
Heleri Kruusamägi 8. kl 4. koht õpetajad K. Tuul, T. Kadarpik,  K. Sammelselg
Mats Truija 8. kl 7. koht õpetajad K. Tuul, T. Kadarpik,  K. Sammelselg
Aleksei Andrejev 8. kl 8. koht õpetajad K. Tuul, T. Kadarpik,  K. Sammelselg
Pilleriin Sillakivi 8. kl 9. koht õpetajad K. Tuul, T. Kadarpik,  K. Sammelselg
Casper Ranne 8. kl 10. koht õpetajad K. Tuul, T. Kadarpik,  K. Sammelselg